Autor Wątek: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!  (Przeczytany 58737 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pan F.

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #300 dnia: Wt, 22 Marzec 2022, 22:09:57 »
Przez zobaczenie najnowszego filmu z Batmanem, to wzięła mnie chęć do zagrania w Batman Asylum, a teraz jadę z City. ;D :D
6 rozdział już jest !
Aż 22 strony!!! Link poniżej :)

https://webkomiksy.pl/komiks/pomocny?v=vvgnXoSBG6-f

Offline HugoL3

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #301 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 13:14:51 »
Ja splatynowałem Sonic Team Racing oraz Dirta 5 i przymierzam się do Watch Dogs Legion, bo wersja ultimate była na amazon za 96 zł. Zapowiada się też weekend z Far Cry 6 bo ubisoft udostępnia za darmo na wszystkie platformy.

Offline Rodrigues

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #302 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 15:35:35 »
Cyberpunk 2077 - Aktualizacja 1.52 spowodowała, że nie nie odblokowują się osiągnięcia steam. Ciekawe, czy błąd dotyczy wszystkich graczy. Znowu śmiesznie jest.  ;)

Offline Gazza

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #303 dnia: So, 26 Marzec 2022, 11:27:59 »
 Wróciłem do Dark Souls 3.  8)

ukaszm84

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #304 dnia: So, 26 Marzec 2022, 12:54:05 »
Wróciłem do Dark Souls 3.  8)

A ja dalej dwójkę raz na jakiś czas, gdyby mi komp uciągnął to pewnie bym Elden Ring cisnął.

Offline Dzidek

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #305 dnia: So, 26 Marzec 2022, 16:49:48 »
Ja splatynowałem Sonic Team Racing oraz Dirta 5 i przymierzam się do Watch Dogs Legion, bo wersja ultimate była na amazon za 96 zł. Zapowiada się też weekend z Far Cry 6 bo ubisoft udostępnia za darmo na wszystkie platformy.
Prawda to, że platynowanie Sonica to nie bułka z masłem?

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #306 dnia: So, 26 Marzec 2022, 18:55:05 »
Przez zobaczenie najnowszego filmu z Batmanem, to wzięła mnie chęć do zagrania w Batman Asylum, a teraz jadę z City. ;D :D

Elegancko!

,,Asylum", w moim odczuciu rzecz jasna, dużo lepsza pozycja niż "Arkham Knight" - zarówno do ogrania na PC, jak i na Ps4/Ps5. Te dwie gry, o których wspomniałeś... klasyka, i to klasyka tak odpowiednia, że w kontekście porównania do "The Batman" Reevesa, pasuje do tego obrazu bardzo subtelnie, idealnie się wtłaczając w jego klimat.

"Luigi's Mansion 3" - zakończone. ,,King Boo" pokonany, choć były przy tej finalnej ,,operacji" pewne kłopoty, ale to wynikające z problemami ze sterowaniem gałkami i ustawienia ich ,,wyczulenia". Kilkadziesiąt złotych monet (czy jak to tam nazwać) zabrakło mi do pełnych 55 000 na koncie. Ukończone w 100%. Do odstawienia na kolekcjonerskiej półeczce, do pogrania od nowa za jakiś czas.

"LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów" - (jak to się mówi) niedługo będzie ,,grane", i to bardzo grubo! Wersja rozszerzona na Ps5 będzie kupiona! Nie odpuszczę, nie ma to tamto!


