Autor Wątek: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?  (Przeczytany 4056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hobgoblin

Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« dnia: Wt, 31 Maj 2022, 11:38:26 »
Dwaj rysownicy, którzy bywali mocno krytykowani na stronach klubowych. Ale nigdy nie dowiedzieliśmy sie jakie były proporcje. Także głosujemy na tego kogo uważamy za słabszego rysownika w magazynach - Amazing,Spectacular, Spider-Man.

Offline nori

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 11:45:53 »
Ja pierdole, większość osób marudzi, że nie ma czasu na czytanie komiksów, w wątku o batmanie mamy rozkmini o oglądaniu seriali do prasowania, ale już czas na zakładanie kolejnej debilnej ankiety zawsze się znajdzie. I na branie udziału w coraz głupszych dyskusjach, cały czas o tym samym...

Czytam wszystko co pojawia się na forum, żadnego z użytkowników nie mam w ignorowanych, ale ostatnio na forum zaglądam coraz mniej chętnie.... Całe szczęście, że w ogromie spamu, jeszcze od czasu do czasu pojawiają się merytoryczne wypowiedzi (np.: Bo chodzi o to, żeby plusy nie przesłaniały nam minusów - sezon drugi, i przepiękne posty choćby ostatnio Skandalisty czy Nawimara).
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Hobgoblin

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 12:06:20 »
Ja pierdole, większość osób marudzi, że nie ma czasu na czytanie komiksów, w wątku o batmanie mamy rozkmini o oglądaniu seriali do prasowania, ale już czas na zakładanie kolejnej debilnej ankiety zawsze się znajdzie. I na branie udziału w coraz głupszych dyskusjach, cały czas o tym samym...

Czytam wszystko co pojawia się na forum, żadnego z użytkowników nie mam w ignorowanych, ale ostatnio na forum zaglądam coraz mniej chętnie.... Całe szczęście, że w ogromie spamu, jeszcze od czasu do czasu pojawiają się merytoryczne wypowiedzi (np.: Bo chodzi o to, żeby plusy nie przesłaniały nam minusów - sezon drugi, i przepiękne posty choćby ostatnio Skandalisty czy Nawimara).

Może Ci się przejadło to po prostu? Czas na czytanie komiksów to co innego bo z telefonu i z doskoku jak się ma 5 minut  to ciężko robić.

Co ważne - głosowanie jest WYŁĄCZNIE odnośnie serii o Spider-manie. Nie oceniamy dorobku obu artystów tylko ich prace w Spider-manach.
Oczywiście zdarzali się znacznie słabsi rysownicy w Spiderach niż wspomniani Buscema i Larsen - chodzi o to, że w TM-Semic obaj zebrali nieproporcjonalnie dużo listów z krytyką w porównaniu do innych rysowników, do tego stopnia że Arek je publikował i się do nich odnosił.

Offline Teli

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 12:20:43 »

Offline gashu

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 12:47:45 »
Najgorszy był Todd McFarlane przez te wszystkie pryszcze, które rysował.
Daję sam sobie upomnienie!  :o

Offline LukCook

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 12:53:36 »
Proponuję załóż ankietę: 'Kto jest większym trollem - Bazyliszek czy Hobgoblin?'.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 13:06:28 »
Proponuję załóż ankietę: 'Kto jest większym trollem - Bazyliszek czy Hobgoblin?'.

A jeśli to jedna i ta sama osoba i trolling jest na wyższym poziomie niż wszystkim się wydaje?

Offline Knl

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 13:26:46 »
A co powiecie na temat ostatnich podwyżek Epiców Amazing Spider-Man? Ja uważam, że to skandal, będę protestował portfelem!

Online xanar

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 13:27:44 »
Że Egmont marże podniósł ? Za sierpniowy pakiet mają być jeszcze wyższe, marże oczywiście.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Knl

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 14:02:40 »
Ceny pierwszych 4 tomów były w porządku. Ta skala podwyżka między 3. Inferno a 4.Kosmicznymi Przygodami była zrozumiała, że wynika z inflacji. Podwyżka między 4 a 5 to "skok na kase" żeby innych serii nie musieć mocniej podrożyć. Doszło do absurdu, że część cieńszych produktów wychodzi taniej za strone jak grubych.
A tomu 5 rzeczywiście nowego nie kupię mimo, że bardzo go chciałem bo to jest nie fair zachowanie ze strony wydawnictwa i trzeba zagłosować portfelem na NIE.

Offline HugoL3

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 14:41:26 »
Ale co Wy od niego chcecie xD chciał zachęcić do takiej dyskusji więc założył taki temat. Każdy się wypowie, temat ucichnie i po problemie.
W końcu to forum o komiksach.

Z drugiej strony - nie, nie zakładajmy więcej tematów kto kupi jakiś komiks albo które wydawnictwo lepiej wydało tę samą opowieść :)

Offline Hobgoblin

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 16:32:51 »
A co powiecie na temat ostatnich podwyżek Epiców Amazing Spider-Man? Ja uważam, że to skandal, będę protestował portfelem!

Zgadzam się!

Offline wojtpil

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 01 Czerwiec 2022, 07:59:02 »
Tyle, że to nie ich wina. Drewno, papier drożeje teraz na potęgę. Dostępność też pozostawia wiele do życzenia.
To będzie kiepski rok.

Offline death_bird

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 01 Czerwiec 2022, 08:55:12 »
Drewno na chwilę obecną tanie nie jest, ale akurat jego cena od początku marca w miarę konsekwentnie spada.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online misiokles

Odp: Kto był słabszym rysownikiem Spidera - Buscema czy Larsen?
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 01 Czerwiec 2022, 09:38:26 »
Ale drewna papierowego czy drewna w ogóle?