Autor Wątek: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC  (Przeczytany 457077 razy)

Martin Eden i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Darth_Simon

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2565 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 08:14:52 »

Unfoiling 😁 i prezentacja najnowszego tomu Kolekcji kupionego w kiosku.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

sum41

  • Gość
Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2566 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 08:44:15 »
Przy nastepnej okazji zrob filmik lub fotki Kiosku - bo to teraz jak dla mnie cos niezwyklego - w pobliskim 80tys miescie zostaly z 2 moze...

Offline ainam102

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2567 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 09:24:09 »
U mnie na dwa duże osiedla z wielkiej płyty zostały dwa saloniki w marketach, były trzy ale jeden właśnie zrezygnował z prasy i zostawił same papierosy i lotto, kiosków to nie ma już kilka lat a było ze dwadzieścia, myślę że kwestia pięciu lat i większość prasy drukowanej przejdzie do historii, zostanie kilka magazynów specjalistycznych sprzedawanych głównie w prenumeracje i kilka tygodników dla kobiet sprzedawanych przy kasie w markecie.

Offline Kandor

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2568 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 09:53:37 »
"zostawił same papierosy i lotto" - wszak to nie-żywnościowe artykuły pierwszej potrzeby niezbędne do życia. Co mi właśnie przypomniało, że w saloniku prasowym na Dworcu Głównym w Poznaniu kupując prasę i kolejne numery różnych kolekcji częściej słyszę aby ktoś płacił  przy kasie za kupony lotto (czy jak to się nazywa, są też różnee zdrapki chyba) niż za jakieś czasopismo.

Offline xanar

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2569 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 09:57:22 »
Bo na takim lotto czy zdrapkach możesz wygrać pieniądze a z takiej gazety czy książki nie ma żadnego pożytku  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Odyn

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2570 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 10:40:31 »
Szkoda, że kolekcje nie są dostępne w sklepach-księgarniach internetowych. Wtedy każdy miałby szansę zamówić swój egzemplarz, nie bawiąc się w prenumeratę, czy szukajac w sklepach stacjonarnych.

Raz mi się zdarzyło podejść w wolną środę do Empiku i zapytać, czy mają kolejny egzemplarz BiZ - chciałem sprawdzić, który numer aktualnie jest w sprzedaży. Nie mieli i nie dostali. Mieli natomiast sporo Marvel Origins. Jak już bardzo mnie interesuje któryś tom to poluję na empik.com od razu w okolicy premiery. Wysyłają wtedy do wybranego salonu i tam odbieram, bo jak widać nie zawsze salony otrzymują egzemplarze do sprzedaży stacjonarnej.
Wiem, że można się umówić, by odkładali jeśli dostaną, ale ja mam raptem 2 numery z tej kolekcji, więc preferuję zamawianie online, gdy akurat mam od Was cynk o danym interesującym mnie numerze.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Online OokamiG

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2571 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 10:55:09 »
Ja Godzinę Zero musiałem zamawiać na allegro, bo w Empiku albo nie było, albo przegapiłem. Poza tym przypadkiem też po prostu zamawiam do salonu, ale trzeba sprawdzać kiedy dany tom się pojawi, Supermana ostatniego szybko wywiało.  Tak też patrzę na tomy, które posiadam i jest kolekcja, która chyba śledzą najbardziej na bieżaco z dotychczasowych.  Mam już 7 tomów.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Luty 2023, 10:56:48 wysłana przez OokamiG »

Offline Raveonettes

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2572 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 11:02:29 »
Szkoda, że kolekcje nie są dostępne w sklepach-księgarniach internetowych. Wtedy każdy miałby szansę zamówić swój egzemplarz, nie bawiąc się w prenumeratę, czy szukajac w sklepach stacjonarnych.

Raz mi się zdarzyło podejść w wolną środę do Empiku i zapytać, czy mają kolejny egzemplarz BiZ - chciałem sprawdzić, który numer aktualnie jest w sprzedaży. Nie mieli i nie dostali. Mieli natomiast sporo Marvel Origins. Jak już bardzo mnie interesuje któryś tom to poluję na empik.com od razu w okolicy premiery. Wysyłają wtedy do wybranego salonu i tam odbieram, bo jak widać nie zawsze salony otrzymują egzemplarze do sprzedaży stacjonarnej.
Wiem, że można się umówić, by odkładali jeśli dostaną, ale ja mam raptem 2 numery z tej kolekcji, więc preferuję zamawianie online, gdy akurat mam od Was cynk o danym interesującym mnie numerze.
Ja wczoraj kupiłem najnowszy tom Marvel Origins w jednym z krakowskich Carreforòw. Wcześniejszy tom też mieli, więc zakładam, że ta kolekcja akurat będzie dostępna w tej sieci sklepów.

