Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radioblackmetal dnia Dzisiaj o 17:06:52 »
A ja tak całkiem poważnie z dwoma pytaniami:
1.Czy Jacek Świdziński i jego styl rysowania to jest ewenement na skalę krajową czy światową? Czy jest to oryginalna jedyna na całym świecie wypracowana stylówa czy kimś się inspiruje ? Przyznam że nie siedzę w tego typu komiksach , czasem coś sprawdzę  ale fascynuje mnie fascynacja tym autorem i jego minimalistycznym stylem przez środowisko komiksowe.

W pierwszej kolejności kojarzy mi się Nicolas Mahler. Kilka jego komiksów zostało wydanych w Polsce.
2
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Dzisiaj o 16:49:34 »
   Może nie ewenement i nie na skalę światową, ale cały czas interesujący chociaż z od dawien dawna znanymi wynikami eksperyment społeczny na skalę lokalną.
3
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 15:33:37 »
Jaka będzie cena CE ?

na teraz - jakies 260 zl - ale bede tak na 100 proc wiedzial jak dostane ostateczne koszta druku
4
Komiksy polskie / Odp: Kapitan Kloss
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dalthon dnia Dzisiaj o 15:24:08 »
Chyba pomyliły ci się kapitany  ;)
Cholera w zły post dodałem :) Nie można usunąć niestety :/
5
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alienus66 dnia Dzisiaj o 15:10:19 »
Jaka będzie cena CE ?
6
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dinogal dnia Dzisiaj o 14:37:28 »
Ja miałem nadzieje że jeszcze przed weekendem się pojawi to sobie wydrukuje i akurat zrobię inwentaryzacje półek na urlopie w majówkę :)
7
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 14:15:41 »
Jasne, rozumiem. Fajnie, że podałeś kwoty, bo będzie łatwiej rozplanować wydatki. A przy okazji dopytam jeszcze tutaj, bo na Facebooku nie miałem odpowiedzi :) Czy po sukcesie pierwszych albumów jest szansa na Codename Styke Force? To chyba podobna grupa do Cyber Force?

No i szkoda, że nikt nie chce wydać tego biednego Spawna, chętnych jest sporo, a ja jestem jednym z nich ;)

Codename Styke Force - mam na liście :) ale nie wiem jak z prawami - jeszcze nie sprawdzałem
8
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 14:00:16 »
Czytam właśnie CE
9
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustavus_tG dnia Dzisiaj o 13:58:28 »
Co to za bazgroły
10
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 13:50:49 »
pialem tu, ze to swietna rzecz :) tez polecam
Strony: [1] 2 3 ... 10