Autor Wątek: Iznogud  (Przeczytany 17799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #15 dnia: So, 02 Maj 2020, 14:42:36 »
No właśnie ja mam jakoś tak dziwnie z Iznogudem. Kiedy wychodził w Świecie Komiksu, to uważałem go nawet za lepszy niż LL i Asteriks. A jak czytałem jakoś rok, dwa temu te pojedyncze albumy i niedawno integral , to mnie wręcz nudził, kiedy Luke i Galowie nadal znakomicie mi wchodzą. A czytałem ich przecież o wiele, wiele więcej niż Iznoguda. Nie czaję tego mojego spadku radości z czytania serii o wezyrze.
Bo śmiesznych frankofonów nie da się czytać więcej niż 2 historie z rzędu

Offline MarcusSz

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #16 dnia: So, 02 Maj 2020, 17:30:35 »
Mam podobnie z wezyrem, najchętniej 1 max 2 historie na raz, a kolejne dopiero następnego dnia. I to ma spory urok, bo jeden taki integral starcza na dłużej  ;D
A wszystko pięknie dopełnia tłumaczenie, na prawdę Brawo!

Offline Death

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #17 dnia: So, 09 Maj 2020, 06:31:23 »
Bo śmiesznych frankofonów nie da się czytać więcej niż 2 historie z rzędu
No właśnie nie do końca, bo ostatnio nadrabiałem Luki. Kupuję wszystkie na bieżąco, ale wychodzą tak szybko, że czasem mi się nazbiera. No i czytając kilka pełnych albumów z rzędu w ogóle się nie nudziłem, a Iznogud tak i to już już po kilku szortach. A kiedyś tylko czekałem aż będzie w ŚK.

Offline R~Q

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 15:50:08 »
A to nie tylko 1. tom był innego wydawcy? I dlatego nie miał numerka na grzbiecie?

Offline starcek

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 16:16:46 »
W katalogu nie ma kolejnego tomu.   >:( 

Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

ramirez82

  • Gość
Odp: Iznogud
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 16:19:40 »
Jonaha Hexa też nie ma. Te serię też zakończyli?

Offline JanJ

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 16:20:59 »
No już o tym było, że i w katalogu nie ma, i w drugim tomie nie ma zapowiedzi 3. Od 9 tomu wydawcą jest IMAV. Wcześniej Dargaud. Może muszą się dogadać z nowym wydawcą w kwestii integrali?

IMAV wydał Iznoguda pojedynczo oraz w integralach. W integralach mają trzy tomy po 300 str każdy. Pytanie, czy to nie za dużo jak dla Egmontu na jeden tom? Ale poza samymi komiksami w tych integralach jest na prawdę dużo fajnych materiałów dodatkowych (zdjęć, szkiców, scenariuszy etc.).

Oby nie porzucili serii po raz kolejny...
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Maj 2020, 16:26:52 wysłana przez janjedlikowski »

ramirez82

  • Gość
Odp: Iznogud
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 16:59:24 »
O, trzeci Iznogud jednak był pierwotnie w katalogu na ten rok, ale z różnych przyczyn go nie ma.

Offline R~Q

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #23 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 17:02:30 »
O, trzeci Iznogud jednak był pierwotnie w katalogu na ten rok, ale z różnych przyczyn go nie ma.
Fake news

ramirez82

  • Gość
Odp: Iznogud
« Odpowiedź #24 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 17:05:05 »

19:44 dla leniwych prowokatorów.

Offline R~Q

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #25 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 17:16:25 »
A to sory

Offline chch

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 19:41:54 »
Postanwiłem się przełamać i kupiłem oba tomy Iznoguda. Kiedyś czytałem, nie podeszło mi, jednak myślę "lubię asteriksa i LL, dam szansę wezyrowi". Czytam po jednej-dwóch historyjkach naraz, póki co jest ok.
Ale chciałem napisać o czym innym w sumie... to jak został wydany, podoba mi się przeogromnie (twarda okładka, duży format (patrz tomiki zbiorcze LL czy tintina...), lakier punktwy, cztery albumy...
Teraz jak wiem jak to powinno wyglądać, podwójnie mi szkoda, że KiKa czy Asteriksa ciągle mielą w miękkich okładkach, wczoraj córce upadła "Walka wodzów" efekt - ubite rogi.

Offline starcek

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 19:57:20 »
Czyli trzeba się zdrowo prowadzić, bo nowy Iznogud to tak za 3, 4 lata - nie wcześniej.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline chch

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 20:08:29 »
Czyli trzeba się zdrowo prowadzić, bo nowy Iznogud to tak za 3, 4 lata - nie wcześniej.

Jasnowidzem oczywiście nie jestem, ale w wywiadzie TK wspominał, ze trzeci tom Iznoguda był w katalogu na ten rok, ale go usunęli. Sporo tytułów spadło na kolejny rok, więc myślę, że to raczej kwestia roku niż 3-4.

ramirez82

  • Gość
Odp: Iznogud
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 20:27:05 »
Teraz jak wiem jak to powinno wyglądać, podwójnie mi szkoda, że KiKa czy Asteriksa ciągle mielą w miękkich okładkach, wczoraj córce upadła "Walka wodzów" efekt - ubite rogi.

Poczekaj, aż córce spadnie Iznogud, wtedy będziesz wiedział, że taka forma nie chroni przed upadkiem, a ubite rogi w HC jeszcze gorzej wyglądają, zwłaszcza jak spadnie taki ciężki integral ;)