Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Top Listy sprzedażowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GoNzO dnia Dzisiaj o 06:00:26 »
Kroniki powinni zsumować wszystkie 3 warianty...
3
Komiksy amerykańskie / Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 23:21:00 »
Wydawało mi się, że odpuszczasz...  ???
4
Komiksy europejskie / Odp: Lucky Luke
« Ostatnia wiadomość wysłana przez parsom dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 23:18:14 »
Strasznie pokraczne, ale Lego się nie wyrywa, więc nie wiem czy nie spróbuję...
Jest jeszcze zestaw z Saloonem i Jolly Jumperem:
6
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lagroht dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 22:40:52 »
7
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leszek dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 22:20:14 »
Dziś awizo, chyba nawet listonosz nie próbował dostarczać, tylko przywiózł awizo. Ale co tam, odebrałem. Widząc paczkę miałem pewne obawy, zwłaszcza po lekturze tego wątku, widać że sporo przeszła w rękach Poczty Polskiej. Ale zawartość dobrze zabezpieczona, dotarła w stanie idealnym.


8
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pinto dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 22:06:04 »
Reklamujesz jakieś mikro pierdoły, czy konkrety?
Reklamuję krzywo sklejone okładki i obite rogi.
9
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaszczu dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 21:55:29 »
Oddaje się po trzy równorzędne głosy w każdej kategorii.

Kurde, właśnie tych zagranicznych typów najbardziej nie mogę odtworzyć z pamięci, ale na 100% głosowałem na "Araba przyszłości" bo cały czas pozostaję pod ogromnym wrażeniem tego komiksu. Na 90% był tam jeszcze "Jason" od Kurca i być może "Zmarszczki", ale tego ostatniego w ogóle nie jestem pewien. Starość, niestety.
10
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 21:42:40 »
Ty nie czytałeś "Alchenitu" ja "Szalonej zagrody" więc jest remis ;) Zresztą upierałbym się jakby mnie ktoś spytał, że Zagroda to już dawno temu w 2022 wyszła ;) Dziwne, bo pamięć zwykle w drugą stronę przekłamuje.

Najbardziej mnie ciekawiło co typowałeś w zagranicznych, bo w polskim głosowaniu brałeś udział tutaj też to coś tam można wyciągnąć z tamtych typów ;)

A tak z ciekawości oddajesz 3/5/7 równorzędnych głosów w danej kategorii czy im wyżej Twój typ tym więcej punktów na daną osobę/tytuł, tak jak jest na forum?
Strony: [1] 2 3 ... 10