Autor Wątek: Iznogud  (Przeczytany 17798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asx76

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 20:58:01 »
Stopa ubita ciężkim integralem może wyglądać gorzej, może więc przed lekturą zaopatrzyć Maleństwo w buciki? ;)

Offline R~Q

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 09:39:55 »
Poczekaj, aż córce spadnie Iznogud, wtedy będziesz wiedział, że taka forma nie chroni przed upadkiem, a ubite rogi w HC jeszcze gorzej wyglądają, zwłaszcza jak spadnie taki ciężki integral ;)
Tak jest, a najgorzej jak ubije się róg od strony grzbietu. Ten róg z drugiej strony przeboleję, widzę to tylko podczas czytania - ale róg od strony grzbietu widać jak stoi na półce. Spadł mi tak raz tom Barksa - obił się i jest ok. 1 cm rozerwanie na grzbiecie - straszne.

Offline freshmaker

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #32 dnia: Nd, 24 Maj 2020, 17:13:23 »
nie wiem czy zauważyliście ale iznogud z historyjek z 63 roku jest chudszy i wyższy niż w późniejszych albumach. trochę dokładniejsza i bardziej asterixowa kreska.

czy egmont mówił coś o kolejnych integralach? może dostaniemy tylko goscinnego.

Offline R~Q

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #33 dnia: Nd, 24 Maj 2020, 19:29:33 »
A ja myślałem, że to tylko pierwszy integral był innego wydawcy i dlatego tylko na pierwszym nie ma numeru tomu (bo Egmont myślał, że na jednym się skończy). A na drugim, jako że jest już numer, to można spodziewać się (zapewne przy dobrej sprzedaży) kontynuacji.

Offline zombie001

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #34 dnia: Nd, 24 Maj 2020, 19:38:18 »
czy egmont mówił coś o kolejnych integralach? może dostaniemy tylko goscinnego.

W wywiadzie TK bodajże mówił, że 3 tom był pierwotnie w katalogu.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline Takesh

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #35 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 19:22:17 »
Mam pytanie dotyczące dwóch zbiorczych tomów Iznoguda. Mam stare 6 albumów, które kiedyś wydał Egmont. 6.

Na tylnich okładkach obu tomów mowa jest o 4 albumach w jednym zbiorczym. Patrząc na nazwy, to w każdym jest premierowy 1 album.

Dobrze to widzę, bo jeśli jest tam powtórka, to nie mam zamiaru kupować drugi raz to samo. Ale jeśli jest tam premierowy materiał, to po prostu muszę kupić. Uwielbiam tę serię.

Ktoś pomoże?

Offline JanJ

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #36 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 21:19:53 »
Jeśli uwielbiasz tę serię to kup nowe wydanie bez względu na zawartość. Stare wydanie jakościowo jest znacznie słabsze.

Offline chch

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #37 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 21:26:45 »
Mam pytanie dotyczące dwóch zbiorczych tomów Iznoguda. Mam stare 6 albumów, które kiedyś wydał Egmont. 6.

Na tylnich okładkach obu tomów mowa jest o 4 albumach w jednym zbiorczym. Patrząc na nazwy, to w każdym jest premierowy 1 album.

Dobrze to widzę, bo jeśli jest tam powtórka, to nie mam zamiaru kupować drugi raz to samo. Ale jeśli jest tam premierowy materiał, to po prostu muszę kupić. Uwielbiam tę serię.

Ktoś pomoże?

Kacza Agencja Informacyjna pomoże, kupuj oba:

http://www.komiksydisneya.pl/2019/06/niecne-podstepki-wezyra-iznogud-1.html

http://www.komiksydisneya.pl/2020/04/zabawa-bez-ograniczen-przygody.html

Offline Takesh

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #38 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 22:12:35 »
@chch

Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Teraz wiem, że muszę kupić :)

Offline Kot Tip-Top

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #39 dnia: So, 26 Wrzesień 2020, 22:03:51 »
Z niecierpliwością czekam na tom trzy... Choć najbardziej mnie intrygują "Iznogoudy" po Goscinnym. Z Lucky Lukami nowych scenarzystów bywało raz fajnie, raz tragicznie, z nowymi Asteriksami zazwyczaj na plus ale poziom historii często nierówny.

Offline freshmaker

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #40 dnia: Nd, 18 Kwiecień 2021, 14:59:37 »
nowy iznogud jest przepyszny! humor nawet lepszy niż poprzednim tomie a opowiadanie z graniem w klasy to majstersztyk. dodali fajną wyklejkę z dużym iznogudem. w środku zapowiedź 4go tomu ale bez konkretnej daty.

Offline Kadet

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #41 dnia: Nd, 18 Kwiecień 2021, 15:24:06 »
Ja zobaczyłem na razie tylko tę przykładową planszę z fakirem, który goda po śląsku, i już się uśmiałem. "Przeca to nie byle furgajuncy tepich! To magiczny dywan, chopie!" ;D

Najlepsze wyrazy uznania dla tłumacza :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline tuco

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #42 dnia: Nd, 18 Kwiecień 2021, 21:16:33 »

Offline Kadet

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #43 dnia: Nd, 18 Kwiecień 2021, 21:52:46 »
Dziękuję za poprawkę. Jestem Ślązakiem, ale Dolnym i godka mnie przerasta :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline StudentPiwniczak

Odp: Iznogud
« Odpowiedź #44 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 20:37:33 »
A wiecie może (albo szacujecie) ile łącznie tomów będzie miała ta kolekcja? :)