Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 193844 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #345 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 08:36:06 »
Piękna opowieść.
Ja w podobny sposób dostałem wrys od Moebiusa, do dziś się zastanawiam jakim głupim fartem się to odbyło.  :D
To tak jak ze mną i Stanem Sakai gdy pierwszy raz był w Polsce. Podczas rysowania Usagiego w tomiku zagadałem i powiedziałem, że moim ulubieńcem jest Gen - autor gdy skończył sięgnął po A4 i machnął Gena z dedykacją! Mam oprawionego! :)

Offline Arku

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #346 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 09:41:19 »
Tylko wtedy musieliby się rozliczyć, a tak...


a tak.... Nie zgłaszając loterii do właściwego organu US, odpowiedzialność karno-skarbową ponosi m.in Grzegorz Rosiński i Roman Surżenko.

Offline starcek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #347 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 10:10:52 »
[...]
 A, pamiętam jak jeszcze 3, czy cztery lata temu sam „kiblował” w kolejce do numerków, a potem wbrew regulaminowi podawał autorom całe sterty komiksów do podpisu.
A to czasem nie jest ten koleś, co wygląda jak rasowy handlarz używanymi BMW, tak ze 30 kilo nadwagi, małe oczka wbite w facjatę? Ja go chyba kojarzę z akcji z dzieckiem w wózku, gdy oczywiście dziecięcie też musiało dostać wrys. Ale to może ktoś inny...
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline starcek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #348 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 10:32:19 »
To on ten numer odwalał wszędzie. Ja to kojarzę z Niech żyje papier w Warszawie.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline R~Q

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #349 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 11:06:09 »
1. Do autorów: Romana Surżenko oraz do Grzegorza Rosińskiego obowiązuje losowanie do
dedykacji imiennych.
2. Do losowania upoważnia zakup komiksu lub komiksów na Multistoisku komiksowym
prowadzonym przez Planetę Komiksów za minimum 40 zł.
3. Przy zakupie, kupujący otrzymuje jeden kupon, upoważniający do wzięcia udziału w
losowaniu dedykacji do jednego z wyżej wymienionych autorów.
4. Godziny losowania uwzględnione zostaną w harmonogramie.
5. Wylosowane osoby otrzymują pierwszeństwo, podczas sesji autografów do danego
rysownika.
6. Pozostałe osoby, które nie brały udziału w losowaniu lub nie wygrały, mogą otrzymać od
danego autora autograf, zgodnie z regulaminem strefy autografów.
7. Każdego dnia trwania wydarzenia odbywają się osobne losowania.
8. Do wzięcia udziału w losowaniu upoważnia kupon otrzymany tylko w danym dniu losowania (
tj kupon otrzymany w piątek może brać udział tylko w piątkowym losowaniu).
9. Każdego dnia do danego autora losowanych jest 10 kuponów.
Hahaha to nieźle, ja nie mogę, tu na forum są osoby, które się na to godzą, chcieliście, żeby było jak w Ameryce, to macie. :D

Offline Koora

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #350 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 12:09:56 »
A to czasem nie jest ten koleś, co wygląda jak rasowy handlarz używanymi BMW, tak ze 30 kilo nadwagi, małe oczka wbite w facjatę? Ja go chyba kojarzę z akcji z dzieckiem w wózku, gdy oczywiście dziecięcie też musiało dostać wrys. Ale to może ktoś inny...

W niedzielę do Marvano oczywiście też był pierwszy i chyba miał 2 albumy, no i przechodził do innej kolejki po rysunek dla dziecka :)

Offline starcek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #351 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 12:21:31 »
W niedzielę do Marvano oczywiście też był pierwszy i chyba miał 2 albumy, no i przechodził do innej kolejki po rysunek dla dziecka :)
Czyli wiocha na całego jak zawsze.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #352 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 12:36:29 »
@starcek - nie wchodź proszę na personalia - rodzina, wygląd itd. bo obniżamy w ten sposób poziom dyskusji.

Offline starcek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #353 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 12:58:14 »
Chciałem go zidentyfikować, stąd opis wyglądu - przepraszam.
Co do oceny jego zachowania - słów nie cofnę. Zwłaszcza po tej dyskusji na temat regulaminu na KW.
My i tak prawie wszyscy potomkowie chłopów pańszczyźnianych.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #354 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 13:06:39 »
z mojego doświadczenia - po większości festiwali na forum jest kilkustronnicowa dyskusja o autografach. ja juz trochę się do tego przyzwyczaiłem, więc aż tak mnie to nie emocjonuje.

Offline starcek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #355 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 13:08:47 »
No to już trzeba szykować popcorn, bo CC nadciąga.  8)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online keram2

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #356 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 17:10:22 »
Numerki zostały wprowadzone na Mfkig w Łodzi już parę lat temu, początki były trudne, ale mniej więcej od trzech lat sytuacja się unormowała.
Wydawanie numerków rozpoczyna się o czasie, przebiega sprawnie, nie brakuje początkowych numerków do największych gwiazd (co zdarzało się na początku). W strefie obsługa staje na wysokości zadania, numerki wyczytywane po kolei, tylko jeden komiks, Rosiński zbiera na cel charytatywny - proszę bardzo.

To naprawdę dziwne, że gdy system numerkowy wreszcie "dotarł się" i zaczął sprawnie działać postanowiono go zlikwidować i wprowadzić coś nowego.
Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #357 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 18:07:57 »
Moim zdaniem w Łodzi w tym roku nie będzie jakiś diametralnych zmian, skoro system działa uczciwie to nie powinno się tego zmieniać. Nowa lokalizacja natomiast - mam nadzieję - poprawi komfort wszystkim uczestnikom imprezy, bo wcześniejsza lokalizacja nie nadawała się do takich imprez. Z przyzwyczajenia może i bym chciał bo wiem już co z czym się je, ale układ stoisk nie gwarantował wygodnego spędzania czasu. Jak będzie przekonamy się we wrześniu :)


Online keram2

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #358 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 18:32:14 »
Atlas Arena jest całkiem niezła, jedyne co mi przeszkadzało to odgłosy związane z blokiem gier komputerowych. Nie chciałbym urazić fanów gier, ale sądzę, że artyści przebywający w strefie autografów nie powinni być narażeni na ciągłe "łubu-dubu".
Mam nadzieję, że w hali Expo, strefa autografów zostanie ulokowana w spokojniejszym miejscu.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #359 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 18:42:26 »
To dudnienie z głośników jest strasznie męczące jeśli przebywa się na terenie imprezy przez większość dnia. Grzegorz Rosiński bardzo mocno się skarżył na warunki, muzyka, dźwięki różnego rodzaju z gier, konkurs cosplay także wywołuje emocje wszystko to sumuje się i artystom może to przeszkadzać. Co nie powinno nikogo dziwić.