Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: 1 [2] 3 4 ... 40
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Śmieszne to, przez ostatnie kilka dni forum gildii praktycznie nie istniało, wszyscy wypowiadali się tutaj. Widać ktoś spanikował bo zobaczył ze cyferki się nie zgadzają i jest turbo mały ruch na gildii a ludzie jakoś z mostów nie skaczą bo zamykają forum.
Ja sam jedynie przeglądałem forum gildii przez jakieś 2-3lata czerpiąc jedynie wiedzę na temat danych komiksów, nigdy się nie wypowiadając, ale widząc tak fajna inicjatywę z komikspec'em, już pierwszego dnia założyłem konto. Fajne jest to ze to forum robią ludzie z zapałem i pasja do swojego hobby, a nie przysłowiowe 'corpo' któremu nagle cyferki się nie zgadzają bo ruch zmalał na stronce i panicznie podejmuje ruchy reanimacyjne.

Ja zostaje tutaj.

Wt, 12 Luty 2019, 18:56:57
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Panowie, olewali każdą próbę nawiązania dyskusji i propozycji z naszej strony.
Teraz "wracajcie"? Pfff..  Miejmy trochę szacunku do siebie samych. Nie chcieli forum, spoko. Ale nie będę latał jak piesek z podkulonym ogonem, bo łaskawie pozwolili jednak zostać. Pomijam już fakt, że kilka osób ruszyło tyłek, żeby coś dla nas zrobić a teraz się na nich wypniemy bezpardonowo? Kaman, tak się nie robi...

Wt, 12 Luty 2019, 20:02:45
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Dla mnie sprawa jest prosta: Gildia olewała nas na tyle długo, że wreszcie znaleźliśmy inną opcję. Teraz jesteśmy faktycznie i praktycznie u siebie a nie na łasce kogoś tam na górze Olimp z kim nie ma kontaktu. Gildia zostaje? Fantastycznie. Będziemy mieć nasze stare archiwum. Wracać? Mowy nie ma. Tutaj ktoś coś zrobił dla nas i gdybyśmy postanowili wrócić to zachowalibyśmy się gorzej niż źle. Nie bądźmy lemingami.

Jak dla mnie sytuacja jest perfekcyjna: mamy dostęp do archiwum starego forum i nowe do dyspozycji. Panie i Panowie - nie wiem jak Wy, ale ja nie ruszając się ze "Speca" otworzyłbym szampana za dzisiejszy twist fabularny.  ;D

Wt, 12 Luty 2019, 20:30:51
1
Odp: Wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych Świetny wyjściowy rabat 43% na nowość Timofa "Death Save" na czytam.pl z dopiskiem "ceneo" + obniżenie o kolejne 2-7% w ramach programu "czytam więcej z czytam.pl". U mnie wyszedł ostateczny rabat ok. 46%.


https://czytam.pl/k,ks_785989,Death-save-Rune-Ryberg-ceneo.html


Pozostałych premier od Timofa Habibi i Blankets na razie nie można zakupić, ale jest szansa że rabat będzie podobny.

Śr, 27 Luty 2019, 16:25:14
1
Odp: Egmont 2019 Yhym, książki na maj już założone, komiksy postaram się wrzucić dziś/jutro, dam znac :)
Śr, 06 Marzec 2019, 09:25:40
1
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów Ja polecam po raz kolejny czytam.pl
Świetne ceny i bardzo dobre pakowanie, a jak miałem zastrzeżenia co do jakiejś pozycji (w sumie mała była w tym ich wina) to wymienili na nową lepszą na swój koszt. Obsługa klienta zawsze tam jest w moim przypadku na poziomie. Ja tam mam już dodatkowe -7%. Jak ktoś potrzebuje z tego skorzystać to zawsze chętnie pomogę.

Wt, 12 Marzec 2019, 10:34:31
1
Odp: Egmont 2019
Na forum gildii było już o tym kilka razy ;) o braku komentarza również.

Wszystko już było gdzieś komentowane, najlepiej nie piszmy o niczym. O promocjach na sklepie Egmontu też już było nie raz i nie dwa, a jakoś nie komentuję tej praktyki w taki sposób.

Allegro: 47,56*0,9= 42,80 minus SMA, 41 pewnie gdzieś do nich wpada (a już pomijam inne opłaty bo wyszło by jeszcze gorzej)
Sklep: 48,99

Więcej zarabiają na sklepie. Ale czy to oznacza, że nie dałoby się ustalić stałych rabatów na sklepie w pakietach na poziomie 40% (jak gros osób tutaj postulowało?). Dałoby się. I nie kosztowałoby ich to nic, bo nie chce mi się wierzyć, że sklep allegro przynosi tylko straty byle tylko mieć reprezentację na Allegro. Nie znam firmy, która by działała w myśl takich pryncypiów, chyba, że nielegalne.

69,99*0,6= 41,99.

Czyli nawet dając te rabaty o jakich marzą tutaj ludzie dniami i nocami wychodziliby finansowo lepiej.  ;D

Wt, 12 Marzec 2019, 13:39:45
1
Odp: Mucha Comics Portugalska Mucha wydaje te Dylan Dogi pojedynczo i w HC  :o
Pt, 15 Marzec 2019, 09:00:36
1
Odp: Thorgal Nie wiem, czy takie porównanie jest dobre, bo wspomniane edycje są dostosowane cenowo do zarobków i do rynku amerykańskiego. Może o to chodzi kupującym. To, że ktoś ściąga sobie coś z jakiegoś rynku, gdy jego waluta jest 3 razy słabsza nie jest chyba argumentem odnośnie wypuszczania pozycji na rodzimy rynek z ceną z zachodniego.

Jeżeli już robić porównania to z najdroższym wydaniem na rynku polskim polskiej edycji. Nie mam pojęcia, czy to prawda, ale wydaje mi się, że Świat Edeny (wyd. II, kolekcjonerskie) to najdroższy komiks Cena detaliczna:279,99 zł 195,90 zł . Thorgal kosztuje 2X więcej, dopiero po wydaniu będzie można mówić o przeskoku jakościowym, czy rzeczywiście jest tak gigantyczny, że cena jest tak wysoka.

Pt, 15 Marzec 2019, 11:49:00
1
Odp: Egmont 2019 informacyjnie tylko - dojechały do nas dodruki, kaczory i cała reszta
Wt, 19 Marzec 2019, 08:28:45
1