Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Dzisiaj o 12:08:16 »
Dobra, co się pośmialiśmy, to nasze. Ale przynajmniej w przypadku wydawnictwa Mandioca nie rozmawiamy o źle wydrukowanych komiksach, chujowej korekcie, poniszczonych okładkach, bo nie foliują oraz innych takich. Marketing to telezakupy Mango, kto dostaje paczki bez zakładek, ten się w cyrku nie śmieje, ale albumy są wydane świetnie i często są to dobre lub bardzo dobre komiksy. A ja lubię czytać dobre komiksy. Dlatego kupiłem 4 albumy z preorderów, które mnie interesowały, a tylko do dzisiaj można zamówić Wilka morskiego z zakładką Huberta Czajkowskiego. Nie kupiłem tylko tej książki o Śmierci, co może być zaskakujące patrząc jaki mam nick na forum. :D
Może na targach, może na targach.
Kod zniżkowy z poprzedniego zamówienia dał mi oszczędność 15,30 zł, więc zapłaciłem za wysyłkę okrągłe 70 groszy, więc na coś się przydał. Gdyby nie akcja 1,22, to bym pewnie wziął też Śmierć, ale sorry, jak się bierze cały pakiet, to powinna być darmowa wysyłka, a tutaj, zapewne niefortunnie ze względu na nagłą zamianę albumów w preorderach wyszła taka sytuacja. Co oczywiście jest bardzo śmieszne i pasuje do galerii kwietniowych wpadek.
Nie rozumiem dlaczego nie opublikowali zdjęcia z całą zakładką Huberta Czajkowskiego, przecież preorder miał zamknąć się wczoraj, przedłużyli do dzisiaj, a przecież jakoś trzeba zachęcić do zakupu, bo przecież nie jakością obsługi paczek. :D
Tutaj fragment zakładki Czajkowskiego do Wilka Morskiego:

Telezakupy Mango z zakładką Czajkowskiego tylko do dzisiaj.
2
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Archelon dnia Dzisiaj o 11:56:21 »
A rozumiesz polskich czytelników, którzy niekoniecznie chcą nadrabiać włoski rynek, skoro cały czas uzupełniają amerykański i japoński?

Dziękuję, za uświadomienie. Możliwe, że masz rację odnośnie polskich czytelników. Rozumiem, że masz dostęp do analiz rynku komiksowego z których wynika niekonieczne zainteresowanie Prattem, Manarą, Crepaxem, Serpierim, Toppim, Sclavim. Szkoda, że włoscy artyści nie mogą wzbudzić większego zainteresowania w naszym kraju.
Wynika, że mój entuzjazm do włoskich twórców to swoista aberracja.  :-\
3
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Dzisiaj o 11:02:19 »
W tym odcinku Pan Tomasz instruuje, jak wąchać komiksy.
4
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moreroms dnia Dzisiaj o 10:40:37 »
W temacie Muchy wydawnictwo jest ostatnio jechane za ich błędy drukarskie i mówi się, że popełniają ich więcej niż Egmont.
Tam mówiło się, że stosunek błędów do wydawanych pozycji jest mniejszy. E wydaje w miesiącu ile? 30 komiksów? To nawet jak 3 będą błędne, to znaczy, że około 10% pozycji było z błędami. Mucha ostatnio wydaje 1-2 komiksy miesięcznie, z czego przy każdym jest jakaś wpadka.
5
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 10:35:43 »
Następna Julia - to dobrze. Ale tylko jedna - to niedobrze.

A rozumiesz polskich czytelników, którzy niekoniecznie chcą nadrabiać włoski rynek, skoro cały czas uzupełniają amerykański i japoński?
Niestety. Szkoda, że włoskie serie nie mogą się u nas bardziej przebić.
6
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 10:07:15 »
7
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adamarluk dnia Dzisiaj o 10:06:47 »
Większość tomów BiZDC pokazuje jak dobra była to inicjatywa. Dostajemy wreszcie niepublikowane eventy z czasów po KnNZ oraz lat 90-tych, rozwinięcie Nieskończonego Kryzysu czy tomów z postaciami nigdy wcześniej w Polsce niewidzianymi. Kto inny dałby nam Boostera Golda, Vigilante, Secret Six, Batwoman itp.? Bo oczywiście Oficjalny Polski Przedstawiciel DC się nie ruszy. I o tym uważam, że warto pisać. Sam zawsze byłem bardziej marvelowcem. Ale WKKDC i BiZDC pokazały mi, że i tam są naprawdę dobre historie.
Każdy żart śmieszny jest tylko raz.
8
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 09:34:30 »
Wysłałem zgłoszenie do moderatora i mam nadzieję, że w końcu będzie jakaś reakcja. Ile razy michał81 może obrażać innych, łamać tym regulamin forum i nie ponosić żadnych konsekwencji?
Przecież trolle posiadają mordy. Prawdę napisałem. Jakbyś czytał więcej książek to byś to wiedział. I zdecydowanie by ci się to przydało, bo po ostatnich twoich postach masz duże braki z czytania ze zrozumieniem.
9
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 09:33:18 »
W temacie Muchy wydawnictwo jest ostatnio jechane za ich błędy drukarskie i mówi się, że popełniają ich więcej niż Egmont. Otóż ja bym się z tym nie zgodził. Wystarczy wziąć do ręki choćby Giganty Poleca z ostatniego roku. W temacie o kaczkach pisałem już o błędach numeru 1 i 2 2024. W trzecim tomie sytuacja się nie zmienia, tylko pogarsza. Jedynie kolor plam się zmienia. Po otwarciu tego komiksu w trzech miejscach widać różowe plamy na całej wysokości strony komiksu. Jakby magenta wyciekła z maszyn drukarskich wprost na papier. Tak nie powinien wyglądać pełnowartościowy produkt.

Spoiler: PokażUkryj





10
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 09:26:15 »
Tylko ze Hachette wyda okreslona liczbe komiksow DC i jak liczysz na cos wiecej to jeste naiwniakiem. Porwonaj ile tytulow DC wydaje Egmont miesiecznie do tych dwoch tomow kolekcji, ktore zawieraja tylko jakies pojedyncze strzaly i to jeszcze nieraz bedace wg twojego slow dublami. Szkoda ze nie jojczysz wtedy tak jak w przypadku Egmontu tylko jak zawsze tedy masz zamknieta morde.

Wysłałem zgłoszenie do moderatora i mam nadzieję, że w końcu będzie jakaś reakcja. Ile razy michał81 może obrażać innych, łamać tym regulamin forum i nie ponosić żadnych konsekwencji?
Strony: [1] 2 3 ... 10