Offline Dzidek

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #307 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 16:26:18 »
Ja teraz platynuję Knockout City. Jeżeli ktoś jest chętny pograć w grupie, pls o priv :)

Offline Leyek

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #308 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 20:20:52 »
Luigi's Mansion 3, o którym wspominaliście to dla mnie jedna z najprzyjemniejszych, a zarazem najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Świetny gameplay, genialna grafika i fizyka (aż się dziwiłem, że to tak świetnie śmigało na Switchu, bo wygląda na TV lepiej niż większość gier z PS4 czy XO). Żałuję tylko, że nie wyszedł żaden singlowy DLC, może premiera "czwórki" mi to wynagrodzi ;)

Dziś biorę się za Kirby'ego nowego :) Odebrany w piątek, ale niestety inne obowiązki nie dały jeszcze odpalić. Dziś też muszę poczekać do późniejszego wieczora, bo młody ma karę na tv i już nie będę mu robił dodatkowej przykrości odpalając ;)

Preorderowe bonusy (w tym przypadku magnesy + podkładka pod mysz) od Nintendo kolejny raz super, lepsze niż wydania limitowane w przypadku gier na Playstation czy Xboxa, gdzie trzeba dodatkowo zabulić a dostaje się najczęściej jakieś cyfrowe śmiecie.



Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #309 dnia: Cz, 31 Marzec 2022, 11:03:13 »
Od kilku miesięcy sporo spędzam czasu na serwerach "Insurgency: Sandstorm". Bardzo pasuje mi realistyczny gunplay, niski ttk, nacisk na dobrą komunikację i taktyczne podejście. Gram na konsoli, mam nadzieję, że jest to na tyle niszowy tytuł, że cheaterzy nie popsują w pewnym momencie zabawy.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Crono

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #310 dnia: Pt, 01 Kwiecień 2022, 17:44:31 »
Ostatnio ogrywam na laptopie Wiedźmina 3 oraz Shadow of the Tomb Raider. Wcześniej w te gry grałem na Xboxie, ale jednak co gra na komputerze to gra na komputerze (chociaż do gier używam pada z Xboxa, mówcie co chcecie, lepszego pada nie ma).
Parę dni temu przyszła do mnie pudełkowa Syberia the world before i właśnie przy tej grze spędzę weekendowe wolne chwile. Demo mnie urzekło. Muzyka, grafika no i klimat... Tym razem w grze śledzimy losy dwóch bohaterek, młodej Dany Róże i dobrze nam znanej Kate Walker. Opowieść o Danie rozgrywa się tuż przed wybuchem drugiej wojny światowej, w fikcyjnym mieście gdzie coraz większe wpływy mają faszyści (Dana jest tamtejszą Żydówką). Nie mogę się doczekać aż zasiądę przed komputerem...

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #311 dnia: Pt, 01 Kwiecień 2022, 18:50:23 »
Właśnie, nowa Syberia! Szkoda, że na razie tylko na PC. Nie mogę doczekać się wydania konsolowego, żeby poznać historię.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

ukaszm84

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #312 dnia: Cz, 07 Kwiecień 2022, 16:32:02 »
A ja dalej dwójkę raz na jakiś czas, gdyby mi komp uciągnął to pewnie bym Elden Ring cisnął.

Komp dalej nie uciągnie, ale kupiłem Xbox Series X i cisnę w Elden Ringa :D

Offline Gazza

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #313 dnia: So, 09 Kwiecień 2022, 13:50:59 »
A ja skusiłem się na promocję w PS Store i łyknąłem SEKIRO. Ale genialna pozycja! From Software pobili sami siebie i swoje Soulsy. Dla fanów serii i studia - gra obowiązkowa!

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #314 dnia: So, 09 Kwiecień 2022, 14:25:28 »
- Dead or Alive 6 - najlepszy symulator podskakujących cycuszków pod słońcem, gratis do tego dobra bijatyka nie wiedzieć dlaczego okrojona w stosunku do poprzedniczki i w przeciwieństwie do niej prawie martwa online.
- Mordhau - ubaw po pachy, online czyli wiadomo że refleks już nie ten i czasu brak żeby nabierać wprawy, ale jak się wrzuci te największe bitwy gdzie skill traci trochę znaczenie na rzecz chaosu to micha sama się cieszy.

  Niedawno ukończone Kingdom Come, po prostu bajka pierwsza gra w którą grałem od 2015 która pobiła Wiedźmaka. No i wiadomo od zawsze i na zawsze Cywilizacja.