Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Archelon dnia Dzisiaj o 23:32:41 »
Zaczynam poważnie zastanawiać się nad nauką języka włoskiego. Tym bardziej, że mój dobry kolega stwierdził, że jest dość prosty do nauczenia. Biorąc pod uwagę, że bardzo dużo jest komiksów włoskojęzycznych, obstawiam naukę włoskiego za sensowne.
Swoją drogą nie rozumiem polskich wydawnictw z ociąganiem się z komiksowym rynkiem włoskiem .
Jeden Manara czy Toppi wiosny nie czyni.

Pablo ma rację. Gdyby ktoś postawiał na na nowe serie Bonelli to by nie stracił:
https://shop.sergiobonelli.it/libri/2024/03/25/libro/ut-le-vie-dei-mestieri-variant-1024443/

@Martin Eden  dzięki za docenienie mojego postu. London był geniuszem.

Nie rozumiem pomijania  rynku włosiego. Tam jest multum komiksów. Od przygodówek po ponole.
2
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Takesh dnia Dzisiaj o 22:49:52 »
Jeszcze okaże się, że ma te numery z Mandragory i w temacie Studia Lain będzie marudził, że wydają duble...  ::)
3
Komiksy europejskie / Odp: Lucky Luke
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deg dnia Dzisiaj o 21:16:25 »
Fakt, nie zwróciłem uwagi, że tam są warianty  :)
4
Komiksy europejskie / Odp: Lucky Luke
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 20:57:52 »
A co tam robi traktor??  :o https://www.lidl.pl/p/playtive-clippys-zestaw-figurek-s-bibi-i-tina-lucky-luke/p100368289

Bo to są różne zestawy. Nie tylko LL. Grupują je po cenie, a nie po temacie ;)
5
Na luzie / Odp: UFO istnieje?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Dzisiaj o 20:57:34 »
Dobry merytoryczny wywiad.
Gość przedstawia fakty, które pozbierał, z których wynika, że większość tej szopki z UFO jest nakręcana przez wzajemne kółko adoracji, których członkowie bezpośrednio lub pośrednio na tym zarabiają. Łącznie z organizacjami rządowymi, które potrzebują tematów, żeby ciągnąc kasę od podatnika.

6
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SawiK dnia Dzisiaj o 20:34:39 »
Kolejny Nathan w tym roku, super sprawa 🤘 DD też cieszy zapewne coś wpadnie 👽
7
Zakupy / Odp: bonito.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pig-Pen dnia Dzisiaj o 20:33:34 »
Też miałem podobną sytuację przy którymś z "Buddy Longway'ów" Zamówiłem wtedy kilka komiksów większego formatu i napisałem wiadomość, prosząc o staranne spakowanie, żeby komiksy nie uległy uszkodzeniu. Odbiór w punkcie odbioru. Pakowanie mimo wyraźnie sformułowanej prośby było whatever (tekturowa koperta, w której ściśnięto kilka pozycji) - nic się wtedy jakimś cudem żadnemu z komiksów nie stało, ale już męczyła mnie ta ich niefrasobliwość. Kiedyś, gdy w swoim mieście miałem jeszcze punkt odbioru, korzystałem z niego i wtedy, jak coś przychodziło zniszczone, proponowano jakąś zniżkę lub wymianę egzemplarza. Uczciwe postawienie sprawy, ale w końcu z uwagi na częstotliwość uszkodzeń, zaczęło być to męczące. Ogólnie kiedyś dużo korzystałem z Bonito, a przez takie przygody, zamawiam stamtąd sporadycznie. Przeniosłem się do Smaku Liter. 
8
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alienus66 dnia Dzisiaj o 20:27:42 »
Troche lekceważyłem to wydawnictwo ale w ostatnim czasie zapoznałem się z kilkomami pozycjami twierdzie że to jedne z najlepszych wydawnictw i jak teraz by było głosowanie to moje top 1 lub 2🙂
9
Komiksy europejskie / Odp: Lucky Luke
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deg dnia Dzisiaj o 20:22:14 »
Daltonowie też nieźle wyszli. Za to Luke wygląda jak syn Lolka i Toli ;)

A co tam robi traktor??  :o https://www.lidl.pl/p/playtive-clippys-zestaw-figurek-s-bibi-i-tina-lucky-luke/p100368289
10
Komiksy amerykańskie / Odp: Transformers i G.I. Joe - Hasbro, Energon Universe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Archie dnia Dzisiaj o 20:17:40 »
Wydania zbiorcze Duke'a i Cobra Commandera mają "Vol. 1", więc zapowiada się, że będą kontynuacje. Ogólnie z całego Energon Universe najsłabszy jest tytuł Kirkmana czyli Void Rivals. Najmocniejszy tytuł to Transformers także dobrze, że pojawi się na naszym rynku.

Na ten moment czy trzeba czytać wszystko odpowiadam, że "nie" (Void Rivals można całkowicie olać) choć już widać, że losy G.I. Joe będą mocno splecione z Transformers i robią podwaliny pod jakiś crossover.
Strony: [1] 2 3 ... 10