Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 373250 razy)

Mario i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1215 dnia: Cz, 01 Grudzień 2022, 10:11:01 »
Niemy. :)

Offline moai

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1216 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 16:20:52 »
Czy "Ocean Miłości" to komiks niemy?
W przykładowych stronach na Gildii nie widzę ani jednego dymku.
Dymków nie ma, ale od czasu do czasu jakieś napisy sie pojawiają :)
Nie zawsze są po francusku polsku.

Offline wujekmaciej

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1217 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 10:03:14 »
Czy ktoś czytał już Ocean Miłości i chciałby napisać parę słów ? :)

Offline Kudlaczenko

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1218 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 11:28:33 »
Dymków nie ma, ale od czasu do czasu jakieś napisy sie pojawiają :)
Nie zawsze są po francusku polsku.

Napisy są, na statkach - a poza tym to nawet postacie historyczne się pojawiają ;)

Offline donT

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1219 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 11:32:21 »
Czytalem chwile temu, bo kupilem ten komiks jakis tydzien przed pierwszymi zapowiedziami Mandioci. Ocean milosci to przyjemna, ciepla, humorystyczna opowiesc. O milosci do morza, a przede wszystkim milosci dwojga ludzi do siebie nawzajem i przezwyciezaniu trudnosci jakie moga owych ludzi i ich uczucie spotkac. Nie jest to bron Boze zadne arcydzielo, ale solidne, wciagajace rzemioslo. Ja tytul ten bardzo polubilem i "przeczytalem" juz kilka razy. 
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Rodrigues

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1220 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 16:46:10 »
Dodam do tego jeszcze, że w komiksie ukazane są, w sposób skłaniający do refleksji, interakcje różnych ludzi, grup społecznych i organizacji z tytułowym oceanem. Całość "czyta się" bardzo szybko i przyjemnie.

Jest tylko jedna rzecz, która mi nie pasowała - te nieszczęsne piktogramy. Pojawiły się tylko na paru kadrach. Panaccione czemuś nie narysował ich ręcznie... ::)  :P

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1221 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 10:31:52 »
Jak pewnie zauważyliście, naszych komiksów w sklepach z wielkimi rabatami nie kupicie (30% to max).
Z okazji finału mundialu robiomy 24-godzinną promocję, od niedzieli 18.12 do poniedziałku 19.12.
Dotyczy komiksów z Argentyny i Francji.
W zależności od tego czy finał mistrzostw świata wygrają pierwsi czy drudzy, na cześć zwycięzców dajemy -40% rabatu i wysyłkę za darmo.
Następna taka okazja dopiero w 2026 roku, na okoliczność kolejnego mundialu! Nie przegapcie!

Promocja TYLKO na www.mandioca.pl

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1222 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 10:35:47 »
Jak pewnie zauważyliście, naszych komiksów w sklepach z wielkimi rabatami nie kupicie (30% to max).
Z okazji finału mundialu robiomy 24-godzinną promocję, od niedzieli 18.12 do poniedziałku 19.12.
Dotyczy komiksów z Argentyny i Francji.
W zależności od tego czy finał mistrzostw świata wygrają pierwsi czy drudzy, na cześć zwycięzców dajemy -40% rabatu i wysyłkę za darmo.
Następna taka okazja dopiero w 2026 roku, na okoliczność kolejnego mundialu! Nie przegapcie!

Promocja TYLKO na www.mandioca.pl

Ocean miłości jest francuski? Bo Ziemia, niebo, kurki to chyba Włochy?

Offline nekro

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1223 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:06:07 »
Blast jest francuski? Od jakiej kwoty darmowa wysyłka?

Offline chch

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1224 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:38:49 »
Blast jest francuski? Od jakiej kwoty darmowa wysyłka?
z opisu wydawcy:
w Polsce zostanie wydany w unikatowej formule dwóch tomów łączących po dwa tomy z oryginalnego, francuskiego wydania.

więc jest francuski. Zazdroszczę rabatu, ja kupilem drożej. Ale grzech nie skorzystać.

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1225 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:39:24 »
W końcu może kupie Alvar Mayora, choć ten Ocean miłosci też kusi, bo przypomina mi wizytę w miejscowości, gdzie jest kultowa francuska wytwórnia sardynek w puszce.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline volker

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1226 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:49:00 »
Może ktoś ma listę francuskich i argentyńskich komiksów Mandioci, żeby można było wcześniej się zapoznać?

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1227 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 12:03:10 »
Myślałem, że już wszyscy zainteresowani kupili argentyńskie komiksy 1 grudnia z 45% rabatem. Ja teraz będą trzymał kciuki za Francję, bo nie mam jeszcze Oceanu miłości

Argentyńskie:
Shankar 1
Shankar 2
Alvar Mayor 1
Żywa Stal
Pawełek Pinokio
Mroczne sekrety Olimpu
Warpaint
Pets

Francuskie:
Blast 1
Ocean miłości

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1228 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 14:58:08 »
Myślałem, że już wszyscy zainteresowani kupili argentyńskie komiksy 1 grudnia z 45% rabatem. Ja teraz będą trzymał kciuki za Francję, bo nie mam jeszcze Oceanu miłości
Ja te argentyńskie, co mnie interesowały kupowałem na bieżąco (o biedny ja...),więc też liczę na Francję, bo jestem w tej samej sytuacji - nabyłbym Ocean miłości.

Offline szybkilester

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1229 dnia: So, 17 Grudzień 2022, 19:41:46 »
Myślałem, że już wszyscy zainteresowani kupili argentyńskie komiksy 1 grudnia z 45% rabatem.

Otóż nie wszyscy, bo niektórzy świętowali wtedy urodziny na koncercie i obudzili się z ręką w nocniku ;) Obojętnie kto wygra, bo korcą komiksy z jednej i drugiej puli, więc sytuacja typu win-win i ucieszy mnie zarówno "Pawełek Pinokio", jak i "Blast"...