Autor Wątek: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela  (Przeczytany 193161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #540 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 21:10:38 »
Jak z pierwszymi teaserami zazwyczaj - za dużo nie zdradzają.

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #541 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 21:14:53 »
Morbius zrobil Venom 2 juz nie,...

Offline Pan M

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #542 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 21:21:05 »
Najgorsze, ze cały teaser ma bardziej stonowany ton, a na końcu już się nie kryją i znów heheszkowo. No i pewnie film będzie bardziej jak ostatnia scena w zwiastunie. Age of ultron, Iron man 3, Thor 2 też mamiły większą powagą w zwiastunach a wyszło w praniu zupełnie inaczej.

Szkoda, że Warner skasował New Gods, bo może byłaby alternatywa dla MCU na autopilocie. Chociaż nie liczyłem na dużo w przypadku tamtego filmu bo Warner nie umie się obchodzić dobrze z DC z drobnymi wyjątkami.

Bender

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #543 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 21:24:54 »
Ale tu nie chodzi o brak szczegółów czy informacji, tylko ultra nudny poprawny klimat. Niby kolorowo a jednak bezbarwnie jak nigdy.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #544 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 21:40:51 »
Patrząc się na ,,teaser zwiastun" do "Eternals", cisną mi się na usta następujące słowa:

- święta makrelo! Co to do jasnej ciasnej, na cyborgizowane świętości, ma być?
Z mojej perspektywy już lepiej będzie wyglądać "Było sobie życie" puszczane w kinach, niżeli... to coś. Widać jak nic, że to jest swego rodzaju (jest to moja teoria) zgapstwo od obrazu pt. "Prometeusz" od Ridleya Scotta, w którym to filmie Brytyjczyk zawarł wątek archetypu / pierwocin - podróży do pradziejów/początków Xenomorpha, także poniekąd ludzi. "Eternals" będą... właściwie nie wiem czym. Wizualną i fabularną porażką. Piękne kostiumy i efekty różnego sortu - no właśnie, jak to miałoby ze sobą współgrać? Kaszanutriks i kiblownik wyższego rzędu. Ajć. Tęsknię za MCU z lat 2014-2019. A, i byłbym zapomniał : to najgorszy zwiastun jaki kiedykolwiek widziałem, do filmów Kinowego Uniwersum Marvela...

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #545 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 22:37:29 »
Ale tu nie chodzi o brak szczegółów czy informacji, tylko ultra nudny poprawny klimat. Niby kolorowo a jednak bezbarwnie jak nigdy.

No z tym kolorowo to bym  polemizował...

Offline death_bird

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #546 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 22:47:06 »
Jedno wielkie nic.
Czy mi się tylko wydaje czy to jest pierwszy zwiastun w którym nad tytułem musieli dołożyć logo Marvela żeby ludziska kapnęli się, że to na pewno jest to samo MCU co cała reszta filmów?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #547 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 22:58:32 »
Avengers po rozwaleniu NY byli na jedzonku, Eternals pewnie po rozwaleniu planety tez na jedzonku (scena na koncu) :)

Offline Gieferg

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #548 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 23:07:17 »
Od ziewania na tym zwiastunie prawie spadłem z krzesła.

Cytuj
Czy mi się tylko wydaje czy to jest pierwszy zwiastun w którym nad tytułem musieli dołożyć logo Marvela żeby ludziska kapnęli się, że to na pewno jest to samo MCU co cała reszta filmów?

I żarcik o Avengersach na koniec.
« Ostatnia zmiana: Pn, 24 Maj 2021, 23:09:16 wysłana przez Gieferg »

Offline Koalar

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #549 dnia: Pn, 24 Maj 2021, 23:51:29 »
Też na mnie ten teaser nie zrobił żadnego wrażenia, ale mi to nie robi. Film za pół roku, więc jeszcze parę trailerów wpadnie, a i tak wolę wiedzieć mniej, niż poznać całą fabułę jak przy Aquamanie. W sumie jest to mało znana grupa, podobnie jak Shang-Chi, więc nie budzą wielkiej ciekawości. Stąd też trzeba mocno zaakcentować, że to Marvel.
Wygląda na prosty origin, ale liczę, że coś tam zakręcą, może Eternalsi w naszych czasach będą myśleć, że są zwykłymi ludźmi. Wyglądają na zgraną paczkę, więc może też ktoś z nich okaże się zły (stawiam na Angelinę).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline death_bird

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #550 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 00:28:23 »
I znowu będzie tak, że (w tym konkretnym wypadku) po tysiącleciach współpracy z kogoś wylezie "zły" akurat na potrzeby fabuły? Bo ktoś w kimś podkochiwał się przez 5 mileniów i akurat w 2021 pękł? 8)


"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #551 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 00:54:49 »
Spoiler: PokażUkryj
Pewnie jakiś biały mężczyzna będzie zły :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Koalar

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #552 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 01:37:44 »
Przy tysiącleciach współpracy tym bardziej pojawiają się różnice zdań czy konflikty i one w końcu mogą eskalować do wielkich rozmiarów. Mógłby to być też (zaplanowany) cykl (współpraca, konflikt, śmierć, uśpienie, odrodzenie). Mogłoby też być tak, że tam ktoś zawsze jest zły, ale po odrodzeniu nikt o tym nie pamięta (albo przy tym odrodzeniu nie pamiętają, bo coś im zrobił). Zresztą przy odpowiednich motywacjach zawsze ktoś może odwrócić się od swojej grupy.
Tak sobie tylko kombinuję, bo nie sądzę, żeby to był taki prosty origin, jaki wynika z teasera (wtedy się pojawili, takie mają moce, odradzają się i teraz są ekstra paczką). Podobnie mylące były trailery z Kapitan Marvel.

Przy okazji - ostatnio na Polsacie leciała Kapitan Marvel. Nie wiem, jak to się stało, ale Kree byli czytani jako [kre-e], zamiast [kri], a Skrullowie jako [skralowie]. Tym śmieszniej to wyglądało, że w tle było słychać oryginał.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Pan M

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #553 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 01:59:43 »
W komiksie Gaimana był fajny motyw
Spoiler: PokażUkryj
gdzie ten eternal o wyglądzie dzieciaka okazał się sprowadzić resztę eterlanów  na ziemie z amnezją, pozbawiając bodaj ich mocy bo był zazdrosny o to, że przez tysiąclecia wchodzili w romanse, miłostki, związki a jemu nie dane było z powodu wyglądu. No i chciał dojrzeć na ziemi jako zwykły śmiertelnik z wiadomych względów 
Wątpię, żeby MCU poważyło się na taki motyw. Byłoby nie bardzo pod dzieciaki.
« Ostatnia zmiana: Wt, 25 Maj 2021, 02:18:37 wysłana przez Pan M »

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #554 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 08:21:56 »
Normalnie Starozytni Kosmici Drnikena klaniaja 😀