Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 15290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #120 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 19:10:24 »
Krótko mówiąc: Twoja wiara jest prawdziwa, a wiara protestantów jest nieprawdziwa. Dobrze wiedzieć :)

Jak zwykle żartujesz - wiesz przecież, że nie o to chodzi!?

Online Kapral

« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 19:14:07 »
Nie, nie wiem o co chodzi. Wiem tylko, że zaraz te posty wylądują w koszu.
SMALL MINDS DISCUSS PEOPLE

Offline Konrad

« Odpowiedź #122 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 20:43:59 »
Wystartowała przedsprzedaż Żywej Stali na stronie wydawnictwa. Miłe zaskoczenie, bo spodziewałem się wyższej ceny. Okładkowa 99zł w przedsprzedaży 69,30zł. Twarda oprawa, 290 stron, format 215x290 mm.
Premiera za 2 tygodnie 2020.02.28
https://mandioca.pl/katalog/komiks/zywa-stal

Offline mandioca

« Odpowiedź #123 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 11:01:11 »
Premiera 28.03. Do preorderu jak zwykle ekstras.

Offline mandioca

« Odpowiedź #124 dnia: Pn, 17 Luty 2020, 00:08:16 »
Niezwyciężony wojownik ze stali

Ostatni wielcy twórcy klasyki komiksu wreszcie w Polsce!

Genialny rysownik Enrique Alcatena (Batman, Conan) i specjalista od porywających scenariuszy, Eduardo Mazzitelli w najważniejszym wspólnym dziele pt. “Żywa stal”.

Ironiczny, zabawny, przerażający, porywający a przede wszystkim zaspokajający najbardziej wyrafinowane gusta wielbicieli komiksów - taki jest zbiór opowieści o niezwyciężonym wojowniku - Harku i towarzyszu jego doli i niedoli - Hybrydzie.

Nieprawdopodobne wyczyny i przygody Harka oraz spryt i przebiegłość Hybryda wciągają od pierwszej opowieści. Zamiast zakucia Harka w stalową zbroję, autorzy zmienili go w stal, żywą stal. Po czym posłali w świat bezwzględnych i szalonych władców, którzy do toczenia wyniszczających wojen wykorzystują mocarnych wojowników o nadprzyrodzonych możliwościach zamiast armii bogu ducha winnych rekrutów.

“Wybitny rysownik dostał najlepsze paliwo do eksponowania swojego kunsztu artystycznego napisał” - napisał jeden z argentyńskich recenzentów komiksu.

“Żywa stal” była wznawiana w każdym kraju, w którym ją wydano, a historia wzlotów i upadków największego wojownika świata imaginacji stworzonego przez Mazzitelliego i Alcatenę cieszy się nieustannym uznaniem wielbicieli komiksu. Od marca 2020 roku wreszcie w Polsce!

Do każdego preorderu specjalnie prezenty od wydawnictwa!

PS. Tym specjalnym prezentem będzie metalowa zakładka:) Jeśli komiks o Żywej stali to inaczej być nie może;)

Online Kapral

« Odpowiedź #125 dnia: Pn, 17 Luty 2020, 12:24:59 »
Ostatni wielcy twórcy klasyki komiksu wreszcie w Polsce!

A już się zacząłem cieszyć, że przyjeżdżają  :(
SMALL MINDS DISCUSS PEOPLE

Offline parsom

« Odpowiedź #126 dnia: Pn, 17 Luty 2020, 13:35:21 »
No, może i spróbuję tej "Żywej stali". Co z wcześniejszych rzeczy Mandioci warte jest czasu, pieniędzy i miejsca na półce?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: link.do/56xyk