Autor Wątek: Thorgal od Hachette (edycja 2024)  (Przeczytany 64703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #405 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 17:51:54 »
Upadek Brek Zarith to naprawdę dobry tom. Genialny złol i uwielbiam powtórzenie numeru z czasów obrony Syrakuz. Chociaż samo zachowanie wikingów i ich szaleńczy atak w biały dzień, pójście jak owce na rzeź, było trochę zbyt prostackim  uproszczeniem. Zabrakło mi trochę jakichś widoczków z tej bitwy z armią Shadara i tego jak Thorgal dopina sojusz Galathorna i wikingów, żeby odzyskać Aaricię. Ale plansze w tym wydaniu wyglądają bardzo fajnie.

Online OokamiG

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #406 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 18:02:13 »
U mnie niestety reklamacja, wszystkie 3 komiksy walnięte. Jak u Hachette wygląda procedura?

Offline Death

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #407 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 18:49:29 »
Bardzo mi się też ostatnio podobało oblężenie Syrakuz w nowym Indianie Jonesie. Dla mnie to był najlepszy element filmu, a dla mojego kumpla najgorszy. :) W każdym razie od Thorgala zaczęła się moja przygoda z tą bitwą, bo bardzo mnie to użycie luster zainteresowało i zacząłem o tym czytać. Ten tom poznałem dopiero w 2002 roku, wcześniej nie miałem dostępu do wydania Orbity.

Offline Crono

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #408 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 20:39:01 »
U mnie niestety reklamacja, wszystkie 3 komiksy walnięte. Jak u Hachette wygląda procedura?
Ja dzisiaj odebrałem i niestety też wszystko poobijane. Napisz do nich e-mail, odpiszą co zrobić. Ja im ostatnio reklamację odesłałem na adres siedziby ul. Widok 8 i doszło, chociaż początkowo w korespondencji mailowej upierali się żeby wysłać na adres skrzynki pocztowej.

Offline psychoszoku

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #409 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 13:25:43 »
U mnie na szczęście wszystko ładnie, więc potrafią też wysłać dobrze zapakowane.

Offline Crono

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #410 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 14:10:13 »
U mnie na szczęście wszystko ładnie, więc potrafią też wysłać dobrze zapakowane.
Jestem prawie pewien, że Twoja paczka została tak samo zapakowana jak i moja. Jeżeli kurier/listonosz/pracownik sortowni nie przywali paczką o ziemię, to dojdzie ok. W tym kartonie co wysyłają to praktycznie nie ma luzu i komiksy włożone są na styk.

Online OokamiG

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #411 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 14:26:42 »
A co z wysyłką do skrzynki jest nie tak, bo u mnie też o to poprosili.

Offline Midar

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #412 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 16:00:04 »
Jestem prawie pewien, że Twoja paczka została tak samo zapakowana jak i moja. Jeżeli kurier/listonosz/pracownik sortowni nie przywali paczką o ziemię, to dojdzie ok. W tym kartonie co wysyłają to praktycznie nie ma luzu i komiksy włożone są na styk.
To jest takie samo pudełko, jak przy paczce nr 2. Tylko teraz są 3 komiksy zamiast 2 i nie zostaje nic luzu. Wystarczy lekkie puknięcie w krawędź paczki i już widać na komiksach. Rogi są raczej bezpieczne przy lekkich uderzeniach.

Offline eridraven

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #413 dnia: Cz, 28 Marzec 2024, 21:10:16 »
Na najnowszych filmie pada parę słów na temat szóstego tomu o tytule "Upadek Brek Zarith", wykonują unboxing najnowszej paczki od Hachette, przeglądam newsy ze świata Thorgala, porównuję kolory starych wydań z prezentem od Wydawcy w ramach prenumeraty oraz kontynuuję rozmowy na temat wystawy prac Grzegorza Rosińskiego w EC1 z moimi gośćmi.

Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Mateusz

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #414 dnia: Pt, 29 Marzec 2024, 11:48:35 »
Prezentacja szóstego i siódmego tomu z kolekcji wraz z pierwszym tomem minikolekcji z nowymi kolorami.

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Gustavus_tG

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #415 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2024, 11:29:24 »
Świąteczny weekend trochę opóźnił przesyłkę, ale w końcu jest tom 6 i 7 i pierwszy z nowymi kolorami. Obyło się bez uszkodzeń, także od razu można zaczynać lekturą

Offline Szysza32

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #416 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2024, 21:52:30 »
Czy Hachette jakoś różnicuje daty wysyłek pomiędzy prenumeratorami? Tu niektórzy dostali już tydzień temu, a ja na swoją paczkę z 6 i 7 (i mam nadzieję, że z 3 również :P ) mam jeszcze czekać kolejny.

Offline misiokles

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #417 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2024, 21:55:11 »
Tak, zainteresowanie kolekcją okazało się na tyle duże, że nie wyrabiają z wysyłkami. Ale właściwie problemy z prenumeratą to drugie imię Hachette.

Offline psychoszoku

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #418 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2024, 14:19:32 »
A wysyłacie płatność od razu? Może od zaksięgowania płatności też to zależy.
Ja zawsze pierwsze co wyciągam kwitek z paczki i reguluję płatności żeby im ewentualnie od razu w kolejkę do następnej paczki wpaść. :D

Offline Gustavus_tG

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #419 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2024, 15:38:05 »
Może tak być. Ja płacę dopiero po tym, jak minie termin płatności, więc i na paczkę nie oczekuję, że zjawi się od razu.

BTW pamięta ktoś, jak tam było dalej z gratisami? Do której paczki ma być pokolorowany tom 2. i 3.?