Autor Wątek: Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2023 (20-23.04)  (Przeczytany 3158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2023 (20-23.04)
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 26 Kwiecień 2023, 19:11:31 »
Egmont ma swoje skrzydło, nie tylko półki :)

Offline Adolf

Odp: Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2023 (20-23.04)
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 28 Kwiecień 2023, 09:26:29 »
Egmont ma swoje skrzydło, nie tylko półki :)

To nie do końca prawda. Egmont jest na skrzydłach DC, Marvela, Dark Horse i innych. Dosłownie wszędzie!

Cytuj
https://naforum.zapodaj.net/0facb166d2c4.jpg.html

Ja i kolega John aka Drawski aka Błażej (i inne nie wymienione ksywy) również braliśmy udział. Poziom konkursu rzeczywiście wysoki, więc gratulacje dla zwycięzcy. My tylko nagrody pocieszenia dostaliśmy.

Rafał Szłapa był bardzo pozytywnie zaskoczony festiwalem (jego pierwszy) i nawet porównał jego klimat do festiwalu w Łodzi za czasów gdy nie miał on końcówki "i Gier".

Mangozjeb to osoba mocno zakręcona na punkcie mangi. Termin używany od dekady lub nawet dłużej w środowisku nerdowsko-geekowskim. Mangozjeb to taki pozytywnie zaryty mangą łeb w luźnym tłumaczeniu. Każdy szanujący się fan japońskich bajek czy komiksów wie o tym i nie ma z tego powodu kompleksów, bo nie wstydzi się swojego hobby. Jak ktoś mnie nazywa nerdem to też się nie wstydzę, a jestem po 30.

Online kostuch

Odp: Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2023 (20-23.04)
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 31 Styczeń 2024, 12:44:10 »
Z gory przepraszam za gornictwo ale mam pytanie czy w tym roku nie ma festiwalu? bo na zadne info nie moge trafic