Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Archelon dnia Dzisiaj o 11:56:21 »
A rozumiesz polskich czytelników, którzy niekoniecznie chcą nadrabiać włoski rynek, skoro cały czas uzupełniają amerykański i japoński?

Dziękuję, za uświadomienie. Możliwe, że masz rację odnośnie polskich czytelników. Rozumiem, że masz dostęp do analiz rynku komiksowego z których wynika niekonieczne zainteresowanie Prattem, Manarą, Crepaxem, Serpierim, Toppim, Sclavim. Szkoda, że włoscy artyści nie mogą wzbudzić większego zainteresowania w naszym kraju.
Wynika, że mój entuzjazm do włoskich twórców to swoista aberracja.  :-\
2
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Dzisiaj o 11:02:19 »
W tym odcinku Pan Tomasz instruuje, jak wąchać komiksy.
3
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moreroms dnia Dzisiaj o 10:40:37 »
W temacie Muchy wydawnictwo jest ostatnio jechane za ich błędy drukarskie i mówi się, że popełniają ich więcej niż Egmont.
Tam mówiło się, że stosunek błędów do wydawanych pozycji jest mniejszy. E wydaje w miesiącu ile? 30 komiksów? To nawet jak 3 będą błędne, to znaczy, że około 10% pozycji było z błędami. Mucha ostatnio wydaje 1-2 komiksy miesięcznie, z czego przy każdym jest jakaś wpadka.
4
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 10:35:43 »
Następna Julia - to dobrze. Ale tylko jedna - to niedobrze.

A rozumiesz polskich czytelników, którzy niekoniecznie chcą nadrabiać włoski rynek, skoro cały czas uzupełniają amerykański i japoński?
Niestety. Szkoda, że włoskie serie nie mogą się u nas bardziej przebić.
5
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 10:07:15 »
6
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adamarluk dnia Dzisiaj o 10:06:47 »
Większość tomów BiZDC pokazuje jak dobra była to inicjatywa. Dostajemy wreszcie niepublikowane eventy z czasów po KnNZ oraz lat 90-tych, rozwinięcie Nieskończonego Kryzysu czy tomów z postaciami nigdy wcześniej w Polsce niewidzianymi. Kto inny dałby nam Boostera Golda, Vigilante, Secret Six, Batwoman itp.? Bo oczywiście Oficjalny Polski Przedstawiciel DC się nie ruszy. I o tym uważam, że warto pisać. Sam zawsze byłem bardziej marvelowcem. Ale WKKDC i BiZDC pokazały mi, że i tam są naprawdę dobre historie.
Każdy żart śmieszny jest tylko raz.
7
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 09:34:30 »
Wysłałem zgłoszenie do moderatora i mam nadzieję, że w końcu będzie jakaś reakcja. Ile razy michał81 może obrażać innych, łamać tym regulamin forum i nie ponosić żadnych konsekwencji?
Przecież trolle posiadają mordy. Prawdę napisałem. Jakbyś czytał więcej książek to byś to wiedział. I zdecydowanie by ci się to przydało, bo po ostatnich twoich postach masz duże braki z czytania ze zrozumieniem.
8
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 09:33:18 »
W temacie Muchy wydawnictwo jest ostatnio jechane za ich błędy drukarskie i mówi się, że popełniają ich więcej niż Egmont. Otóż ja bym się z tym nie zgodził. Wystarczy wziąć do ręki choćby Giganty Poleca z ostatniego roku. W temacie o kaczkach pisałem już o błędach numeru 1 i 2 2024. W trzecim tomie sytuacja się nie zmienia, tylko pogarsza. Jedynie kolor plam się zmienia. Po otwarciu tego komiksu w trzech miejscach widać różowe plamy na całej wysokości strony komiksu. Jakby magenta wyciekła z maszyn drukarskich wprost na papier. Tak nie powinien wyglądać pełnowartościowy produkt.

Spoiler: PokażUkryj





9
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 09:26:15 »
Tylko ze Hachette wyda okreslona liczbe komiksow DC i jak liczysz na cos wiecej to jeste naiwniakiem. Porwonaj ile tytulow DC wydaje Egmont miesiecznie do tych dwoch tomow kolekcji, ktore zawieraja tylko jakies pojedyncze strzaly i to jeszcze nieraz bedace wg twojego slow dublami. Szkoda ze nie jojczysz wtedy tak jak w przypadku Egmontu tylko jak zawsze tedy masz zamknieta morde.

Wysłałem zgłoszenie do moderatora i mam nadzieję, że w końcu będzie jakaś reakcja. Ile razy michał81 może obrażać innych, łamać tym regulamin forum i nie ponosić żadnych konsekwencji?
10
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 09:22:27 »
Tylko że Hachette wyda określoną liczbę komiksów DC i jak liczysz na coś więcej to jesteś naiwniakiem. Porównaj ile tytułów DC wydaje Egmont miesięcznie do tych dwóch tomów kolekcji, które zawierają tylko jakieś pojedyncze niedokończone najczęściej historie i to jeszcze nieraz będące wg twojego słów dublami. Szkoda że nie jojczysz wtedy tak jak w przypadku Egmontu tylko jak zawsze trzymasz zamkniętą mordę, wtedy jakoś języka w gębie zapominasz.
Strony: [1] 2 3 ... 10