Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 373296 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline JakubM

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1845 dnia: Cz, 21 Grudzień 2023, 12:06:21 »
"DROGA" - miałem nie brać, ale Pan Bartłomiej potrafi sprzedać produkt.

"Niniejsza wersja jest wersją limitowaną, efektownie wykończoną z użyciem materiału tekstylnego, tłoczeniami itp, itd. Czarno-biała. Wzbogacona 16. stronami rysunków i szkiców Larceneta."

No i teraz czekam :-)


Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1846 dnia: Pt, 22 Grudzień 2023, 00:08:18 »
Mandioca zamierza wydać w przyszłym roku hiszpański komiks La alegre vida del triste perro Cornelius
https://apaapacomics.com/products/la-alegre-vida-del-triste-perro-cornelius
https://www.goodreads.com/book/show/123238958-la-alegre-vida-del-triste-perro-cornelius











Cytuj
W Hiszpanii, w 2023 wywaliło świetnymi komiksami. Jeden świetny ukazał się już w Polsce nakładem konkurencji, Paco Roca na pewno też znajdzie wydawcę.
Ale dwa komiksy w tym roku pozamiatały.
Wygląda na to, że obydwa wyjdą u nas w 2024!
Na ogłoszenie tytułu najnowszej zdobyczy poczekamy na premiery we Francji i USA, bowiem tamci też kupili prawa;)
Na razie "masterpiece" w ulubionym portalu piszącym o komiksach, których prawie nikt nie czyta i 4,63 na 107 recenzji w Goodreads.
Niech to zdjęcie da Wam wyobrażenie bogactwa formy!:)
A kto odpowie jaki to komiks dostanie go po wakacjach wraz z preorderowym prezentem!

Offline volker

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1847 dnia: Pt, 22 Grudzień 2023, 08:57:33 »
Ten koleś z głową psa skojarzył mi się z teledyskiem Daft Punk - Da Funk
 

Offline Popiel

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1848 dnia: Pt, 22 Grudzień 2023, 10:14:08 »
Wygląda to na świetną rzecz. Mnie się skojarzyło z Ferdynandem Wspaniałym.

Offline muaddib

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1849 dnia: Pn, 25 Grudzień 2023, 17:23:26 »
Mandioca zdradziła co jest prezentem za zakup pełnego pakietu najnowszego preorderu. Ciągle się waham, bo niby już wiadomo co jest tym gratisem, ale nie wiadomo jaki będzie kolejny preorder.
Cytuj

Obiecaliśmy preorderowiczom, którzy kupią WSZYSTKIE sześć komiksów do Trzech Króli specjalny prezent!
Jest. Będzie to rysowany przez Rafal Szlapa  voucher, w formie pocztówki, dający rabat 5% na kolejny MEGA preorder na drugi kwartał 2024.
Ponieważ bardzo lubimy kulturę latynoamerykańską, tradycje Hiszpanii i Portugalii to ów prezent dajemy na Trzech Króli, bo w tamtejszej tradycji właśnie tego dnia prezenty się rozdaje.
Zatem zamawiajcie do 6.1.2024!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia:)


Offline Death

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1850 dnia: Pn, 25 Grudzień 2023, 19:31:14 »
Mnie się to trochę skojarzyło z..
Panie, kup pan 6 perfumów, to dostaniesz super niespodziankę.
Kupiłeś? No to teraz jeśli kupisz kolejne 6, to dostaniesz na nie rabat 5%. :D Trochę innej super niespodzianki się spodziewałem niż otrzymaniem jej tylko jeśli znowu coś kupię. :D W sumie to bardziej myślałem o jakiejś graficzce Larceneta, bo w zestawie są dwa wydania tego samego komiksu tego autora, więc myślałem, że logiczna byłaby niespodzianka związana z Drogą, skoro klient jest fanem (no bo kupił dwa razy ten sam komiks). No chyba, że pocztówka Rafała Szłapy będzie związana z Drogą.
Pewnie akurat mnie niespodzianka-rabat się przyda, bo zapewne kolejna odsłona katalogu też będzie taka, że będę chciał wszystko. Ale ogólnie wydaje mi się, że prezent, który nie jest prezentem sam w sobie, a czymś co będzie fajne dopiero jak coś znowu kupisz jest zaskakujący. Tak trochę no... zaskoczyło mnie to. Ale zobaczymy jaka będzie pocztówka. Bo może będzie zajebista i sama w sobie będzie miłym dodatkiem do podwójnej Drogi. :) To takie luźne rozważania.

