Autor Wątek: Batman Noir - ankieta  (Przeczytany 112425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #315 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 19:08:43 »
No, nie powiem, jest kupa zabawy z tymi kolekcjonerskimi albumami w Polsce. To samo jest podobno na rynku gier. Mnie się jeszcze nie zdarzyło żeby mi anulowali jakąś kolekcjonerkę, ale to podobno norma, że te wszystkie euro rtv media markt experty sprzedają edycje kolekcjonerskie za 400 - 800 zł, a potem jak gdyby nigdy nic anulują niektóre zamówienia, bo jednak tyle nie otrzymają od producenta. Dlatego kupiłem Death stranding w dwóch miejscach. Gdyby oba zamówienia doszły do skutku, to jedno pudło sprzedam lub po prostu anuluję.
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Lipiec 2019, 19:10:24 wysłana przez Death »

Online misiokles

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #316 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 19:37:37 »
Death przestań, nie mieszaj ludziom w głowie. Bazyliszek napisał że to Egmont jest zły i już. Żadnych wytłumaczeń!

Offline PJP

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #317 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 19:38:42 »
Kusicie ;) Może oprócz torby dostanę kubek albo kolorowankę?

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #318 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 19:39:59 »
Kusicie ;) Może oprócz torby dostanę kubek albo kolorowankę?

Cały komiks możesz pomalować :)

Offline Gazza

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #319 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 09:39:48 »
Anulowałem zamówienie pakietu na taniej książce i zamówiłem Zabójczy żart i Hush (na nich w tej edycji tak naprawdę mi zależy) na Gildii. Reszta floty popłynie na inne komiksy. Howgh.

Online Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #320 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 09:46:49 »
https://allegro.pl/oferta/batman-noir-pakiet-praca-zbiorowa-8350343749

Nikt nie kupuje pakietu Batman Noir za 455zł i teraz pytanie dlaczego? Czy dlatego, że nie ma chętnych po tej cenie, czy dlatego, że nikt nie wierzy, że ten sklep otrzyma jakieś egzemplarze.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Voitas

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #321 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 10:23:56 »
na Bonito pojawiły się pojedyncze komiksy

Online perek82

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #322 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 10:47:55 »
30% od okladkowej.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #323 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 11:17:21 »
https://allegro.pl/oferta/batman-noir-pakiet-praca-zbiorowa-8350343749

Nikt nie kupuje pakietu Batman Noir za 455zł i teraz pytanie dlaczego? Czy dlatego, że nie ma chętnych po tej cenie, czy dlatego, że nikt nie wierzy, że ten sklep otrzyma jakieś egzemplarze.

Myślę, że dla większości ludzi którzy kupują w preorder (bardziej świadomi czytelnicy) to są to po prostu duble. Nikt miesiąc temu nie miał potrzeby posiadania tych komiksów. Ludzie mieli się rzucić wierząc w to, że nie będzie można tego za chwilę kupić. Otóż będzie można to kupić za miesiąc, dwa i dalej, bo nakład jest bardzo duży.

Offline GoNzO

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #324 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 11:23:51 »
Otóż będzie można to kupić za miesiąc, dwa i dalej, bo nakład jest bardzo duży.

Takie gdybanie, nic nie wiadomo. To samo było z Artbookiem.

Osobiście niezmiernie się cieszę, że w ogóle mi na tym pakiecie nie zależy :).

Offline mack3

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #325 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 11:27:38 »
na Bonito pojawiły się pojedyncze komiksy
bez powrotu Mrocznego Rycerza. Był wcześniej?

Online Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #326 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 11:30:23 »
Myślę, że dla większości ludzi którzy kupują w preorder (bardziej świadomi czytelnicy) to są to po prostu duble. Nikt miesiąc temu nie miał potrzeby posiadania tych komiksów. Ludzie mieli się rzucić wierząc w to, że nie będzie można tego za chwilę kupić. Otóż będzie można to kupić za miesiąc, dwa i dalej, bo nakład jest bardzo duży.
Tak, dlatego na gildii pakiet sprzedal sie w kilka godzin.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Murazor

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #327 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 11:42:08 »
No, a jak ma się nie wyprzedać jak ludzie zamawiają w 3 miejscach, bo nie wiadomo czy będzie wysłane, ani z jaką ceną. Na gildię się rzucili, bo jedyna ma renomę na tyle dobrą, że będzie wysyłać (poza Egmontem, bo oni swój produkt raczej wyślą :) ).

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #328 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 11:43:01 »
Tak, dlatego na gildii pakiet sprzedal sie w kilka godzin.

Pakiet na Gildii był dostępny nie kilka godzin tylko dłużej. Przecież on nie pojawił się w tym samym czasie co pojedyncze sztuki...

https://allegro.pl/oferta/batman-noir-pakiet-praca-zbiorowa-8350343749

Nikt nie kupuje pakietu Batman Noir za 455zł i teraz pytanie dlaczego? Czy dlatego, że nie ma chętnych po tej cenie, czy dlatego, że nikt nie wierzy, że ten sklep otrzyma jakieś egzemplarze.

Po pierwsze ten pakiet już zniknął z oferty allegro. Po drugie wystarczyło rzucić okiem ile można było zamówić maksymalnie tych pakietów (300). A więc już na pierwszy rzut oka było widać, że to raczej kolejna zbyt szybko wystawiona oferta. Po trzecie nie było wyboru płatności przy odbiorze, tylko i wyłącznie w Warszawie w punkcie odbioru, także naprawdę dziwisz się ludziom że nie chcą zamrażać 450 zł? Idąc tym tokiem można równie dobrze zamrozić dwa tysiące bo to już nie pierwsza tego typu oferta. Chill.
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Lipiec 2019, 12:19:20 wysłana przez Itachi »

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #329 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 11:55:31 »
Gilida miała kilka pakietów. Nie sprzedali ich kilkadziesiąt. Ludzie mają zaufanie do tego sklepu, więc naturalnie woleli kupić tam i np. anulować zamówienie w TaniaKsiążka. Serio, nie rozumiem dlaczego wolisz się okłamywać niż zaakceptować rzeczywistość. Te Batmany to jest do dupy oferta, totalnie zbędna.