Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 155776 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #135 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 18:22:25 »
Czy tylko ja wyłapałem ironię w wpisie ramireza ?

majkelus81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #136 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 18:29:24 »
Czy tylko ja wyłapałem ironię w wpisie ramireza ?
Po coś są łapki, bez konieczności komentowania ;)

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #137 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 19:21:50 »
Mam obawy co do dalszych Punisherów od Egmontu

Wiadomo, że Bazyl każdy program wydawniczy uzależnia od Hachette, ale wyznam szczerze, że też mam jakieś dziwne przeczucie, że tom 6 będzie ostatnim tomem, który wyda Egmont. Ale przekonamy się za kilka tygodni :)

Offline Gascon200

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #138 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 15:36:23 »
Jeśli miałby ktoś to wydać to na pewno n ie Mucha. Ktoś się zapytał G.Floy czy wydadzą X-Factor Davida a oni odpowiedzieli, że nie bo komiks jest już zlicencjonowany w Polsce. W sumie Egmontowi w Marvel Classic kończy się Punisher, Runaways, niedługo też Daredevil więc pewnie szukają nowych serii i to na nich bym stawiał.

A to nie jest tak, że Runaways będzie jeszcze miało oprócz tego 3 tomu jeszcze 1?


Swoją drogą, ktoś już stąd Czytał Tom 3 Ultimate Spider-Mana? Równy poziom czy raczej nie? Najlepszy Tom czy najsłabszy?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 15:40:04 »
A to nie jest tak, że Runaways będzie jeszcze miało oprócz tego 3 tomu jeszcze 1?
Jak sami stworzą :)

Ultimate Spider-Man to jest mniej więcej cały czas równy poziom.

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #140 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 17:19:57 »
Czytałem USM 3, ogólnie poziom poprzednich utrzymany, choć mnie osobiście, zawiódł pomysłem na Venoma/Brocka. Kwestia zbytniego przywiązania do wersji pierwotnej, co zrobić...

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 17:26:46 »
UM Spider-Mana dalej czyta się wspaniale, poziom poprzednich jak najbardziej utrzymany. Koncepcja Brocka i tego skąd wziął się symbiont przypadła mi do gustu. Może jedyny niedosyt to fakt, że Bendis nie pobawił się nieco dłużej Peterem w czarnym kostiumie, ale ogólne polecam. Swoją drogą, ciekawe czy Egmont będzie ciągnął serię do końca, czy wyda jeszcze trzy tomy i porzuci serię na rzecz czegoś innego ;D

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #142 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 17:42:47 »
Swoją drogą, ciekawe czy Egmont będzie ciągnął serię do końca, czy wyda jeszcze trzy tomy i porzuci serię na rzecz czegoś innego ;D

A skąd taki pomysł? Wiem, że nigdy nic nie wiadomo, a to długa seria, ale miejmy nadzieję, że na tyle cieszy się popularnością, że dociągną do końca.

Ciekawe jak jej przysłuży się kolekcja Spider-mana...

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #143 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 17:52:49 »
Jak się przysłuży nie wiem, ale wiem, że w razie urwania serii kolekcja będzie bardzo wygodnym wytłumaczeniem, dlaczego seria nie jest kontynuowana :D Ciekawi mnie co dalej z Punisherem - czy pójdą dalej, czy tom 6 będzie ostatnim.
« Ostatnia zmiana: Wt, 09 Kwiecień 2019, 18:02:46 wysłana przez admin »

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #144 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 18:10:43 »
Co będzie dalej z Punisherem nie wiem, ale wiem, że co by nie zrobili, niektórzy zawsze będą niezadowoleni.

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #145 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 19:14:01 »
Co będzie dalej z Punisherem nie wiem, ale wiem, że co by nie zrobili, niektórzy zawsze będą niezadowoleni.

