Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 155766 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Takesh

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #630 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 11:51:24 »
Czasy Mesjasza czytałem na bieżąco i wszystko bardzo ładnie się układało i było przemyślane. Historia Hope wciągała, Cable skaczący po linii czasowej, wszędzie różne smaczki... Miło wspominam ten okres....

Ale nie mam pojęcia, jak wyjdzie odbiór ten jednej historii. Może być ciężko. Podejrzewam, że E zrobi jakieś wprowadzenie, ale nie jestem przekonany.

Ja zresztą jestem za wydawaniem całym "ranów". Może nie zawsze każdą mini, ale jednak mam coś z komplecisty....

Offline Brzon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #631 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 11:57:50 »
Trochę mnie zaskakujecie opiniami odnośnie Kompleksu Mesjasza, bo z tego co czytałem po internetach, w opinii wielu fanów mutantów to ostatnia dobra rzecz do czasu runu Hickmana.
Ja też się przez kilka lat na forum gildii i tutaj naczytałem, jakie to jest fajne i że Egmont lub Mucha powinny to wydać. A jak w końcu to zapowiedzieli, ze okazuje się że słabe :) Już nawet Kołodziejczak się z tego śmiał kiedyś.

Offline bibliotekarz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #632 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 12:04:49 »
Kompleks Mesjasza widzę na większości list best of x-men. Dla mnie rzecz zdecydowanie do osobistego wyrobienia sobie opinii.
Batman returns
his books to the library

Offline donT

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #633 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 12:23:52 »
Nikogo nie zniechecam, ale jak juz wspomnialem - czytalem 2 czesci trylogii i nie bylo to nic specjalnego. Bieganina i bijatyka, bez wiekszej glebi. Kompleks jest z pewnoscia fajny pod wgledem graficznym, o ile ktos lubi taki styl, scenariuszowo jest bardzo bardzo srednio. Nie twierdze, ze to crap, ale nie jest to zaden iksmenowy brylant. Z tego okresu o wiele lepsze jest X-Force wg Kyle & Yost gdzie jest bardzo mrocznie i brutalnie.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline LukCook

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #634 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 13:07:36 »
Cieszę się bardzo z X Milestones. Kupię Complex ale są lepsze X tytuły w kolekcji na start.

Offline Bazyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #635 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 13:26:21 »
Dla mnie bezsensem jest wydawania samych eventów, ale rozumiem, że to się sprzedaje najlepiej.

"Kolekcje są fajne"

Ja chciałem ten komiks, apelowałem o niego i cieszę się, że wyjdzie. A potem jeśli się sprzeda ( IRONIA - mimo że Kolekcje są niepotrzebne bo nigdy nie pokażą całej serii :D :) ) to może doczekam się i Wojny Mesjasza i Drugiego Przyjścia. No i ten event nie jest sam, bo mamy polską wersję Get Mystique i 1 tom o tym jak Cable ucieka z Hope.

Cieszę się bardzo z X Milestones. Kupię Complex ale są lepsze X tytuły w kolekcji na start.

Oczywiście że są. :)

« Ostatnia zmiana: Nd, 02 Maj 2021, 13:28:48 wysłana przez Bazyliszek »

Offline AntekSocjalny

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #636 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 13:39:37 »
Cieszę się bardzo z X Milestones. Kupię Complex ale są lepsze X tytuły w kolekcji na start.
Również cieszę się z Milestones. Szkoda, że nie wydadzą tego chronologicznie, od tomu The Dark Phoenix Saga

sum41

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #637 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 14:04:21 »
Bo znow bylby lament ze staroc itp...

Offline AntekSocjalny

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #638 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 14:13:38 »
Staroć, ale pożądany tak samo jak inne iksy z lat 80-90

sum41

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #639 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 15:11:32 »
Ja zawsze na tak ale opinie te lata maja jaka maja dzieki jutuberom ;/

Offline Gieferg

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #640 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 15:51:08 »
Mutant Genesis 2.0 chętnie bym kupił w zbiorczym, ale chyba się nie zanosi (a mam tylko w Semikach). Było to lepsze niż cała zawartość tego zbiorczego tomu Jima Lee, który wydał Egmont.

Offline Crono

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #641 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 16:22:41 »
Ja zawsze na tak ale opinie te lata maja jaka maja dzieki jutuberom ;/
Ja tam jakiś dziwny jestem, ale oglądanie YouTube żeby usłyszeć recenzję komiksu czy (o zgrozo) zobaczyć jak ktoś gra w jakąś grę uważam za dziwactwo. Recenzję to ja mogę przeczytać.
Żałuję że zamiast w Epiki, Egmont wszedł w Milestones...

Offline OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #642 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 16:25:02 »
Ja tam mam nadzieję, że uzupełnią Kompleks Mesjasza serią X-Force i Cablem.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #643 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 16:28:16 »
Ja tam jakiś dziwny jestem, ale oglądanie YouTube żeby usłyszeć recenzję komiksu czy (o zgrozo) zobaczyć jak ktoś gra w jakąś grę uważam za dziwactwo. Recenzję to ja mogę przeczytać.
Żałuję że zamiast w Epiki, Egmont wszedł w Milestones...

Akurat recenzja komiksu na YT moim zdaniem się sprawdza dużo lepiej niż pisana, sposób wydania i rysunki moim zdaniem łatwiej jest ocenić samemu na filmie czy na podstawie tekstów ze zdjęciami. Oglądania grania w gry natomiast również nie rozumiem.

Offline Bazyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #644 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 16:34:32 »
@UP
Chodzi o czat grupowy na twichu, interakcję z innymi oglądającymi i streamerem. Plus jak gra jest dobra, to można komentować fabułę i jej gagi albo to jak grającemu idzie na ekranie. I to jest prostsze niż kupić Cyberpunka 2077 czy Red Dead Demption 2 samemu. Bo trzeba mieć 200 zł na grę i jeszcze komp który ją udźwignie.