Offline Odyn

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2573 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 11:24:05 »
Ja Godzinę Zero musiałem zamawiać na allegro, bo w Empiku albo nie było, albo przegapiłem. Poza tym przypadkiem też po prostu zamawiam do salonu, ale trzeba sprawdzać kiedy dany tom się pojawi, Supermana ostatniego szybko wywiało.  Tak też patrzę na tomy, które posiadam i jest kolekcja, która chyba śledzą najbardziej na bieżaco z dotychczasowych.  Mam już 7 tomów.
Zapomniałem, że też mam Godzinę Zero, więc łącznie 3 numery :D Teraz czekam na Atlantydę. Trochę mylące jest to, że niektórzy już chwalili się na yt tym tomem i w pewnym momencie myślałem, że przegapiłem. Tego ostatniego eSa olałem - jak lubię Batmana rysowanego przez Sale'a tak tępy, dziwny wyraz twarzy Supermana i ogólnie rysunki z tego albumu mnie odrzuciły. Nie czułbym funu z czytania, mimo że recenzje komiks ma pozytywne. Przeżyję bez tego komiksu, aktualnie czytam Man of Steel (tom 1 z 4) Byrne'a, a to jest złoto <3
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Darth_Simon

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2574 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 12:45:56 »
Zapomniałem, że też mam Godzinę Zero, więc łącznie 3 numery :D Teraz czekam na Atlantydę. Trochę mylące jest to, że niektórzy już chwalili się na yt tym tomem i w pewnym momencie myślałem, że przegapiłem. Tego ostatniego eSa olałem - jak lubię Batmana rysowanego przez Sale'a tak tępy, dziwny wyraz twarzy Supermana i ogólnie rysunki z tego albumu mnie odrzuciły. Nie czułbym funu z czytania, mimo że recenzje komiks ma pozytywne. Przeżyję bez tego komiksu, aktualnie czytam Man of Steel (tom 1 z 4) Byrne'a, a to jest złoto <3

Kupuję wszystkie tomy w kiosku i nagrywam taka mini prezentację którą publikuję w środę po południu lub w czwartek rano.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Bazyliszek

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2575 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 18:11:59 »
Zapomniałem, że też mam Godzinę Zero, więc łącznie 3 numery :D Teraz czekam na Atlantydę. Trochę mylące jest to, że niektórzy już chwalili się na yt tym tomem i w pewnym momencie myślałem, że przegapiłem.

Po pierwsze - zawsze masz listę na jedynie słusznym, stale aktualizowanym Blogu 8azyliszka. :) Daty kolejnych tomów są już pewne. Tytuły obecnie są właściwe na 5 numerów do przodu. I będę wrzucał kolejne polskie pozycje.

Po drugie - w Komikslandii na Metrze Centrum już są Poświęcenie #42 i Kroniki Atlantydy #43. Dziś zobaczyłem, jak wracałem z pączkami do mieszkania. Jakiś zdesperowany prenumerator już opchną zafoliowane numery. Albo Sklep sam prenumeruje - nie wiem.



https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/331265541_1142706646402604_6711125191073212716_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=yBJKZxXbopEAX9grZhi&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=03_AdR5WItIrvBbDjtcaHjA1Rc0XxUDZAie-X8Y6HC8nmlFmg&oe=6415BBA6

Offline Warpath

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2576 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 18:36:04 »
Ktoś już czytał Kroniki Atlantydy? Graficznie wygląda zacnie, ale boję się scenariusza. Takie niby o niczym się wydaje.

Offline xanar

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2577 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 19:06:00 »
A to nie jest coś w rodzaju wolrd buildingu a nie taki typowy komiks ? Tam coś Peter David pisał to raczej jakiś poziom powinno trzymać.

Tu masz recenzje:

Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Martin Eden

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2578 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 19:13:06 »
To jest Esteban Maroto. Od czasu, jak zobaczyłem jego prace w Savage Sword of Conan to po prostu nie przepuszczę.

Offline Rodrigues

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2579 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 19:25:48 »
Raz mi się zdarzyło podejść w wolną środę do Empiku i zapytać, czy mają kolejny egzemplarz BiZ - chciałem sprawdzić, który numer aktualnie jest w sprzedaży. Nie mieli i nie dostali. Mieli natomiast sporo Marvel Origins.

Sprawdzałeś na stronie internetowej empiku dostępność produktu w tym salonie? Kiedy jeszcze kupowałem SBM, kilka razy słyszałem informację, że jak nie ma na półce to znaczy, że nie dostali, ale jak pokazywałem, że na stronie jest dostępność w salonie, to nagle się odnajdywały na zapleczu.