Autor Wątek: Y: The Last Man  (Przeczytany 930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Y: The Last Man
« dnia: Pn, 09 Sierpień 2021, 14:11:40 »

Przecież oni to źle zrobili, jak to bez mężczyzn nic nie działa ? :) Mam nadzieje, że pod koniec tego serialu naprawią ten błąd i w końcu okaże się, że nie są potrzebni  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Y: The Last Man
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 09 Sierpień 2021, 15:21:21 »
Bo zbiórkę na ten film na pewno robiły te Dziewuchy Dziewuchą co to Rhianę lubią ale jej dużej ilości pieniędzy już nie :)

Online jotkwadrat

Odp: Y: The Last Man
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 09 Sierpień 2021, 20:04:16 »
A ja żądam parytetów płciowych.
Ma być tyle samo postaci męskich co żeńskich bo jak nie to seksizm, androfobia i faszyzm.  ;D

Offline R~Q

Odp: Y: The Last Man
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 10 Sierpień 2021, 18:05:11 »
3 posty i temat zrujnowany, do zamknięcia.

Offline xanar

Odp: Y: The Last Man
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 10 Sierpień 2021, 18:20:40 »
Przyszedł pan szeryf, nie podobają mi się posty do zamknięcia ::) Ja napisałem to co widzę, może ty tam widzisz coś innego to się tym podziel.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Y: The Last Man
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 19:55:53 »
I jak tam, oglądał ktoś ten show, bo dostał cancela przed końcem pierwszego sezonu ? Ja się nie odważyłem. :)
Z tego co mówią w tych internetach to, że był za bardzo woke albo nie dość woke  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline U.F.O

Odp: Y: The Last Man
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 20:02:37 »
Niby HBO ma przejąc ten serial i dalej go kontynuować, ale czy do tego dojdzie ... noone knows.

Online misiokles

Odp: Y: The Last Man
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 20:16:06 »
I jak tam, oglądał ktoś ten show, bo dostał cancela przed końcem pierwszego sezonu ? Ja się nie odważyłem. :)
Z tego co mówią w tych internetach to, że był za bardzo woke albo nie dość woke  :)
Z tego co czytam na imdb to był:
- nudny
- wielu osobom nie podobała się mechanika post-apo, że coś tam w takim przypadku nie powinno działać a działało albo odwrotnie - ogólnie eksperci od post-apo nie byli usatysfakcjonowani.
 
Czyli głosy na 'nie' nie dotyczyły kwestii światopoglądowych.