Autor Wątek: Marini  (Przeczytany 31959 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline PabloWu

Odp: Marini
« Odpowiedź #120 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 19:32:22 »
A co to za dodatki? Bo mam w pojedynczych albumach i nie miałem wymieniać...

Dodatków jest około 30 stron,  szkice plus wywiad z siostrą Cygana.





Offline 79ers

Odp: Marini
« Odpowiedź #121 dnia: Pt, 28 Lipiec 2023, 11:51:05 »

Offline Klint

Odp: Marini
« Odpowiedź #122 dnia: Pt, 28 Lipiec 2023, 12:56:54 »
Warto się zapytań na najbliższym MFGiK czy rzeczywiście Egmont przejął serię ? I jeżeli tak to jak planują ją wydać ?

Online michał81

Odp: Marini
« Odpowiedź #123 dnia: Pt, 28 Lipiec 2023, 17:17:07 »
Warto się zapytań na najbliższym MFGiK czy rzeczywiście Egmont przejął serię ?
To już jest potwierdzone. Nie trzeba pytać.

I jeżeli tak to jak planują ją wydać ?
Pewnie w zbiorczym. Bo przecież Egmont zawsze robi na złość czytelnikom ;)

Offline 79ers

Odp: Marini
« Odpowiedź #124 dnia: So, 29 Lipiec 2023, 21:02:51 »
Szlag z E i ich polityką wydawniczą. Chociaż to Taurus mógł dokończyć.

Offline freshmaker

Odp: Marini
« Odpowiedź #125 dnia: So, 29 Lipiec 2023, 21:52:40 »
akurat dobrze ze egmont przejął mariniego bo jest szansa na te ostatnie albumy skorpiona i orłów. taurus zarzuca serie za serią. skorpion powinien od nich wyjść już ze 2 lata temu a nawet go nie zapowiedzieli.

Offline Midar

Odp: Marini
« Odpowiedź #126 dnia: Nd, 30 Lipiec 2023, 01:20:09 »
akurat dobrze ze egmont przejął mariniego bo jest szansa na te ostatnie albumy skorpiona i orłów. taurus zarzuca serie za serią. skorpion powinien od nich wyjść już ze 2 lata temu a nawet go nie zapowiedzieli.
To samo z Mureną, choć to nie Marini.

Offline keram2

Odp: Marini
« Odpowiedź #127 dnia: Nd, 30 Lipiec 2023, 07:01:39 »
akurat dobrze ze egmont przejął mariniego bo jest szansa na te ostatnie albumy skorpiona i orłów. taurus zarzuca serie za serią. skorpion powinien od nich wyjść już ze 2 lata temu a nawet go nie zapowiedzieli.

Nie zapominajmy:
Był czas, że cieszyliśmy się z tego, ze Taurus przejął serie porzucone przez Egmont (Skorpion, Murena, XIII - coś jeszcze?).

Offline freshmaker

Odp: Marini
« Odpowiedź #128 dnia: Nd, 30 Lipiec 2023, 07:45:27 »
te czasy dawno minęły. teraz taurus rozgrzebuje serie, blokuje licencje.

Offline Random_Hero

Odp: Marini
« Odpowiedź #129 dnia: Nd, 30 Lipiec 2023, 13:02:39 »
Ja się cieszę że Egmont przejął orly. Chętnie kupię zbiorcze wydania, jeszcze tylko Murena (jak pisał Midar) I będzie git

Offline Warpath

Odp: Marini
« Odpowiedź #130 dnia: Nd, 30 Lipiec 2023, 13:38:47 »
Poproszę o przejęcie Valeriana. Jakoś Taurus wbrew zapowiedziom jakiś spory czas temu nie kwapi się z dodrukiem brakujących tomów.

Offline misiokles

Odp: Marini
« Odpowiedź #131 dnia: Nd, 30 Lipiec 2023, 19:00:25 »
Taurus nigdy nie zapowiadał dodruków Valeriana. Wręcz przeciwnie.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Marini
« Odpowiedź #132 dnia: Nd, 30 Lipiec 2023, 19:05:23 »
Taurus nigdy nie zapowiadał dodruków Valeriana. Wręcz przeciwnie.

Mylisz się.

