Autor Wątek: 33 MFKiG w Łodzi  (Przeczytany 62884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Takesh

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #390 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 14:40:59 »
Ostatnie lata (nie wiem jak za covidu) raczej tego pilnowali. Torby zostawały przy wejściu.

Do scenarzysty można zaryzykować, ewentualnie drugi raz stanąć w kolejce. Do Jima Lee kolejka szła jak burza. Podpis, uśmiech i następna osoba.

Offline kenji

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #391 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 14:41:59 »
czy jest jakiś pdf do ściągnięcia z programem>?
bo coś nie mogę namierzyć...

Offline Alexandrus888

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #392 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 14:49:46 »
Obawiam się, że nie :( Ale może orgi dadzą przedpremierowo wydrukowany program dla Komitetu Kolejkowego. Tak było w zeszłym roku :)

Offline Teli

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #393 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 14:59:19 »
Jakie komiksy bierzecie, żeby złożył na nich swój autograf Rucka?

Ja myślałem o Gotham Central 1 i Lazarus 1. Zobaczymy czy uda mi się zdobyć dwa autografy.

A ja się wybiję bo zabiorę "Stumptown" ;)

Rozkładając to na dwa dni to nawet przy drakońskim pilnowaniu regulaminu powinno mi się udać zaparafować wszystkie cztery tomy

Offline Szekak

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #394 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 14:59:37 »
Niby tak, ale:https://komiksfestiwal.com/strefa-autografow/

Nie wiem jak bardzo będzie to przestrzegane i kto będzie nad tym czuwał (to moja pierwsza emfka), ale jednak taki zapis w Regulaminie funkcjonuje  :(

To sie tyczy rysownikow, do scenarzysty bedzie mozna na luzaczku wziac kilka pozycji, zero stresu.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Alexandrus888

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #395 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 15:01:25 »
Chyba to info jeszcze nie padło:

Cytuj
Miło nam poinformować, że Jakub Rebelka, jeden z rysowników wydanego przez nas albumu "Diuna. Opowieści z Arrakin", będzie obecny na naszym stoisku podczas 33. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Festiwal odbędzie się 24-25 września w łódzkiej Atlas Arenie. Poniżej rozpiska:
Sobota, 24.09
12.00-13.00 Autografy (stoisko NSC nr 14)
17.00-18.30 Autografy (Strefa autografów)

Offline Teli

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #396 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 15:02:38 »
To sie tyczy rysownikow, do scenarzysty bedzie mozna na luzaczku wziac kilka pozycji, zero stresu.

Szekak zapominał dodać że musicie się ustawić przed nim bo jak już wiedzie na scenę ze swoją taczką komiksów do podpisu to się Eldorado szybko skończy :)

Offline Szekak

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #397 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 15:05:57 »
Niewykluczone ;D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline OokamiG

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #398 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 15:27:09 »
Ja biorę do podpisu dla Rucki pierwszy tom New Gotham, chciałem omnibusa Batwoman, ale przez Polskę nie chce mi się wieźć. A propos regulaminu to czytam, że do strefy autografu będą potrzebne jakieś numerki. Jeśli nie mam biletu i zakupię go w sobotę koło 10 pewnie, to kiedy taki numerek mogę otrzymać i czy ich pula do tego czasu się nie wyczerpie, oczywiście chodzi mi o Ruckę. Chyba, że bilety można już zakupić w piątek?

Offline Szekak

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #399 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 15:30:08 »
Niestety, ale w tym roku nie będzie strefy na stoisku Egmontu.


Ja biorę do podpisu dla Rucki pierwszy tom New Gotham, chciałem omnibusa Batwoman, ale przez Polskę nie chce mi się wieźć. A propos regulaminu to czytam, że do strefy autografu będą potrzebne jakieś numerki. Jeśli nie mam biletu i zakupię go w sobotę koło 10 pewnie, to kiedy taki numerek mogę otrzymać i czy ich pula do tego czasu się nie wyczerpie, oczywiście chodzi mi o Ruckę. Chyba, że bilety można już zakupić w piątek?
Do Rucki numerków nie potrzeba, na luzie każdy zdąży.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Pimpek

  • Gość
Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #400 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 15:51:51 »
Katalog polskiego komiksu niezależnego:
https://issuu.com/michnowi_cz/docs/mfkig_kat-niezal_final

Offline Teli

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #401 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 15:52:20 »
Ja biorę do podpisu dla Rucki pierwszy tom New Gotham, chciałem omnibusa Batwoman, ale przez Polskę nie chce mi się wieźć. A propos regulaminu to czytam, że do strefy autografu będą potrzebne jakieś numerki. Jeśli nie mam biletu i zakupię go w sobotę koło 10 pewnie, to kiedy taki numerek mogę otrzymać i czy ich pula do tego czasu się nie wyczerpie, oczywiście chodzi mi o Ruckę. Chyba, że bilety można już zakupić w piątek?

Tego akurat nikt nigdy nie pilował. Bynajmniej ja nie pamiętam żeby przy stoliku z numerkami ktoś sprawdzał czy mam bilet czy nie. Zresztą kasy biletowe otwierały się już chyba o 8.30 więc jakby co można to ogarnąć.
Nawet jeśli pula na Ruckę będzie ograniczona do 100 numerków to i tak chłop zrobi te autografy w max 20 minut... co najwyżej te z końca będą nieco bardziej rozchwiane :) A przypominam że na strefie siedzi 1,5h więc nawet ludzie bez numerków się załapią.

Offline kv

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #402 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 17:36:51 »
Czy na festiwalu u wydawców będą mieli terminale do kart czy lepiej zaopatrzyć się w gotówkę? Jak to wyglądało w poprzednich latach?

Offline muaddib

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #403 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 17:45:22 »
Czy na festiwalu u wydawców będą mieli terminale do kart czy lepiej zaopatrzyć się w gotówkę? Jak to wyglądało w poprzednich latach?
Przeważnie mieli, ale czasami gotówka się przydaje, kiedy na przykład chcesz kupić komiks bezpośrednio od autora. Na poprzedniej edycji zdarzało mi się coś kupić nawet w strefie autografów. Jak nic się nie zmieniło i dobrze pamiętam to w razie czego na terenie festiwalu był bankomat.

Offline Death

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #404 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 17:46:47 »
Ongrys dziś napisał, że u nich gotówka.