Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 373432 razy)

rapr, Raveonettes, lukb23, Pinto i 16 Gości przegląda ten wątek.

Offline Alexandrus888

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1950 dnia: Cz, 14 Marzec 2024, 06:22:19 »
Co do tych trzech odbierających... Macie problem z głowy. Trzeba wziąć tylko 3 dodatkowe egzemplarze, a nie 100 8)
Jasne, wiele osób nie jeździ na festiwale (1), a ci którzy jeżdżą mogą nie zamawiać preorderów (2), choć 3% to i tak żałosny wynik :-[
Ja należę do grupy (2) - po przebojach z różnymi przewoźnikami nie ufam w ich punktualność, a niech iałbym zostać bez tomu w obecności autora.


Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1951 dnia: Cz, 14 Marzec 2024, 15:10:36 »
W naszym sklepie ostał się ostatni egzemplarz Życia i czasów Charliego Chan Hock Chye i dwa ostatnie egzemplarze Żywej Stali.

Wszędzie indziej komiksy wyprzedane. Jakby kto chciał zamknąć nakłady kolejnych dwóch tytułów to zapraszam.

Shankar I i Blast I wyprzedane. Ani u nas, ani w hurcie już nie ma.


Offline zerodwatrzy

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1952 dnia: Cz, 14 Marzec 2024, 15:40:04 »
Bierzcie "Żywą stal", ci, którzy jej nie macie, bo potem będziecie żałować, przepłacając na aukcjach. Top 3 komiksów, które przeczytałem w tym roku (obok Alchenitu i Murów Samaris). Komiks musiałem sobie dawkować, żeby przyjemność z szalonej kreatywności autorów mogła mnie cieszyć jak najdłużej. Od razu potem uzupełniłem Shankara i Alvara Mayora i od tamtego momentu komiksy Mandioki biorę praktycznie w ciemno.

Online LukCook

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1953 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 10:16:28 »
Na face Mandioca ogłosiła kolejny komiks, 'Ardalen' (dzięki super wynikowi preorderów).

https://www.miguelanxoprado.com/en/work/comic/ardalen






Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1954 dnia: Nd, 17 Marzec 2024, 13:49:38 »
Skusiłem się na Drogę B&W, swoją drogą Mandioca trafiła w 10. Wersja którą zamówiłem i kolorowa znalazły się na pierwszym i drugim miejscu jeżeli chodzi o ilość zamówień pre orderowych. Pewnie za jakiś czas dokupię jeszcze kolorową, bo po obejrzeniu plansz nie wiem która wersja wygląda lepiej :)

Offline PabloWu

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1955 dnia: Nd, 17 Marzec 2024, 15:24:19 »
Skusiłem się na Drogę B&W, swoją drogą Mandioca trafiła w 10. Wersja którą zamówiłem i kolorowa znalazły się na pierwszym i drugim miejscu jeżeli chodzi o ilość zamówień pre orderowych. Pewnie za jakiś czas dokupię jeszcze kolorową, bo po obejrzeniu plansz nie wiem która wersja wygląda lepiej :)

   Też długo walczyłem którą wziąć wersję i jednak wygrała B&W.
I o wyborze nie zaważyły dodatki i tak zwany ekskluziw tylko znajomość fabuły z książki i znajomość Raportu Brodecka którym autor pokazał że umie w czerń i biel, powinno to idealnie współgrać z tematyką.  Czekanko jak na mało co  :)

Offline kostuch

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1956 dnia: Nd, 17 Marzec 2024, 15:40:32 »
U mnie tez pierwszym wyborem b&w. Screeny z wersji kolorowej sa jedne bardziej przekonujace inne mniej dlatego fajnie bylo by to na zywo ocenic. Licze na jakies stoisko M na festiwalu w Poznaniu(w zeszlym roku bylo). Martwi mnie natomiast inna kwestia - gildia zmienila date premiery Alacka na 5 kwiecien a mam to w preorderowym pakiecie. Coprawda na stronie producenta gdzie zamowienie skladalem widnieje stara data ale ziarno niepewnosci zostalo zasiane :)

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1957 dnia: Nd, 17 Marzec 2024, 16:00:54 »
Wpadnie wcześniej.

Zgodnie z Waszymi sugestiami Alack Sinner I pojawi się w Krakowie (dostawa prosto z drukarni), ale w magazynie już po KFK (ekipa z Best Comics będzie na KFK więc się nie rozdwoi z ogarnięciem magazynu a Motyle Książkowe obsługujące nasz detal mają do ogarnięcia też KG, Centralę, Timofa i Nagle!) będzie.

Zatem przed końcem marca Gildia powinna zrealizować wysyłki.

Alvar Mayor ma opóźnienie. I tylko Alvar Mayor, ale o tym na bieżąco informujemy gdzie się da.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1958 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 18:12:01 »
#meldunekzpreorderowegofrontu

1. Droga i Droga B&W utknęły nam dzisiaj w okolicach granicy. Pewnie do piątku dojadą do Warszawy, czyli wysyłki zgodnie z planem, od poniedziałku. Ale uwaga: zamówień mamy 3x więcej niż najlepsze do tej pory preordery więc potrwa to kilka dni.

2. Alack Sinner wydrukowany. 150 szt. przyjedzie do Krakowa. Reszta po weekendzie trafi do magazynu w Warszawie.

3. Alvar Mayor 3 - jeszcze nie w drukarni. W poniedziałek powinni zacząć drukować.

4. Kolejne preordery: postaramy się wrzucić na Wielkanoc.

Offline chch

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1959 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 21:31:39 »
@mandioca
przypomnijcie, proszę, Droga. i Droga B&W będą dostępne w dyskontach?

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1960 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 22:42:01 »
@mandioca

Wysyłałem wczoraj maila odnośnie możliwości odbioru Alacka Sinnera zamówionego w preorderze na KFK. Doszedł? ;)

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1961 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 16:44:53 »
@chch B&W nie będzie (praktycznie cały nakład już zarezerwowany)

Kolorowa - będzie. Od 26.03, jak pisaliśmy, w sprzedaży.


@Leyek odpisane. Na KFK dostaniemy 150 Alacków. Ok 25 osób zgłosiło odbiory osobiste więc w sprzedaży będzie trochę.


Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1962 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 21:50:53 »
Jose Muñoz i David Rubin w Krakowie, podczas 13. Krakowskiego Festiwalu Komiksu:

JOSE MUÑOZ
Sobota:
13.00 - Premiera "Alacka Sinnera" i rozmowa z Autorem.
15.00 - Autografy w strefie autografów.
16.00 - Autografy na stoisku Mandioki.
Niedziela:
12-14.00 - Autografy w strefie autografów.


DAVID RUBIN
Sobota:
14.00 - Autografy w strefie autografów.
16.00 - Rozmowa z Autorem.
17.00 - Autografy na stoisku Mandioki.
Niedziela:
12-14.00 - Autografy w strefie autografów.


PS. Szykują się przetasowania w zapowiadanych na II i III kwartał preorderach.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1963 dnia: Pt, 22 Marzec 2024, 15:25:44 »
Uwaga, przykra sprawa, David Rubin zmożony przez chorobę.

Nie przyleci do Krakowa.

Bardzo nam przykro ale José Muñoz jest i opowiada cudowne historie. O Hugo Pracie, o Igorcie, o Brecci, o Oesterheldzie....

Legenda!

Online rapr

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1964 dnia: So, 23 Marzec 2024, 14:56:57 »
Nie wiem, czy to niespodzianka, ale na KFK jest dziś do kupienia Droga w obu wersjach. Można sobie na żywo porównać