Autor Wątek: X-Men  (Przeczytany 246144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michał81

Odp: X-Men
« Odpowiedź #765 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:48:18 »
Nie hejter tylko chciałem wyprostować kilka twoich głupot.O tym że nie będzie pisałem już dawno.
Jest Phoenix. W katologu poprawionym było.
To już Restart Marvel i zakład że będzie?

Ostatniego nie ma nawet co komentować :)
Zwróć uwagę, że za każdym razem jak startowała nowa linia z Marvel (miękko okładkowego) to zawsze była zapowiedź X-menów. Teraz jej nie ma. Żadnej serii nie ma, nawet z Marvel Now 2.0, to jest najbardziej dziwne.
To jest przypuszczenie, że Mucha wyda HoX/PoX, nie poparte niczym, ale...... pisałem o Batmanie, że będą nowsze serię, kiedy ty się upierałeś tylko nad klasyką, wróć.... "old" (man) Batman i wyszło jak wyszło ;). I może masz rację, że HoX/PoX wyda Egmont. To jest temat do dyskusji.

Motyl

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #766 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:48:49 »
X-Men Hickmana wyda pewnie Egmont, możliwe, że tak jak pisze JanT w 2022 r. Dużo mają w planach, pewnie wszystkiego nie sposób wydać w ciągu jednego roku.

@michał81 pewnie uraduje cię wiadomość, że udało się do AoA2 wrzucić mapkę, o której wspominałeś tutaj jakiś czas temu. Nie było łatwo, ale mapa świata Ery Apocalypse'a w końcu ujrzy światło dzienne :)

Offline michał81

Odp: X-Men
« Odpowiedź #767 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:53:33 »
@michał81 pewnie uraduje cię wiadomość, że udało się do AoA2 wrzucić mapkę, o której wspominałeś tutaj jakiś czas temu. Nie było łatwo, ale mapa świata Ery Apocalypse'a w końcu ujrzy światło dzienne :)
Super, lepiej późno niż wcale. Miałbym pewną sugestię do rozpatrzenia odnośnie AoA, ale to może podeśle na pirva kiedyś bliżej końca seria.

Offline vertogo

Odp: X-Men
« Odpowiedź #768 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:55:10 »
Egmont niczym Scarlet Witch mówi no more mutants, przynajmniej w świecie 616 ;-), szkoda, bo niezależnie od poziomu historii uwielbiam tą operę mydlaną, no cóż zostają jeszcze wydania zbiorcze obcojęzyczne, x-men gold i blue już zakupione, liczyłem, że Egmont wyda x-men red, uncanny x-men i dziejący się w trakcie age of x-man, a tak trzeba będzie ze słownikiem się zaprzyjaźnić i uczyć się angielskiego ;-).

JanT

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #769 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:58:40 »
uncanny x-men
Nic nie świadczy o tym że tego nie będzie. Z Restart Marvel nie było wszystkiego. Jakby było tylko 6 serii to wychodziłyby co 2 miesiące :)

Odp: X-Men
« Odpowiedź #770 dnia: So, 14 Listopad 2020, 15:03:59 »
Kiedyś tu przedstawiłem swoją teorię spiskową, że podzielą się po cichu pod stołem i Egmont weźmie Pająka a Mucha X-men, chociaż nie bardzo chce mi się wierzyć, że Egmont pozwoli sobie na dziurę w swojej linii miękkookładkowców bez choćby "podstawowej" serii. Poważnie ma wyjść kolekcja X-Men? Ominęło mnie chyba coś.

JanT

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #771 dnia: So, 14 Listopad 2020, 15:05:54 »
Miał być test kolekcji X-Men na początku przyszłego roku ale przez lockdown teraz nic nie wiadomo.

Odp: X-Men
« Odpowiedź #772 dnia: So, 14 Listopad 2020, 15:16:52 »
  To mnie faktycznie sporo ominęło!!! Kurka a ja właśnie kupiłem pierwszy tom Age of Apocalypse, dobrze że New X-Men odłożyłem na później. Jak to odpalą to Mucha będzie miała problem.

