Autor Wątek: Kapitan Marvel  (Przeczytany 69621 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline VooDoo-79

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #120 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 20:16:56 »
Czy coś wiadomo czy film będzie u nas w kinach z dubbingiem czy tylko wersja z napisami ?

Offline Gascon200

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #121 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 20:21:32 »
Czy coś wiadomo czy film będzie u nas w kinach z dubbingiem czy tylko wersja z napisami ?

Oczywiście, że będą obie wersje i z dubbingiem i z napisami. Chociaż osobiście bym wolał, gdyby seansu z dubbingiem w ogóle nie było, ale patrząc na wyniki box-office, ludzie troszkę bardziej wolą dublaż od oryginalnej wersji z napisami.

Bender

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #122 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 20:24:04 »
No własnie niekoniecznie oczywiście. U mnie w kinie są tylko 2 wersje, napisy i napisy 3D. Ale może to jakiś wyjątek.

On jest od 13 lat. Takie też dubbingują?

Offline Gascon200

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #123 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 20:27:45 »
No własnie niekoniecznie oczywiście. U mnie w kinie są tylko 2 wersje, napisy i napisy 3D. Ale może to jakiś wyjątek.

On jest od 13 lat. Takie też dubbingują?

Tak z ciekawości, co to za wyjątkowe miasto? :>


Ba, dubbinguje się nawet filmy w kategorii 16+ jak Logan czy Deadpool.

Offline VooDoo-79

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #124 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 20:42:00 »
No własnie niekoniecznie oczywiście. U mnie w kinie są tylko 2 wersje, napisy i napisy 3D. Ale może to jakiś wyjątek.

No właśnie u mnie też na chwilę obecną są tylko te 2 wersje a z dubbingiem nie ma. Oczywiście nienawidzę wersji z dubbingiem ale w tym wypadku obiecałem zabrać ze sobą córkę która nie ogarnie napisów ze względu na wiek więc dlatego się zastanawiam czy ten film jest w ogóle z dubbingowany ???

Offline misiokles

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #125 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 20:44:20 »
Niektóre kina/miasta mogą tak mieć jeśli zrobią sobie statystyki w których wyjdzie że na dubbing w takich filmach mało kto chodzi.

Offline VooDoo-79

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #126 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 20:49:22 »
Rozumiem takie postępowanie, tylko czy w ogóle ten film będzie miał wersję kinową z dubbingiem bo jeśli tak to wychodzi na to że na razie u mnie nie ma może w ofercie tej wersji a nie wydaje mi się że w Szczecinie jej nie będzie

Offline misiokles

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #127 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 21:06:13 »
W Rzeszowie 2D napisy+dubbing. 3D - tylko dubbing. Hej, to jest Disney - chyba wszystkie produkcje Disneya są dubbingowane!

Bender

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #128 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 21:21:21 »
Czyli różnie w różnych sieciach, bo widze, że drugiej siecio z kolei nie ma 3d a jest wersja 2d z dubbingiem.
Nieważne zresztą. Mi to rybka, byleby była wersja z napisami.

@Gascon200 Gdańsk

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #129 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 11:02:04 »

Offline glutamiluta

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #130 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 11:20:46 »
ja mam bilety na ScreenX - ciekawe ;)

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #131 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 12:01:49 »
Całkiem nowy zwiastun Cap Marvel z 1995 roku !  ;D :o 8)

Na wszystkie światy Marvela! Znakomite i niespotykanie pomysłowe rozwiązanie; święto dla nerdów i geeków, jak na zawołanie! Trailer do Captain Marvel zmontowano w stylu wzorcowego, ,,steroidowego" kina akcji, posługując się przykładem Szklanej Pułapki 3 - filmu będącego niczym kamień milowy i ikona dla typowych, agresywnych, mocno osadzonych w każdym elemencie: fabuła, efekty specjalne, montaż, zaangażowanie aktorów, klasyków filmów sensacji i akcji, z jakże wspaniałego Hollywoodu. Te kilka minut zapowiedzi do kolejnego arcyważnego filmu dla MCU, który powinien przygotować fanom solidny grunt pod finał Kinowego Uniwersum Marvela, jakim jest Avengers: Endgame urzeka pod każdym względem, umilając w stylu retro czas oglądającym. Samuel L. Jackson, którego ,,powycinano" ze Szklanej Pułapki 3 i umiejętnie wmontowano obok skupionej Carol Danvers, tak energicznie reagującego z filmu z 1995r., odzwierciedla oczekiwania fanów względem roli Nicka Fury'ego w Captain Marvel; a może jest też odrobiną ,,przymrużenia oka" na ukształtowanie specyficznej więzi między Furym a superbohaterką.


W grafice koncepcyjnej, której fragment zamieszczam w zdjęciu poniżej, widzimy albo Nicka Fury'ego, który staje się Skrullem, co oznacza, że prawdziwy Fury nie żył od dawna - może od momentu rzekomej swojej śmierci i powrotu jego postaci do żywych, jako skutek zażycia neurotoksyny spowalniającej bicie serca, co widzieliśmy w Kapitanie Ameryce - Zimowym Żołnierzu, lecz z drugiej strony, prawdziwy Nick mógł rzeczywiście wtedy zginąć, a w jego miejsce zamiast ,,zmartwychwstania" pojawiłby się Skrull Fury, albo mamy do czynienia z transformacją fizyczną i fizjologiczną Skrulla do postaci Fury'ego w dużo późniejszych czasach na Osi Wydarzeń MCU. Jednak wtedy ów Skrull zostałby dawno unicestwiony, albo, nie daj Boże, pochodziłby on z przyszłości, tzn. z wydarzeń po Avengers: Endgame, gdzie inwazja tej rasy obcych rozpoczęłaby się... na nowo. Kto wie, możliwe, że to tylko wstępny rysunek artysty Marvel Studios, który nigdzie nie został wykorzystany.

Offline Red Fury

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #132 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 20:04:49 »

Szczerze dość słabo

https://www.rottentomatoes.com/m/captain_marvel/reviews/?page=3&sort=
The character, even when kicking ass, is a total bore. Tego się obawiałem. Only the most dedicated Marvel fans will follow this Captain.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #133 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 20:57:06 »
Ej, przecież to tylko dwie opinie... Dajcie na wstrzymanie. Jak już obejrzycie to się będziecie wypowiadać i w razie niezadowolenia krytykować.
Serio? Mam dać kasę Disneyowi, żeby mógł produkować więcej tego chlamu. Tak to nie działa, płace za co chcę, a nie za to co Disney chce. Moje zdanie na temat filmu będą mieć głeboko w d@#$ie jak na nim już zarobią.

A a propos recenzji:
https://www.metacritic.com/movie/captain-marvel
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Marzec 2019, 21:11:25 wysłana przez KamilM »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #134 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 21:03:05 »
Ale kurde jaki chłam? Widziałeś? Wiesz, że to chłam? Nie ogarniam takiego myślenia.