Cytuj
Ponieważ dotarły do nas informacje o rozpowszechnianych fake newsach dotyczących wydawnictwa Taurus Media, zdecydowanie dementujemy plotkę o naszej "śmierci" (jak napisał Mark Twain "Plotki o mojej śmierci są mocno przesadzone"). Przy okazji, odnosząc się do kilku tematów poruszanych na forum:
    - Tak rzeczywiście sytuacja covidowa i skupienie się na innych naszych oficjalnych działaniach (sklep, Allegro i dystrybucja) wymagały czasu i pieniędzy, a nie jesteśmy korporacją posiadającą nieograniczony relatywnie budżet.
    - W lipcu rzeczywiście mówiłem o bliskich planach, ale nie przewidziałem że ta franca covidowa wróci ze zdwojoną siłą i wszystko się posypało.
    - Dementując plotki wyssane z palca mogę jedynie powiedzieć, że staramy się wrócić do gry na normalnych obrotach i dołożymy wszelkich starań aby w miarę szybko wydać w pierwszym półroczu (zaczynając od końcówki marca):
    XIII Mystery 12
    XIII tom 25
    Aristofania tom 2
    Undertaker tom 6
    SHI tom 5
    Zamek Zwierzęcy tom 2
    EKHO tom 9
    Ira Dei tom 3
(^^ kolejność przypadkowa ^^)
oraz pierwsze tomy serii:
    On Mars
    TER
W drugim półroczu, gdy sytuacja się wyklaruje:
    Rycerze Heliopolis 3
    TER 2 i 3
    Urban 5
    XIII 26
    XIII Mystery 13
    Elryk 4
    Aristofania 3
    On Mars 2
    Ekho 10
    Pożoga 3
    - Nie chcę niczego terminowo obiecywać co do Luca Orienta 4 (chcemy żeby obejmował on oryginalne tomy 4 i 5, ale nadal nie otrzymaliśmy tłumaczenia piątki)
    - Być może wprowadzimy na rynek 3 nowe serie, ale jeszcze bez konkretów.
    - Co do innych dodruków to zrobimy:
    Locke & Key (po dwa albumy co 2-3 miesiące) już od lutego
    Urban tom 1
    EKHO tom 1
    w miarę możliwości: Undertaker 2 i 3, OKKO 3 i 4, Valerian 1,2,3,4 oraz Mieszkańcy Nieba, SHI 1,2 oraz Elryk 1.
pozdrawiam
Maciek

    - Co do innych dodruków to zrobimy:
    Locke & Key (po dwa albumy co 2-3 miesiące) już od lutego
    Urban tom 1
    EKHO tom 1
    w miarę możliwości: Undertaker 2 i 3, OKKO 3 i 4, Valerian 1,2,3,4 oraz Mieszkańcy Nieba, SHI 1,2 oraz Elryk 1.


https://www.facebook.com/TaurusMediaPolska/posts/pfbid031qgW7paphp18529PLW5jwdV3b4S7xbuDHARaU8tnNoF1k5CryvPCiBoaLk6rP6FBl

Offline Takesh

Odp: Marini
« Odpowiedź #133 dnia: Nd, 30 Lipiec 2023, 22:47:35 »
Jestem właśnie w Bratysławie i w jednej księgarni, takiej w typie Empiku, jest ściana z komiksami. Mnóstwo dobra. I był tam piękny album Orłów Rzymu. Zawierał dwa pierwsze zeszyty. Ciekawe, czy Czesi (wydanie czeskie) tak sobie zarzyczyli, czy wymóg licencyjny i E również tak zapoda?

Online Archelon

Odp: Marini
« Odpowiedź #134 dnia: Cz, 19 Październik 2023, 16:52:43 »
Wywiad z Marinim:
https://www.lavoixdunord.fr/1380616/article/2023-10-03/les-aigles-de-rome-retour-vers-les-sommets-du-chef-d-oeuvre-de-marini
Marini zaczął już pisać kolejny tom Orłów Rzymu (VII). Jeśli wszystko dobrze się ułoży. pojawi się pod koniec 2024 roku. Tom 6 jest albumem przejściowym. Autor ma zamiar stworzyć tom 7 i 8. Jeśli nie znajdą się czytelnicy, część 8 wykona dla siebie.
Lubię oglądać jak Marini pracuje:
https://www.facebook.com/reel/256436446937360