Autor Wątek: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce  (Przeczytany 150883 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline frosty24

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1290 dnia: Nd, 10 Marzec 2024, 16:39:35 »
Cały czas się zastanawiam czy nie odpuścić sobie Avengersów. 2 numery, które przeczytałem jakoś mnie do siebie nie przekonały w takim samym stopniu jak FF i Pajączek

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1291 dnia: Nd, 10 Marzec 2024, 16:43:24 »
@UP
Słabyś. :) Mnie akurat Avengers podobają się bardziej, niż FF. Najmniej lubię Thora. Pajączek oczywiście najlepszy.

Rodrigues - jest polska lista, więc nie musisz logotypów odczytywać. Ale dobrze ci poszło. X-Men wyjdą tuż przed Bożym Narodzeniem.

https://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2023/02/kolekcja-komiksow-marvel-origins-spis.html


Offline Gustavus_tG

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1292 dnia: Nd, 10 Marzec 2024, 21:53:08 »
Cały czas się zastanawiam czy nie odpuścić sobie Avengersów. 2 numery, które przeczytałem jakoś mnie do siebie nie przekonały w takim samym stopniu jak FF i Pajączek
Odpuściłem po pierwszym tomie. Strasznie słabo są te historie pomyślane. Chyba tylko dlatego to wydawali, że konkurencja ma drużynę, to my też musimy mieć. Pająk jednak najlepszy, tuż za nim FF.

Offline rawin

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1293 dnia: Wt, 12 Marzec 2024, 19:57:42 »
Czy kolekcja pojawia się jeszcze w ogóle stacjonarnie w Empiku?

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1294 dnia: Wt, 12 Marzec 2024, 20:21:46 »
Czy kolekcja pojawia się jeszcze w ogóle stacjonarnie w Empiku?
Zależy od Empików, ale w Warszawie owszem, pojawia się.

Offline Deg

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1295 dnia: Wt, 12 Marzec 2024, 20:28:31 »
Zdarza się, choć w moim najbliższym ostatnio częściej można spotkać tomy BiZ. Trzeba się liczyć z tym, że dostęp poza prenumeratą będzie coraz trudniejszy. Pozostaje jeszcze przegląd kiosków i saloników prasowych.
This is my truth, tell me yours.

Offline saruman

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1296 dnia: Wt, 12 Marzec 2024, 21:30:33 »
Wszystkie tomy tej kolekcji są również na ten moment dostępne online na gildii / w sklepie hachette.

Offline Darth_Simon

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1297 dnia: Wt, 12 Marzec 2024, 23:21:55 »
Czy kolekcja pojawia się jeszcze w ogóle stacjonarnie w Empiku?

Dziś kupiłem najnowszy tom właśnie w Empiku.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1298 dnia: Śr, 13 Marzec 2024, 07:00:40 »
Ja nie miałem nigdy problemu z zakupem, ale jak dochodziły mnie tu słuchy o niedostępności, to czasem u mnie już tego nie było. Dobrze, że kupuję od razu we wtorek.

Offline Takesh

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1299 dnia: Śr, 13 Marzec 2024, 07:33:13 »
Na Śląsku w kilku miastach sprawdzam i do tej pory zawsze były. Czasem dzień dwa po premierze, bo pracownicy nie wyłożyli lub nie dostali wcześniej. W niektórych zmienia miejsce i jak nie potrafię znaleźć, to obsługa pomaga i zawsze znajduje. Zazwyczaj w czwartek kupuje obie kolekcje.

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1300 dnia: Śr, 13 Marzec 2024, 12:15:54 »
Też kupiłem w warszawskim Empiku - cały czas dowożą i dobrze.

31 tom to 6 część przygód Spider-Mana. A w nim kolejny kamień milowy. W zeszycie #25 pojawia się ojciec Alystera Smithe'a i pierwszy Spider-Zabójca. Poza tym Green Goblin zaczyna próbować zdobyć władzę nad półświatkiem NY. Bo Kingpin wkroczy dopiero za 23 numery. :)

Online OokamiG

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1301 dnia: Śr, 13 Marzec 2024, 16:24:23 »
Ej, ale weż nie spoileruj.

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1302 dnia: Cz, 14 Marzec 2024, 00:19:29 »
@UP
Nie czytałeś Epica "Plaga Pająkobójców"? W ostatnim kadrze jednego zeszytu Peter odnosi się właśnie do tego wynalazcy. Fabuły tomu nie zdradzam, ale chyba mogę wspomnieć o występujących postaciach?

Offline Takesh

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1303 dnia: Cz, 14 Marzec 2024, 14:32:02 »
Dzisiaj kupiłem w Empiku nowy numer i małe zdziwienie: część dodatków nie przetłumaczona...

Online Crono

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #1304 dnia: Cz, 14 Marzec 2024, 15:08:23 »
W sensie jakie dodatki? Czarno-białe strony (szkice) komiksów? Jeżeli o tym piszesz, to tak zawsze było.