Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dinogal dnia Dzisiaj o 14:37:28 »
Ja miałem nadzieje że jeszcze przed weekendem się pojawi to sobie wydrukuje i akurat zrobię inwentaryzacje półek na urlopie w majówkę :)
2
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 14:15:41 »
Jasne, rozumiem. Fajnie, że podałeś kwoty, bo będzie łatwiej rozplanować wydatki. A przy okazji dopytam jeszcze tutaj, bo na Facebooku nie miałem odpowiedzi :) Czy po sukcesie pierwszych albumów jest szansa na Codename Styke Force? To chyba podobna grupa do Cyber Force?

No i szkoda, że nikt nie chce wydać tego biednego Spawna, chętnych jest sporo, a ja jestem jednym z nich ;)

Codename Styke Force - mam na liście :) ale nie wiem jak z prawami - jeszcze nie sprawdzałem
3
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 14:00:16 »
Czytam właśnie CE
4
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustavus_tG dnia Dzisiaj o 13:58:28 »
Co to za bazgroły
5
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 13:50:49 »
pialem tu, ze to swietna rzecz :) tez polecam
6
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PabloWu dnia Dzisiaj o 13:50:05 »
A ja tak całkiem poważnie z dwoma pytaniami:
1.Czy Jacek Świdziński i jego styl rysowania to jest ewenement na skalę krajową czy światową? Czy jest to oryginalna jedyna na całym świecie wypracowana stylówa czy kimś się inspiruje ? Przyznam że nie siedzę w tego typu komiksach , czasem coś sprawdzę  ale fascynuje mnie fascynacja tym autorem i jego minimalistycznym stylem przez środowisko komiksowe.
2.  Jak można się dostać do Akademii? Jest jakiś formularz zgłoszeniowy weryfikujący kwalifikacje czy to bardziej działa jak masoneria że ktoś musi cię wprowadzić w to zacne elitarne grono ?
7
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 13:46:25 »


a co tam u was? ;)
8
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dracos dnia Dzisiaj o 13:33:31 »
Cieszę się że ostatnio tylko na tapatalku przeglądam forum i nie chce mi się pisać na telefonie postów, bo bym się pewnie wdał w niepotrzebną przepychankę słowną. Ale muszę napisać że jak ktoś uważa że Świdziński może konkurować w kategorii najlepszy rysownik (podkreślam rysownik, nie twórca bądź scenarzysta) z Wyrzykowskim to oględnie mówiąc peron mu dawno dojechał. Od razu mówię nie będę się wdawał w żadne polemiki czym jest rysunek bo równie dobrze można by dyskutować z płaskoziemcem który będzie dowodził że wszystko zależy co rozumiemy pod pojęciem krzywizny lub kuli. Jaki koń jest każdy widzi m.in. na zestawionych przez Deatha rysunkach i żadne erystyczne sztuczki tego nie zmienią.
9
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 13:29:44 »
nie jest opoznione :) wszytskie te komiksy dopiero trafily do tlumaczenia
nie mialy daty :) spokojnie :)
10
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez donT dnia Dzisiaj o 13:22:31 »
Stary, dzieki bardzo za opinie o Lightfall! Wyglada rzeczywiscie nieziemsko i zastanawialem sie czy nie wziac dla swego 8 latka (khe kkhe, jasne). Poszlo do koszyka.
 ;)
Strony: [1] 2 3 ... 10