Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 396908 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #900 dnia: Nd, 11 Wrzesień 2022, 20:57:42 »
Cykle 2-tomowe i ciekawe okładki - wybrałbym taką opcję.
 z zapowiedzi jaram się na Arawn  ;D

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #901 dnia: Nd, 11 Wrzesień 2022, 21:03:56 »
Cykle 2-tomowe i ciekawe okładki - wybrałbym taką opcję.

Dla okładki, którą ogląda się z 2-3 sekundy przed czytaniem, lepiej więcej zapłacić i stracić więcej miejsca na półce. Jest w tym logika :)

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #902 dnia: Nd, 11 Wrzesień 2022, 21:46:19 »
Nie mam wcale pewności ze obecnie integrale są wydawane jakoś znacząco taniej niż wersja na raty.

Z drugiej strony nie rozumiem dlaczego Egmont zaparł się na twardego Thorgala w jednotomówkach w przypadku kiedy na miękko się sprawdza.

PS. krzywda wielka by się nie stała gdyby wspomniane dyptyki wyszły na miękko.

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #903 dnia: Nd, 11 Wrzesień 2022, 22:04:35 »
Na miękko powinno być wydawane z 70% pozycji na rynku. Przede wszystkim wszystkie jednotomówki po 48-64 strony czy amerykany do 200 stron. Na twardo tylko to co na to zasługuje i grubsze pozycje.

Offline Castiglione

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #904 dnia: Nd, 11 Wrzesień 2022, 22:50:31 »
Powinno-nie powinno. Mnie się HC podobają.

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #905 dnia: Nd, 11 Wrzesień 2022, 22:59:23 »
Nie mam wcale pewności ze obecnie integrale są wydawane jakoś znacząco taniej niż wersja na raty.

Integral 200 stron Legenda o Szkarłatnych Obłokach - 140zł
Integral 200 stron Maska Fudo - 145zł
Integral 200 stron Izunas - pewnie jakieś 150zł (ale może być drożej, bo ciężko przewidywać co będzie w 2023r.)

Natomiast jeden podwójny tom kosztowałby na teraz jakieś minimum 90zł. Razy dwa wychodzi 180zł, czyli 30zł różnicy

A gdyby LiT wydawało w pojedynczych albumach (jak nasz kochany Taurus - 3 pojedyncze tomy serii Ter albo On Mars za "jedyne" 195zł) to jeden kosztowałby minimum 60zł. Razy cztery i jest 240zł

Zawsze pod względem cenowym: integral < podwójny tom < pojedynczy album - 150zł < 180zł < 240zł

Dlatego cieszy, że np. przy serii Dziki Zachód LiT zdecydował się na podwójny tom przy nadchodzącym dyptyku i ogólnie większe skupienie się na wydaniach zbiorczych (podwójnych tomach czy integralach)
« Ostatnia zmiana: Nd, 11 Wrzesień 2022, 23:01:27 wysłana przez Konrad »

Offline Randal63

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #906 dnia: Pn, 12 Wrzesień 2022, 02:26:33 »
"Maska Fudo" kupiona z okładką regularną. Jakoś bardziej mi podeszła. Po tej pozycji wiem czego się spodziwać.
Zabrałem też w "ciemno" Contrapaso. Czuję że to może mnie zaskoczyć bardzo pozytywnie. Czas pokaże.  :)

Offline laf

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #907 dnia: Pn, 12 Wrzesień 2022, 08:35:14 »
Dlatego cieszy, że np. przy serii Dziki Zachód LiT zdecydował się na podwójny tom przy nadchodzącym dyptyku
Mógłbyś rozwinąć? Zbliża się wydanie kolejnych tytułów z serii Dziki Zachód?

Offline nocny

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #908 dnia: Pn, 12 Wrzesień 2022, 09:24:29 »
W maju była premiera kolejnego tomu: https://www.europecomics.com/album/3-serial-scalper/

Offline Nephilim

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #909 dnia: Pn, 12 Wrzesień 2022, 12:14:58 »
Mógłbyś rozwinąć? Zbliża się wydanie kolejnych tytułów z serii Dziki Zachód?
Tom 3 i 4 mają zostać wydane przez LiT w jednym albumie.

Offline Pawel.M

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #910 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 15:19:56 »
Właśnie chciałem się zarejestrować w sklepie LIT - jak sądzicie, czy obowiązkowe hasło mające co najmniej 12 znaków, to nie jest zbyt mało? Może powinni to podnieść do 50 znaków? Przy 12 się nie rejestruję, poczekam aż będzie co najmniej 50.

Online Alexandrus888

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #911 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 17:20:56 »
Ależ możesz mieć 50 znaków. Określona jest dolna granica  ::)
Coraz ciekawsze widzę powody do rezygnacji z usług danego sklepu... A to hasło za długie, a to przycisk zatwierdzający sortowanie niewidoczny... No ludzie dajcie spokój :)

Online LukCook

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #912 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 17:46:00 »
'Dupa123' nie łapie się na 12 znaków, więc jest drama  ;D

Poważnie to dbajcie o hasła, im dłuższe i bardziej skomplikowane tym lepiej. Szacunek dla systemów, które to wymuszają, dbają o dwie strony.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #913 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 17:49:58 »
'Dupa123' nie łapie się na 12 znaków, więc jest drama  ;D

Poważnie to dbajcie o hasła, im dłuższe i bardziej skomplikowane tym lepiej. Szacunek dla systemów, które to wymuszają, dbają o dwie strony.

Jak ktoś nie dba to i przy takim wymuszeniu nie zadba, bo zawsze może zrobić Dupa123456789. Co do zasady też uważam, że tak długie hasło jest niepotrzebne poza newralgicznymi systemami typu systemy bankowe, skrzynki pocztowe itd. Choć tam 2FA powinno być standardem. Ale do zwykłych sklepów, szczególnie takich gdzie nie przechowuje się numerów kart płatniczych tak długo hasło nie ma najmniejszego sensu. Co nie znaczy, że miałby to być powód, dla którego bym w takim sklepie nie kupował.

Offline bibliotekarz

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #914 dnia: Pt, 16 Wrzesień 2022, 09:05:49 »
Nie miałoby sensu, gdyby internauci używali różnych haseł do wszystkich systemów. Tymczasem używają jednego do wielu aby łatwiej było zapamiętać. Nikt więc nie będzie łamał hasła do konta bankowego tylko zacznie od, za przeproszeniem, hasła do podrzędnego sklepu, potem do poczty a na końcu - systemów finansowych.
Batman returns
his books to the library