Autor Wątek: Ghost Rider  (Przeczytany 3171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wojtpil

Ghost Rider
« dnia: Pt, 13 Październik 2023, 08:19:38 »
Już ponad tydzień po premierze wydania Muchy.
Na ten moment lub przynajmniej ja nie znalazłem w sieci, zero recenzji, opinii.
W związku z tym, że nie jest to tani zakup mam pytanie: czy polecacie?

« Ostatnia zmiana: Pt, 13 Październik 2023, 09:09:07 wysłana przez wojtpil »

Offline Bazyliszek

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 13 Październik 2023, 14:29:11 »
Dziś jest 13 października, pensje przychodzą 10-tego. Ja jeszcze nie zamówiłem, bo mam problemy z kontem osobistym, żeby przelać środki. Pewnie w sumie przyjdzie mi dopiero za tydzień, jeśli zamówię w poniedziałek. I dopiero wtedy będzie się można wypowiedzieć. A nikt nie zrobił jeszcze recenzji, bo Mucha nie rozsyła darmowych egzemplarzy. A na tym bazuje spora część sceny recenzenckich. Dzięki za info, że jest zapotrzebowanie na recenzję, postaram się ją wypełnić, gdy komiks wreszcie trafi w moje ręce.

Offline James88

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 13 Październik 2023, 15:37:05 »
Tu macie, od ok. 2 minuty (unboxing):

Offline 79ers

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 13 Październik 2023, 17:03:36 »
Jak ja nie lubię unboxingu  ::) ::)
To ludzie nie wiedzą jak rozpakować paczkę, czy jak?

PS.Jak kogoś interesuje szczególnie paczkomania i nie tylko to serdecznie polecam tę publikację(cegiełka 750stron, ale lektura bardzo satysfakcjonująca i w wielu aspektach zaskakująca):


Mam nadzieję,  że przy obecnych cenach zdążę kupić swój egzemplarz GR.

Offline Motyl

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 13 Październik 2023, 21:27:59 »

Offline Bazyliszek

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 13 Październik 2023, 22:09:03 »
A tak. Egzaltowana dorwała egzemplarz do recenzji. ;) Naprawdę bardzo sympatyczna recenzentka.

Offline Zwirek

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 13 Październik 2023, 23:07:15 »
Prezentacja i omówienie Ghost Rider: Danny Ketch od Muchy


Offline Fanatyk_2004

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #7 dnia: So, 14 Październik 2023, 14:04:51 »
Będzie w poniedziałek, nie mogę się doczekać. Liczę na więcej tego bohatera u nas na rynku.

Offline LukCook

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #8 dnia: So, 14 Październik 2023, 16:54:27 »
Mogę napisać, że miałem nie kupować - znudziła mnie ostatnio klasyka SH, ale zamówiłem GR razem z 2gim X-Statix. Sentyment i prezentacje zrobiły swoje  :)

Offline Castiglione

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #9 dnia: So, 14 Październik 2023, 17:48:29 »
Też mi się spodobało, jak ten komiks wygląda na prezentacjach. Gdyby nie to, że już trochę kupiłem w tym miesiącu, to wziąłbym teraz, ale w listopadzie pewnie się już zaopatrzę.

Offline Xmen

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 17 Październik 2023, 13:46:51 »
Ja jeszcze się waham przed zakupem. Mam ogromny sentyment, wydanie z semica mam do tej pory, za dzieciaka czytane niezliczoną ilość razy. Przed zakupem powstrzymywała mnie cena, którą po czasie zaakceptowałem. Teraz jednak zastanawia mnie czy z komiksem jest wszystko jak trzeba? Nie rozpadł się po jednym czytaniu? Jak skany? Czy może inne wady? Po wydaniu x statix wszystkiego można się spodziewać. Ktoś już  ma? Czytał? Tylko nie wysyłajcie jakich filmików "recenzentów" którzy dostają egzemplarze od egmontu.
« Ostatnia zmiana: Wt, 17 Październik 2023, 14:08:39 wysłana przez Xmen »
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Reverith

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 17 Październik 2023, 14:24:53 »
Ja jeszcze się waham przed zakupem. Mam ogromny sentyment, wydanie z semica mam do tej pory, za dzieciaka czytane niezliczoną ilość razy. Przed zakupem powstrzymywała mnie cena, którą po czasie zaakceptowałem. Teraz jednak zastanawia mnie czy z komiksem jest wszystko jak trzeba? Nie rozpadł się po jednym czytaniu? Jak skany? Czy może inne wady? Po wydaniu x statix wszystkiego można się spodziewać. Ktoś już  ma? Czytał? Tylko nie wysyłajcie jakich filmików "recenzentów" którzy dostają egzemplarze od egmontu.

Mój egzemplarz po przeczytaniu nie rozleciał się. Nawet nie trzeszczy, może miałam farta :) Grzbiet wygląda solidnie, a okładka masywnie. Nie zauważyłam, aby skany były różnej jakości, dla mnie wyglądają jednolicie. Nasycenie kolorów nie przeszkadza w odbiorze, graficznie całość wygląda ok. Nie dostałam egzemplarza od Egmontu.

Offline Xmen

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 17 Październik 2023, 15:31:43 »
Ok, dzięki. W niedalekiej przyszłości skuszę się na ten tytuł. Jednak to raczej ostatnia rzecz jaką kupię w tej cenie. Nawet sentyment ma jakieś granice.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline wojtpil

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #13 dnia: Pn, 23 Październik 2023, 09:20:40 »
Nie rozpadł się po jednym czytaniu?
Są jeszcze rozwalające się komiksy?

Tylko nie wysyłajcie jakich filmików "recenzentów" którzy dostają egzemplarze od egmontu.
Ale to od Muchy xD

Offline LukCook

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 11:49:30 »