JanT

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #773 dnia: So, 14 Listopad 2020, 15:26:38 »
Raczej kolekcja w której połowa to będą duble w gorszych wydaniach. Ale najpierw niech będzie test i się uda :)

Odp: X-Men
« Odpowiedź #774 dnia: So, 14 Listopad 2020, 15:56:54 »
  Raz, że nie wiadomo ile będzie powtórzonego materiału bo kolekcja dopiero startuje za granicą i żadnej konkretnej  listy tytułów chyba jeszcze nie podano a dwa Hachette pokazało, że w pewnej mierze są elastyczni w tym temacie. Nie chodzi mi tutaj o materiał który już wydano, tylko o pole manewru na przyszłość jeżeli kolekcja wystartuje to napewno Mucha nie będzie chciała z nimi konkurować wydając to samo skoro nawet Egmont tego unikał. Poza tym spora część tych kolekcji to jednak sprzedaż przez prenumeratę, ja napewno skorzystam a wtedy napewno nie kupię tych od Muchy a i pozbędą się tych już kupionych, mimo tego że fakt są fajniejsze bo większe.

Offline death_bird

Odp: X-Men
« Odpowiedź #775 dnia: So, 14 Listopad 2020, 16:04:03 »
Ja bym z kolei nie tknął już tej kolekcji.
Za stary jestem i zbyt zblazowany żeby się z ich prenumeratą siłować.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Odp: X-Men
« Odpowiedź #776 dnia: So, 14 Listopad 2020, 16:11:37 »
 Z czym tu się siłować? Dzwonisz zamawiasz prenumeratę, raz w miesiącu dostajesz paczkę z dwoma komiksami i fakturą do opłacenia i tyle.

Offline death_bird

Odp: X-Men
« Odpowiedź #777 dnia: So, 14 Listopad 2020, 16:21:53 »
Nie czytałeś nigdy opinii nt tych prenumerat?
Niektórzy prenumeratorzy kolekcję potrafili skończyć chyba kilka m-cy po jej "kioskowym" zamknięciu. Dostawali egzemplarze ze zwrotów. W różnym stanie.
Użeranie się z BOK.
Za stary już jestem na to.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Odp: X-Men
« Odpowiedź #778 dnia: So, 14 Listopad 2020, 16:33:50 »
Po co mi czytać opinie jak sam miałem cztery prenumeraty, teraz już mi tylko zostali Superbohaterowie. Przez te wszystkie lata na tyle komiksów reklamowałem dwa razy, przysyłali mi po prostu drugą paczkę a te zniszczone wystawiałem na allegro za pół ceny i jeszcze się piwa napiłem za ich zdrowie. Raz też nie dostałem przesyłki przez miesiąc, albo nie wysłali albo poczta gdzieś zgubiła, dostałem wtedy po prostu dwie przesyłki naraz. Nigdy żadnych kłopotów z BOKiem nie miałem, 5 minut rozmowy przez telefon albo jeden mail wystarczyły.

Offline Deg

Odp: X-Men
« Odpowiedź #779 dnia: So, 14 Listopad 2020, 16:34:19 »
Prenumerowałem WKKM, teraz mam Transformers i najgorsze co mnie spotkało, to jeden komiks z błędami w druku - telefon na infolinię, nowy egzemplarz wysłany bez konieczności zwracania poprzedniego. Opóźnienia w wysyłce faktycznie są, ale czy to jakiś wyścig? Poza tym, pod koniec każdej kolekcji znalezienie nowego numeru w kiosku graniczy z cudem, tak więc... :)

PS. Zdarzyło mi się jeszcze nie dostać jednej przesyłki z WKKM, tutaj również jeden telefon załatwił sprawę.
« Ostatnia zmiana: So, 14 Listopad 2020, 16:36:03 wysłana przez Deg »
This is my truth, tell me yours.