Nie przesadzałbym. Jeśli seria ma dobre wyniki sprzedaży, wydawnictwu powinno zależeć na jej kontynuacji. Napewno nie trafiają do mnie argumenty, które padały na gildii: zlikwidujmy jakąś serię, bo wydano 6 tomów a X-Men (lub innej serii) nie ma wcale. Z niecierpliwością czekam na katalog, bo pewnie na jakieś informacje o planach nie ma co liczyć.

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #146 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 19:37:51 »
Oczywiście, jeśli jakaś seria sprzedaje się dobrze, to powinni ją kontynuować. Ale takie decyzje też nie muszą być podjęte od razu, jakby nam się wydawało. Zobacz na Top 10, komiks wyszedł w maju 2017, a o ewentualnym drugim tomie zbierającym resztę historii Moore'a, Tomasz Kołodziejczak jeszcze w maju 2018 roku mówił, że musi się przyjrzeć sprzedaży. W przypadku takiego Punishera - mogą na razie skończyć MAXa, na spokojnie podejmą decyzję czy i po którą serię sięgnąć później, a w międzyczasie w Marvel Classic wydać coś co już mają klepnięte, np. X-Factor Davida, albo Guardians of the Galaxy Abnetta i Lanninga.

Offline amsterdream

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #147 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 19:44:56 »
choć mnie osobiście, zawiódł pomysłem na Venoma/Brocka. Kwestia zbytniego przywiązania do wersji pierwotnej, co zrobić...

U mnie to samo. Ja po trzecim tomie ostatecznie porzucam USM. Zbyt bardzo mnie drażnią różnice względem 616, co ciekawe jeszcze nigdy zmiana originu jakiejś postaci nie wyszła Bendisowi na plus a to co zrobił z Kravenem to jakiś żart. Z tomu na tom jest też tu coraz więcej niskich lotów teen dramy.

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #148 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 19:51:48 »
Oczywiście, jeśli jakaś seria sprzedaje się dobrze, to powinni ją kontynuować. Ale takie decyzje też nie muszą być podjęte od razu, jakby nam się wydawało. Zobacz na Top 10, komiks wyszedł w maju 2017, a o ewentualnym drugim tomie zbierającym resztę historii Moore'a, Tomasz Kołodziejczak jeszcze w maju 2018 roku mówił, że musi się przyjrzeć sprzedaży. W przypadku takiego Punishera - mogą na razie skończyć MAXa, na spokojnie podejmą decyzję czy i po którą serię sięgnąć później, a w międzyczasie w Marvel Classic wydać coś co już mają klepnięte, np. X-Factor Davida, albo Guardians of the Galaxy Abnetta i Lanninga.

Jasne, zgadzam się z tym i rozumiem, tylko uważam, co ciągle podkreślam a czego brakuje, że wydawca powinien informować czytelników. Pewnie, że jeżeli nie mają jeszcze licencji na dany tytuł nie mogą powiedzieć, że zostanie on wydany. Ale wystarczyłaby deklaracja, że Egmont chciałby kontynuować jakąś serie. Brak takich informacji powoduje, że czytelnicy kupują wydania oryginalne nie wiedząc czy doczekają się kontynuacji. Nawet jak wydawca powróci do serii duża część ich fanów już jej nie kupi mając wydanie oryginalne. Nie wiem też na ile na politykę wydawniczą Egmontu ma fakt, że TK, o czym sam mówił kilkakrotnie, nie lubi komiksu amerykańskiego. Mam nadzieję, że Punisher i DD będą kontynuowane. Byłoby szkoda,zwłaszcza, że Egmont wydaje dużo słabizn z Marvel Now, nie wspominając już, że Deadpool w siedzibie Egmontu musi wychodzić już z barku, lodówki i automatu do kawy:P

Offline OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #149 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 20:00:54 »
Zostawianie Daredevila w takim momencie po runie Brubakera to zbrodnia, mam nadzieję że po Millerze będzie dalsza część współczesnej historii. Postać dobrze się chyba sprzedaje, więc szanse są. Też chciałbym jakiś znak, co do kontynuacji serii.