Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy polskie / Odp: Pilot Śmigłowca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 18:09:54 »
Nie wiem czy było już to wspominane, ale prawa do wydania/wznowienia Pilota Śmigłowca posiada podobno PolishComicArt.
2
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez deFranco dnia Dzisiaj o 18:05:18 »
3
Zakupy / Odp: bonito.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kostuch dnia Dzisiaj o 17:57:36 »
Odnosnie pakowania - unboxing w 3 szybkich fotach




Wszystko tak jak zastalem po otwarciu bez zadnej mojej ingerencji. Generalnie to mega rozbawili mnie tym pakowaniem bo to byly 3 komiksy a paczka ledwo sie miescila na dlugosc w paczkomacie wiec pierwsze co pomyslalem wyciagajac to ze jade na chate sprawdzic bo chyba pomylili zamowienia :) maja fantazje
Ale zeby nie bylo, nie mam jakichs pretensji bo kupujac w dyskoncie swiadomie zgadzam sie na podjecie takiego ryzyka a chociazby cena samego  Rustyego (119 ziko) mnie ku temu zachecila.
Ale oczywiscie nie jest to sklep ktory bym polecal do regularnych zakupow
4
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adolf dnia Dzisiaj o 17:47:27 »
To jest piękne jak serie Meltzera i Johnsa się splatają i łączą ze sobą. Ten run JLA też mógłby zostać wydany po polsku w całości.

Szkoda tylko, że w tomie albo tłumacz albo korekta pomyliła Star Girl z Power Girl.


Zajmujesz się pierdołami. Zamiast wszędzie jechać po wydawnictwie E i Tomaszu K oraz ich świetnych komiksach superhero głównego nurtu, wpadnij do wątku Studio Lain i celebruj z innymi userami wydanie w naszym kraju perełek od Top Cow (pewnie pamiętasz The Darkness od Mandry). A jak dobrze pójdzie to niewykluczone, że i Spawn dołączy do listy. Szkoda czasu na negatywny hejt, skupmy się na pozytywnym hypie i bądźmy szczęśliwi.
5
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 17:23:50 »
Jeszcze trochę Kamyczków😀:
Cytuj
Panie, Panowie, Dzieci!
Oto okładka najnowszego tytułu autorstwa Karola Kalinowskiego, który mamy przyjemność wydać jako Scream: "Kamyczki". 
Sto stron akcji z gwiazdami mineralogii i petrologii w roli głównej!
Planowana premiera: 23 maja.
Plansze wkrótce.

6
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radioblackmetal dnia Dzisiaj o 17:06:52 »
A ja tak całkiem poważnie z dwoma pytaniami:
1.Czy Jacek Świdziński i jego styl rysowania to jest ewenement na skalę krajową czy światową? Czy jest to oryginalna jedyna na całym świecie wypracowana stylówa czy kimś się inspiruje ? Przyznam że nie siedzę w tego typu komiksach , czasem coś sprawdzę  ale fascynuje mnie fascynacja tym autorem i jego minimalistycznym stylem przez środowisko komiksowe.

W pierwszej kolejności kojarzy mi się Nicolas Mahler. Kilka jego komiksów zostało wydanych w Polsce.
7
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Dzisiaj o 16:49:34 »
   Może nie ewenement i nie na skalę światową, ale cały czas interesujący chociaż z od dawien dawna znanymi wynikami eksperyment społeczny na skalę lokalną.
8
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 15:33:37 »
Jaka będzie cena CE ?

na teraz - jakies 260 zl - ale bede tak na 100 proc wiedzial jak dostane ostateczne koszta druku
9
Komiksy polskie / Odp: Kapitan Kloss
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dalthon dnia Dzisiaj o 15:24:08 »
Chyba pomyliły ci się kapitany  ;)
Cholera w zły post dodałem :) Nie można usunąć niestety :/
10
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alienus66 dnia Dzisiaj o 15:10:19 »
Jaka będzie cena CE ?
Strony: [1] 2 3 ... 10