Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 339277 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1170 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 09:02:09 »
Też tak macie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1171 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 11:16:44 »
Ja jeszcze się wypowiem na temat Tomu 97 czyli Niewidzialnej Kobiety. Tutaj ktoś się wypowiadał na temat różnych błędów w tym Tomie a wydaje mi się, że ja znalazłem coś jeszcze. A chodzi mi o ostatni zeszyt Fantastic Four 1 284# związany z She-Hulk. Nie wiem czy to jest takie ważne, ale chodzi o stronę 9 jeśli dobrze policzyłem :) i ostatni kadr z prawej strony u dolnego rogu gdy Shulkie rozmawia z królową Pearlą a ona w ostatnich słowach wypowiadanych w dymku, że według mnie chodziło tam o Psycho-Mana a został tam wpisany Power-Man. Jeśli ktoś to zauważył to znaczy, że nie jestem sam. Pytam z ciekawości czy wy też tak macie... ? ;)

Tez to zaowazylem :)

Online xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1172 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 11:20:14 »
Dalej wpierajcie tą amatorszczyznę założę się, że następna kolekcja będzie jeszcze lepsza pod tym w względem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1173 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 12:52:00 »
Dalej wpierajcie tą amatorszczyznę założę się, że następna kolekcja będzie jeszcze lepsza pod tym w względem.

Są ważniejsze rzeczy w życiu niż szukanie błędów i ich wytykanie.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1174 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 13:05:40 »
Zabawny jesteś, raczej nikt tu specjalnie nie szuka błędów, one są regularnie powtarzane co tom z tego co tu czytam.

Jasne pochwal jeszcze ich za to, obyś tylko przypadkiem nic krytycznego nie napisał, bo ci nie przyślą komiksów za darmo  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1175 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 13:35:18 »
Zabawny jesteś, raczej nikt tu specjalnie nie szuka błędów, one są regularnie powtarzane co tom z tego co tu czytam.

Jasne pochwal jeszcze ich za to, obyś tylko przypadkiem nic krytycznego nie napisał, bo ci nie przyślą komiksów za darmo  :)

Miłego dnia! Mam nadzieję, że lektura SBM dostarczy ci radości :)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1176 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 13:41:09 »
Nawzajem, nie kupuje kolekcji, nie wspieram amatorszczyzny, szczególnie takiej, której nie da się wyeliminować przy 98 tomie :), ale co kto lubi.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1177 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 13:48:05 »
Nawzajem, nie kupuje kolekcji, nie wspieram amatorszczyzny, szczególnie takiej, której nie da się wyeliminować przy 98 tomie :), ale co kto lubi.

Czyli przyszedłeś tutaj wypowiedzieć się, chociaż nie masz pojęcia akurat o tej kolekcji, bo jej najzwyczajniej w życiu nie kupujesz, a problem w ogóle nawet nie dotyka ciebie :) Brawo! :)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline parsom

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1178 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:01:51 »
Są ważniejsze rzeczy w życiu niż szukanie błędów i ich wytykanie.

Zwisa mi ta kolekcja, ale błędy należy wydawcom wytykać. Co więcej - jest to szczególnie ważne w przypadku takich badziewnych kolekcji, bo dla sporej części czytelników są one jedynym kontaktem ze słowem pisanym, czyli jedyną szansą na naukę poprawnego posługiwania się językiem.

Online xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1179 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:05:35 »
Czyli przyszedłeś tutaj wypowiedzieć się, chociaż nie masz pojęcia akurat o tej kolekcji, bo jej najzwyczajniej w życiu nie kupujesz, a problem w ogóle nawet nie dotyka ciebie :) Brawo! :)

Mam pojęcie bo ją kupowałem na początku, widziałeś jak pierwsze tomy wyglądały, też to pochwalisz ?

Ciebie też problem krytyki darmowych komiksów nie dotyka  :) Jak zrobią błąd na błędzie to będziesz udawał, że nie widzisz ? Bo
Są ważniejsze rzeczy w życiu niż szukanie błędów i ich wytykanie.
poważny jesteś  :) Dzięki takiemu zachowaniu dostanie lepszy darmowy produkt czy gorszy. Darmowy to chyba słowo klucz w tym momencie.

Tak patrze na tych recenzentów i jak kupowali za swoje to jeszcze potrafili coś skrytykować, ale od czasu jak dostają za friko to nagle są ważniejsze rzeczy w życiu niż szukanie błędów i ich wytykanie.  ::)
« Ostatnia zmiana: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:12:00 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1180 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:10:52 »
I co z tym zrobiliście oprócz pisania na tym forum?

PS Nie dostaję komiksów od Hachette, a jeśli nawet mam od innych, to dlatego, że napracowałem się.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1181 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:17:34 »
Zrobiłem to co mogłem zrobić, przestałem to kupować i mogę napisać o tym np. tutaj.

Ty nawet tego nie jesteś w stanie zrobić, nie wiem liczysz na darmowo komiksy od Hachette tymi swoimi wpisami, co ty chcesz udowodnić, że nie ma błędów i jest wszytko wspaniale.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1182 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:23:56 »
Zrobiłem to co mogłem zrobić, przestałem to kupować i mogę napisać o tym np. tutaj.

Ty nawet tego nie jesteś w stanie zrobić, nie wiem liczysz na darmowo komiksy od Hachette tymi swoimi wpisami, co ty chcesz udowodnić, że nie ma błędów i jest wszytko wspaniale.

Po pierwsze, to tylko komiksy.

Po drugie, po drugie piszę to, co myślę. Dla mnie są ważniejsze problemy w życiu niż błędy w komiksie po taniości.

Po trzecie, jakbyście pogadali z Hachette, zamiast uprawiać czynny hejt, który mają ochotę czytać tylko inni hejterzy (plus dawać like), dowiedzielibyście się, że błędy można zgłaszać na adres: biuro@hachette.com.pl Tam faktycznie trafi to do odpowiednich osób.

Po czwarte, za tłumaczenie odpowiedzialne jest Panini, nie Hachette.

Po piąte, przypominam o starym jak świat powiedzeniu - bez pracy nie ma kołaczy...

Po szóste, nadal, to tylko komiksy...
« Ostatnia zmiana: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:28:01 wysłana przez eridraven »
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1183 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:37:23 »
Jest to produkt jak każdy inny, na który wydaje się swoje pieniądze sugerujesz, że nie należy od tego wymagać jakości, jakoś jak Mucha zajmowała się tłumaczeniem to jakoś można było.
Przecież oni dobrze wiedzą co wydają i jak to robią to jest 98 tom.

Jaki hejt człowieku co ty piszesz  ::) są błędy to się pisze, że są błędy jakby nie było to nikł by nie napisał, że są 

Nadal nie wiem co ty chcesz udowodnić.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline parsom

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1184 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:41:28 »
Dla mnie są ważniejsze problemy w życiu niż błędy w komiksie po taniości.

I nie uwiera ci że głosząc takie prawdy życiowe wydajesz na komiksy kwoty, za które mógłbyś nakarmić głodujące dzieci?