Autor Wątek: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC  (Przeczytany 457019 razy)

SkandalistaLarryFlynt, frosty24 i 7 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3390 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 17:28:33 »
Trzeba będzie urządzić małe polowanie bo praktycznie wszystkie tomy szybko znikają  z empiku. Mam na myśli oczywiście sklep internetowy. Mam w okolicy 2 stacjonarne empiki i w żadnym nie ma tej kolekcji
A gdzie mieszkasz? Z resztą w Warszawie też nie jest lepiej, na premierę też w środę rzadko kiedy jest nowy tom, jakoś około poniedziałku po weekendzie się on pojawia. A właśnie w dwóch w moim pobliżu też od dawna nie widziałem nowych tomów, ciekawe czy to ze względu na wykupienie, czy po prostu zrezygnowali bo im się nie opłacały one.

Offline FanEgmontu

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3391 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 17:58:02 »
które komiksy z kolekcji łączą się z Green Lantern: Szmaragdowy Zmierzch?

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3392 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 18:11:47 »
które komiksy z kolekcji łączą się z Green Lantern: Szmaragdowy Zmierzch?
Na pewno Godzina Zero i Ostatnia Noc.

Offline Bazyliszek

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3393 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 18:25:28 »
@FanEgmontu - przejrzyj ten temat wstecz. Był post o tej sadze Hala Jordana. W Kolekcji nie będzie chyba tylko Szmaragdowego Świtu.

Zaktualizowałem swoją listę z datami i rzeczywiście wypada premiera w maju. Mamy tytuły 2 miesiące do przodu, jak z zapowiedziami Egmontu. Który oczywiście nie kwapi się do wydawania starszych eventów DC. Pytanie - czy kiedyś doczekamy się np. polskiego wydania Invasion?

Na szczęście w mojej części Warszawy w Empiku Kolekcje są.

Offline Sebo

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3394 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 18:31:39 »
. Mamy tytuły 2 miesiące do przodu, jak z zapowiedziami Egmontu. Który oczywiście nie kwapi się do wydawania starszych eventów DC.

Kryzysy? Knightfall? Śmierć Supermana? No mama Land?

Offline Bazyliszek

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3395 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 18:35:00 »
Kolekcja w 69 numerach wydała więcej istotnej Klasyki DC, niż Egmont. A jeszcze parę tytułów będzie. Oczywiście doceniam i bardzo lubię trzy Kryzysy z DC Deluxe. I Najjaśniejszy Dzień. Ale więcej, panie, więcej! Kto tu jest oficjalnym polskim dystrybutorem DC??

Offline Popiel

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3396 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 18:36:03 »
@FanEgmontu - przejrzyj ten temat wstecz. Był post o tej sadze Hala Jordana. W Kolekcji nie będzie chyba tylko Szmaragdowego Świtu.

Zaktualizowałem swoją listę z datami i rzeczywiście wypada premiera w maju. Mamy tytuły 2 miesiące do przodu, jak z zapowiedziami Egmontu. Który oczywiście nie kwapi się do wydawania starszych eventów DC. Pytanie - czy kiedyś doczekamy się np. polskiego wydania Invasion?

Na szczęście w mojej części Warszawy w Empiku Kolekcje są.

Ty jesteś nie tylko zryty, ale zwyczajnie chamski, wiesz?

Zamiast normalnie odpowiedzieć, każesz użytkownikowi przebijać się przez ponad 220 stron wątku, z czego niemal połowa to Twoje bełkotliwe pitolenie.
A i tak najważniejsze - co zresztą stanowi fundament Twoich wypowiedzi - "na całe szczęście ty masz". Przecież inaczej znów jojczyłbyś jak szczeniak co nie może powstrzymać siku.

Prostak, udowadniasz to kolejny raz.

