Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 155791 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

talibo

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #330 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 18:30:04 »
I, gdzie włożyć w to X-Men Emperor Vulcan ? Z tego co widzę w Road jest tylko Kingbreaker
W Road to War of Kings.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #331 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 11:37:36 »
Może Egmont zrobi swoje wydaje i dołączy tam tego Imperatora.
Albo zrobią jak w Podboju gdzie byla strona z opisem tego co się działo w serii Nova, ktorej nie wydali.

Online OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #332 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 11:42:44 »
Może Egmont zrobi swoje wydaje i dołączy tam tego Imperatora.
Albo zrobią jak w Podboju gdzie byla strona z opisem tego co się działo w serii Nova, ktorej nie wydali.
Takie streszczenie jest słabym pomysłem. Ja  byłbym gotów dopłacić trochę więcej za pełną historię. Mam nadzieję, że jakiś redaktor w Egmoncie wpisał w Google "cosmic Marvel reading order" i dostrzegł na fotografii, którą każdy zna, że czegoś brakuje i Vulcan ostatecznie znajdzie się w naszym wydaniu. A dodanie Thanos Quest do Infinity Gauntlet świadczy, że ktoś tego jednak pilnuje.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #333 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 13:10:16 »
Że to słaby pomysł to ja wiem ale w stylu Egmontu bo tak już zrobili z Anihilacją Podbojem - tam ten brak zeszytów Novy i kartka streszczenia bardzo irytowała.
Co do Sagi Nieskończoności to niby było Thanos Quest ale już nie było Invinity Watch czy tech zeszytów Silver Surfera sprzed Thanos Quest gdzie Thanos wraca do życia.

Online OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #334 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 13:16:46 »
To streszczenie na dobra sprawę nic nie wyjaśniało, bez niego czułbym się podobnie zagubiony po tej przerwie w historii. A co do kwestii z Sagą Nieskończoności, lepszy rydz niż nic.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #335 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 14:30:13 »
To co piszę to po prostu moje obawy.
Pewnie, że bym chciał ny wydali tego Imperatora tak jak bym chciał by wydali także Nove czy Infinity Watch w całości. Ale patrząc na wcześniejsze praktyki z tymi komiksami (brak Novy czy Infinity Watch) to naprawdę się obawiam, zę pominą tego Imperatora :-\
Obym się mylił.

Offline xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #336 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 14:35:18 »
Annihilation: Conquest wydali na podstawie Complete Collection i tam nie ma tych zeszytów z Novą, zresztą oni większość rzezy tak wydają, ciekawe co robią z Kapitanem Ameryką bo chyba sami nie wiedzą. Jak chcesz czytać po polsku to musisz się z tym pogodzić, że nie będzie tak jak chcesz albo przerzucić się na wydania anglojęzyczne.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #337 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 13:26:37 »
Czy ktoś posiada już tom X-Men Jim Lee i mógłby zrobić zdjęcie grzbietu? Ciekawe jak sobie tym razem poradzili.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #338 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 13:58:56 »
Annihilation: Conquest wydali na podstawie Complete Collection i tam nie ma tych zeszytów z Novą

Co nie stało na przeszkodzie by wydać osobno serię Nova jak wydają Strażników Galaktyki, prawda?

Online OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #339 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 14:01:58 »
Kto by Ci kupił w Polsce serie z Novą? Oczywiście oprócz mnie.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #340 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 14:16:47 »
Ci którzy kupują Kosmos?
Ci wszyscy, ktorzy kupili Anihilacje Podbój by dowiedzieć się co zaszło pomiedzy zeszytami?
Wystarczyło dać w Anihilacji Podbój napus w stylu "to co się wydarzyło w tym czasie znajdziecie w serii Nova" i czytelnicy Anihilacji sięgnęliby po Nove.

Online OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #341 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 14:23:06 »
Nawet gdyby tak było napisane, to nie wszyscy czytający event by pewnie sięgnęli po Novę. Biorąc także pod uwagę także to, że postać jest mało znana to ta seria mogłaby się nie sprzedać.

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #342 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 14:38:49 »
Kto by Ci kupił w Polsce serie z Novą?
Ja  ;D

Offline xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #343 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 14:46:06 »
Ja bym kupił z tą z Marvel Now  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #344 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 14:50:47 »
Ja bym kupił z tą z Marvel Now  :)
Ja też  ;D. Ten tom z Samem Aleksandrem w WKKM był nawet nieźle oceniony przez ludzi z forum (choć ja się jeszcze za niego nie wziąłem  :()