Autor Wątek: Batman Noir - ankieta  (Przeczytany 112414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #345 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 22:07:46 »
Seems legit. Jeśli tantis.pl wystawia, to chyba sobie nie lecą w kulki i mają swoją pulę egzemplarzy zamówioną na mur-beton. Co jeszcze raz pokazuje, że te 20% obniżki w mailu od Egmontu to ciągle trochę mało. Nawet z torbą gratis. :)

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #346 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 22:12:52 »
Ciężko coś wyrokować. Na mur beton to jest w Gildii i w Egmoncie, tutaj imo spora niewiadoma, choć mam sam u nich zamówione i opłacone już.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #347 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 22:15:59 »
A, czyli tu odnosiłaś się tylko do tego, że gildia nie ma (i już nie będzie mieć), a nie do ogólnego nakładu?

No tak, przecież napisała. ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:53:31 wysłana przez Mateusz »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline glutamiluta

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #348 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 07:54:52 »
Jak na razie, nie widać. Pojedyncze tomy nadal do kupienia. A wiszą już parę dni.
https://www.gildia.pl/szukaj/seria/batman-noir

tak, mówie o pakietach

Offline glutamiluta

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #349 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 12:20:41 »
https://egmont.pl/seria/BATMAN-NOIR,s,19360773

Rabacik wjechał, ale oczywiście nie zachęcam do kupna ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sierpień 2019, 12:34:48 wysłana przez glutamiluta »

Offline Damballa

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #350 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 13:24:01 »
@up A co z tymi, którzy zamówili wcześniej, rabat naliczony będzie z automatu, czy muszę poprzednie zamówienie anulować i zamówić jeszcze raz?

Offline glutamiluta

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #351 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 13:29:18 »
Te osoby, które kupiły do 29.07 dostały informacje mailową.
Te, które kupiły po 29.07 dostają cenę, jaka była na stronie.

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #352 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 13:42:51 »
https://egmont.pl/seria/BATMAN-NOIR,s,19360773

Rabacik wjechał, ale oczywiście nie zachęcam do kupna ;)

Wjechał rabacik, tylko co z tym pięknym docenieniem osób, które złożyły zamówienie w pierwszej kolejności? Taki piękny e-mail otrzymali, a teraz się okazuje że Egmont identycznie docenia zarówno ich jak i zwykłych januszów, którzy zamówią chociażby teraz  ;)

Dostałem takiego maila w sprawie zamówienia na Egmont:

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością odnotowaliśmy zamówienie pozycji  „Batman Noir – pakiet”, wydanej z okazji 80. urodzin Człowieka Nietoperza.  W ramach podziękowania dla pierwszych, najbardziej lojalnych Klientów, którzy obdarzyli naszą firmę zaufaniem i dokonali zakupu w przedsprzedaży, dokonujemy obniżenia ceny zestawu o 20%. Kwota pobrania zostanie pomniejszona o taką wartość.

Mamy nadzieję, że zakupiona pozycja dostarczy Państwu wielu miłych wrażeń. Dodatkowo informujemy, że wysyłka zamówienia jest planowana na 14 sierpnia.

Z poważaniem,

To już ktoś mógł rozróżnić obie sytuacje i dać pierwszej -25%, a tej drugiej -20%. Miałoby to głębszy sens i moja analiza byłaby zbyteczna. Ja jako niezamawiający przedstawiam tylko moją obserwację. Jak już komuś słodzimy to niech faktycznie w tej słodyczy pojawi się jakaś laurka, a nie zwykła ściema.

Offline Arion Flux

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #353 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:03:40 »
Ale przecież aktulany rabacik na pakiecik dla nielojalnych w Sklepiku jest 18%, a zgodnie z mejlusiem, lojalni mają rabacik 20%. Zatem analityczka Ravelusia wyceniła lojalność na 2 procenciki. Więc o co te pretensiki? ;) 

P.S. Tak korzystając z okazyjki: Pani Kasiu, kocham Panią!!!