Offline AntekSocjalny

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3397 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 19:03:22 »
Kolekcja w 69 numerach wydała więcej istotnej Klasyki DC, niż Egmont. A jeszcze parę tytułów będzie. Oczywiście doceniam i bardzo lubię trzy Kryzysy z DC Deluxe. I Najjaśniejszy Dzień. Ale więcej, panie, więcej! Kto tu jest oficjalnym polskim dystrybutorem DC??
Nie, Egmont wydał więcej eventów DC, klasycznych eventów…

Offline Martin Eden

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3398 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 19:31:47 »
Tę "Sagę o Ultra Humanicie" da się jakoś czytać osobno? Czy też jest jakoś ściślej z czymś powiązane?

Jakie są największe atuty tego "Szmaragdowego Zmierzchu"?
Czytam teraz "Sektor kosmiczny 2814" i muszę powiedzieć, że zastanawiam się, czy to jest bohater dla mnie. Nie chodzi o ramotkowość lat 80-tych, bo to człowiek kupował ze świadomością, ale ta postać i jej perypetie, jej otoczenie, rozwiązania uzyskiwane poprzez użycie pierścienia - to wszystko jest tak strasznie infantylne...

Offline Bazyliszek

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3399 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 19:37:51 »
@Popiel
Bez komentarza. Ja już nie mogę na forum się spierać z innymi userami. :/
Napisałem to w taki sposób, bo sam nie pamiętam na której stronie to było, ale było na pewno.

Szmaragdowy Zmierzch, to już lata 90-te, czyli może będzie ci się bardziej podobać, niż 2184. Mi tam ten tom lepiej się czytało, niż same Opowieści o Korpusie Zielonych Latarni, z tych samych czasów.

@AntekSocjalny
Serio? Siądę i policzę, ale obecnie mi się wydaje, że więcej wydali elseworldów niż eventów z contiuuity.

Offline michał81

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3400 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 19:41:07 »
Serio? Siądę i policzę, ale obecnie mi się wydaje, że więcej wydali elseworldów niż eventów z contiuuity.
Zaraz się okaże że większość tych wydanych wydał wcześniej Egmont i tylko dlatego tak ci się wydaje, że wydali więcej, nie ma to jak papugować po lepszym 😃

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3401 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 19:53:50 »
Tę "Sagę o Ultra Humanicie" da się jakoś czytać osobno? Czy też jest jakoś ściślej z czymś powiązane?
Ogólnie to będzie kontynuacja tomu który wyjdzie w przyszłą środę, 13.03 - All-Star Squadron: Kryzys na Ziemi Prime, i ogólnie jest to run Roya Thomasa, i właśnie najpierw jest Kryzys na Ziemi Prime, a później Saga o Ultra Humanicie.

Offline Kyms

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3402 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 22:55:01 »
Zaktualizowałem swoją listę z datami i rzeczywiście wypada premiera w maju.
Brawo za podsumowanie wcześniejszych wpisów czy rzutu oka na moją listę  ;D

Skoro o liście, na portalu odświeżyłem listę kolekcji o najnowsze zapowiedzi. Aktualna lista posiada dopisane daty premiery + zawartości poszczególnych numerów.
https://uniwersumdccomics.com.pl/2021/12/23/kolekcja-dc-bohaterowie-i-zloczyncy-lista-dubli/
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2024, 23:46:07 wysłana przez Kyms »

Offline michał81

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3403 dnia: Cz, 07 Marzec 2024, 04:55:56 »
Brawo za podsumowanie wcześniejszych wpisów czy rzutu oka na moją listę  ;D
Czy ja dobrze rozumiem, że Bazyl robi plagiat korzystając z twoich wpisów?

Offline Takesh

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #3404 dnia: Cz, 07 Marzec 2024, 07:14:33 »
@Kyms
Kilka razy chciałem skorzystać z Twojej listy, ale nie można jej znaleźć na portalu. Kilka razy szukałem na różne sposoby i nic. Musisz zrobić jakiegoś linka w rozwinięciu, bo po wejściu na kolekcje to są tylko różne artykuły. Może ta lista gdzieś tam jest na szarym końcu, ale kilka razy przeglądałem i poległem.