Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SawiK dnia Dzisiaj o 20:34:39 »
Kolejny Nathan w tym roku, super sprawa 🤘 DD też cieszy zapewne coś wpadnie 👽
2
Zakupy / Odp: bonito.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pig-Pen dnia Dzisiaj o 20:33:34 »
Też miałem podobną sytuację przy którymś z "Buddy Longway'ów" Zamówiłem wtedy kilka komiksów większego formatu i napisałem wiadomość, prosząc o staranne spakowanie, żeby komiksy nie uległy uszkodzeniu. Odbiór w punkcie odbioru. Pakowanie mimo wyraźnie sformułowanej prośby było whatever (tekturowa koperta, w której ściśnięto kilka pozycji) - nic się wtedy jakimś cudem żadnemu z komiksów nie stało, ale już męczyła mnie ta ich niefrasobliwość. Kiedyś, gdy w swoim mieście miałem jeszcze punkt odbioru, korzystałem z niego i wtedy, jak coś przychodziło zniszczone, proponowano jakąś zniżkę lub wymianę egzemplarza. Uczciwe postawienie sprawy, ale w końcu z uwagi na częstotliwość uszkodzeń, zaczęło być to męczące. Ogólnie kiedyś dużo korzystałem z Bonito, a przez takie przygody, zamawiam stamtąd sporadycznie. Przeniosłem się do Smaku Liter. 
3
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alienus66 dnia Dzisiaj o 20:27:42 »
Troche lekceważyłem to wydawnictwo ale w ostatnim czasie zapoznałem się z kilkomami pozycjami twierdzie że to jedne z najlepszych wydawnictw i jak teraz by było głosowanie to moje top 1 lub 2🙂
4
Komiksy europejskie / Odp: Lucky Luke
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deg dnia Dzisiaj o 20:22:14 »
Daltonowie też nieźle wyszli. Za to Luke wygląda jak syn Lolka i Toli ;)

A co tam robi traktor??  :o https://www.lidl.pl/p/playtive-clippys-zestaw-figurek-s-bibi-i-tina-lucky-luke/p100368289
5
Komiksy amerykańskie / Odp: Transformers i G.I. Joe - Hasbro, Energon Universe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Archie dnia Dzisiaj o 20:17:40 »
Wydania zbiorcze Duke'a i Cobra Commandera mają "Vol. 1", więc zapowiada się, że będą kontynuacje. Ogólnie z całego Energon Universe najsłabszy jest tytuł Kirkmana czyli Void Rivals. Najmocniejszy tytuł to Transformers także dobrze, że pojawi się na naszym rynku.

Na ten moment czy trzeba czytać wszystko odpowiadam, że "nie" (Void Rivals można całkowicie olać) choć już widać, że losy G.I. Joe będą mocno splecione z Transformers i robią podwaliny pod jakiś crossover.
6
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 19:58:40 »
Ten Excalibur ma bardzo dobre oceny na bedetheque (w okolicach 4.5), ale plansze to dla mnie trochę na dwoje babka wróżyła. Niektóre wow, a niektóre trochę w tym stylu komiksów LiT, którego nie lubię.
7
Zakupy / Odp: bonito.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pinto dnia Dzisiaj o 19:56:25 »
Pakowanie raczej średnie.
Tragiczne, a nie średnie! Kupiłem u nich na Allegro "Buddy Longwaya", który jak wiadomo nie jest foliowany, i wrzucili go do tekturowej koperty bez żadnego zabezpieczenia. Przesyłka przyszła uszkodzona, komiks również. Odesłałem i wystawiłem negatywa. A teraz proszą o zmianę oceny. Niedoczekanie.
8
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Archie dnia Dzisiaj o 19:56:05 »
a co tam u was? ;)
Zastanawiamy się co z 3 tomem Mrocznych Sędziów ;). Kiedy ten dodruk tomu 1 będzie żeby 3 mogła wyjść?
9
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PabloWu dnia Dzisiaj o 19:53:35 »
Jakby ktoś nie wiedział, to właśnie sprawdziłem i ukazało się już 395 tomów NN.

We Włoszech jest to miesięcznik. Tore jak na razie ma tempo 1 tom na rok.

Czyli za 392 lata poznamy całość, jest to pewna dodatkowa motywacja dla chcących poznać całość aby zadbać o formę ciała i ducha  8) :)
10
Dział ogólny / Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez saruman dnia Dzisiaj o 19:45:44 »
Nathan to część 3. Tore wydaje chronologicznie. Ciekawe ile czasu zajmie wydanie całości :D

Jakby ktoś nie wiedział, to właśnie sprawdziłem i ukazało się już 395 tomów NN.

We Włoszech jest to miesięcznik. Tore jak na razie ma tempo 1 tom na rok.
Strony: [1] 2 3 ... 10