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #354 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:11:22 »
A 18%, kurczaczki posypuję głowę popiołem. Jak sprawdzałem wcześniej to wydawało mi się 20%. Mea culpa, jak zawsze czujny Kuki ;)

Offline Damballa

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #355 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:12:41 »
Te osoby, które kupiły do 29.07 dostały informacje mailową.
Te, które kupiły po 29.07 dostają cenę, jaka była na stronie.

Właściwe to po złożeniu zamówienia dostałem tylko takiego maila:

"Szanowny Kliencie,
Dziękujemy za odwiedziny naszego sklepu i złożenie zamówienia numer K(numer) w Egmont.pl.
Aktualnie trwa jego weryfikacja. O dalszych etapach realizacji zamówienia będziemy informowali Cię osobnym mailem."

Może nie przeszedł weryfokacji.
Żadnych innych maili nie dostałem. Kupiłem tylko dwa tytuły za pobraniem. Nie brałem pakietu.
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:54:21 wysłana przez Mateusz »

Offline glutamiluta

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #356 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:25:07 »
Właściwe to po złożeniu zamówienia dostałem tylko takiego maila:

"Szanowny Kliencie,
Dziękujemy za odwiedziny naszego sklepu i złożenie zamówienia numer K(numer) w Egmont.pl.
Aktualnie trwa jego weryfikacja. O dalszych etapach realizacji zamówienia będziemy informowali Cię osobnym mailem."

Może nie przeszedł weryfokacji.
Żadnych innych maili nie dostałem. Kupiłem tylko dwa tytuły za pobraniem. Nie brałem pakietu.

a to sorry
chodziło mi o pakiety
Normalne tytuły mają rabat od dziś, bez wyjątku

Ja proponuję zamiast przenoszenia wątków pisanie do mnie na priv

Offline Damballa

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #357 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:42:58 »
To nieźle. To jak bez wyjątków, to wyjątkowo usunę zamówienie i zamówię jeszcze raz ;-)

Offline Grzmichuj

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #358 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:11:16 »
Fatalny jest wizerunek Egmontu w 2019 roku. Szanuję to, co zrobili dla rynku, kiedy go nie było, choć i oskarżam o to, że przy takim potencjale zrobili tak mało. Ale w 2019 roku nie umieć sprzedać komiksu, to już chyba przeginka.
Marzy mi się, żeby zrobili jakiś imprint, powierzyli go komuś młodemu i bardziej zajaranemu komiksami, trochę tak jak to robi NSC. Tylko lepiej :)
Tutaj potrzeba zrozumienia rynku, partnerstwa, obecności w social media, kreowania gustu, nowoczesnego modelu sprzedaży a nie glutymiluty, która zamula 30% co tydzień, jakby to kogoś interesowało. I szczerości. Jak wychodzi limit, to trzeba podać ile ten limit wynosi. Tu trzeba pewności, że jak się wchodzi w serię, to się jej nie przerywa w środku runu. Trochę my, czytelnicy, za to odpowiadamy. Przyzwyczailiśmy Egmont naszym zainteresowaniem i raczej mało wymagaliśmy. Dwa razy do roku informacja na temat planów wydawniczych i to TK narzeka, że za często. Kurde, człowieku, jak ci się nie podoba, że ludzie łakną informacji o planach, to zmień biznes na ogórki, albo pomidory. W rolnictwie wiadomo jakie warzywa kiedy są w sprzedaży, nie trzeba będzie informować.
W gospodarce rynkowej powinno być chyba odwrotnie. To nadawca wiadomości zabiega o atencję, a nie czytelnik.
Co do Batmana Noir
- fajny pomysł
- fatalny model biznesowy
- fatalny dobór tytułów
- żenujący pomysł z rabatem po zakupie
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline misiokles

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #359 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:47:37 »
Wytłumacz o co chodzi z tym 'nie umieć sprzedać komiksu'.