Autor Wątek: Marvel kontra DC i inne filmy  (Przeczytany 5276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Marvel kontra DC i inne filmy
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 20 Czerwiec 2019, 08:28:02 »
Chyba trochę źle to zapamiętałeś. W rozmowie na statku Gamora mówi, że
Spoiler: PokażUkryj
nienawidziła statku Thanosa, jego tronu, życia na jego łasce, a on mówi, że mówiła mu to codziennie przez wiele lat. A spotkanie ekipy GotG było dla niej tylko impulsem do tego, aby się od niego uwolnić
(ale to już pada tylko w wyciętej bliźniaczej scenie, która znajduje się w dodatkach do filmu).

Pamiętam, ale film to dzieło wizualne, więc od twórców oczekuję, że najważniejsze i najciekawsze wątki mi pokażą a nie zdawkowo opowiedzą ustami bohatera. Sło2a Gamory nie wyjaśniają niczego: czy Thanos się nad nią znęcal, czy może przesadnie się o nią troszczył? Zmuszał do złych rzeczy, czy wywierał na nią presję, bo była jego oczkiem w głowie? A może był to zwyczajny bunt nastolatki. W przypadku Nebuli relacje z Thanosem są jasne, natomiast wątek trudnych relacji Thanosa i Gamoiy twórcy zamknęli w szybkim dialogu, dlatego napisałem, że to jeden ze spłaszczonych wątków. O Wandzie mi nawet nie przypominaj: fantastyczna postać z potencjałem, którą zredukowano do puszczania z rąk czerwonych sztucznych ogni.