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1851 dnia: Pn, 25 Grudzień 2023, 19:54:18 »
Takie zapowiedzi, budowanie napięcia, że liczyłem na coś unikalnego, niekoniecznie wielkiego ale może jakiegoś printa z fajna grafika, z któregoś z tych komiksów czy coś w stym stylu. Ale w sumie fajnie, bo mogę ze spokojnym sumieniem odpuścić kupowanie Drogi x 2 i co do czego wyjdzie rabat większy niż 5% ;)
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Grudzień 2023, 19:57:31 wysłana przez Leyek »

Offline srogin

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1852 dnia: Pn, 25 Grudzień 2023, 20:10:59 »
Ja to naiwnie liczyłem na jakieś bajeranckie etui do obu wersji Drogi, pewnie wtedy kupiłbym wszystko ;)
Dla pocztówki i rabatu 5% daruję sobie którąś (jeszcze nie wiem którą) wersję Larceneta.

Offline skil

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1853 dnia: Pn, 25 Grudzień 2023, 23:37:21 »
Mam tego Corneliusa, jest to absolutnie piękna rzecz.
A poza tym uważam, że Rosja powinna być zniszczona.

Offline Castiglione

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1854 dnia: Wt, 26 Grudzień 2023, 01:23:56 »
Czyli jak kupię komiks za stówę, to dostanę 5 zł rabatu, ale najpierw muszę nakupić komiksów za 6 stów, w tym jeden dwa razy. No super prezent xD

Offline Brzon

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1855 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 16:15:26 »
Info z Fb:

W 2025 r. 2 kolejne komiksy Larceneta :) :)
Nie podano tytułów, ale po moim komentarzu podejrzewam, że jednym z nich będzie Codzienna Walka:)

Offline perek82

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1856 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 21:13:27 »
Trzymam za słowo.
Będę miał pretensje, gdy coś nie pyknie
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Sędzia

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1857 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 22:02:03 »
Info z Fb:

W 2025 r. 2 kolejne komiksy Larceneta :) :)
Nie podano tytułów, ale po moim komentarzu podejrzewam, że jednym z nich będzie Codzienna Walka:)

Nie musisz nic podejrzewać, bo dużo wcześniej (przy wpisie z 8 grudnia o 23:15) Mandioca napisała: "Jeśli dobrze się sprzeda to samo zrobimy z Raportem Brodecka i zrobimy przymiarkę do wznowienia Codziennej walki."

A że sprzedaż idzie dobrze, to już ogłosili, że wersja deluxe nie trafi do szerszej dystrybucji, więc w temacie raczej wszystko jasne.

Offline Corto Maltese

  • Wiadomości: 145
  • Polubień: 314
  • „Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie"
    • Zobacz profil
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1858 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 22:14:31 »
Info z Fb:

W 2025 r. 2 kolejne komiksy Larceneta :) :)
Nie podano tytułów, ale po moim komentarzu podejrzewam, że jednym z nich będzie Codzienna Walka:)
Czytam powyższe i pierwsza reakcja to zdziwienie, przecież ten komiks niedawno był wydany. Sprawdzam i widzę "rok wydania: 2016". Ależ ten czas pędzi...  :)
Jeśli się to potwierdzi i będzie ponownie, to kto nie kupił, niech kupuje, to bardzo dobry komiks jest.
"Głównym obiektem zainteresowania całego chrześcijaństwa jest człowiek stojący na rozdrożu. Natomiast rozległe, płytkie filozofie – wielkie syntezy bredni – zawsze traktują o epokach, ewolucji i ostatecznych rozwiązaniach." G.K. Chesterton

Login lichess/chess.com: CortoMaltesePL

Online LukCook

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1859 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 14:33:50 »
Cytuj
Wy wybieracie my wydajemy.
Jeden z dwóch komiksów. Odpowiedź oba idzie do kosza. Kasa jest na jeden.
Dwie adaptacje.
Kolorowa, malowana, "Drakuli" Brama Stockera prosto z Hiszpanii.
Czarno-biała, cudownie mroczna, oldskulowa "Przygód Sherlocka Holmesa" A.C. Doyle'a.
Ramotki, ale dobrze się czyta.
1. Dracula.
2. Sherlock Holmes.
Po 160-180 stron. Wydanie w II połowie roku.
Szerujcie, podawajcie dalej. Wybierajcie co chce u nas przeczytać!