Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 396959 razy)

marcinp i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Wtem!

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #615 dnia: Pt, 18 Luty 2022, 20:43:05 »
Też kupuję wydanie z Magnetic, ale jeżeli LiT puści to w powiększonym formacie i w nieco grubszych albumach, to nie będę się zastanawiał.

Zresztą, kogo ja oszukuję, pewnie i tak kupię.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #616 dnia: So, 19 Luty 2022, 19:47:14 »
A nie można wydać 1:1 - Toppi obroni się sam.

Online LukCook

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #617 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 18:13:02 »
Legends of the scarlet blades - czyli po naszemu Legenda o szkarłatnych obłokach?

W oryginale jest La légende des nuées écarlates - Légenda o szkarłatnych obłokach. Wszystko się zgadza, angielskie tłumaczenie zaszalało z tytułem.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #618 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 18:15:21 »
https://www.facebook.com/lostintimepl/posts/484819523175478

Cytuj
🔥ZAPOWIEDŹ🔥
SERGIO TOPPI powraca! Prace włoskiego klasyka ukażą się ponownie w Polsce nakładem naszego wydawnictwa. 😊
Garść informacji:
👉Bazujemy na kolekcji Magnetic Press ("The Collected Toppi"), ale nie wykluczamy zmian w kolejności publikacji lub łączenia krótszych tomów w większe albumy.
👉Wydanie w powiększonym formacie 24x32 cm (twarda oprawa).
👉Premierę pierwszego tomu (odpowiednika The Collected Toppi #1: The Enchanted World" szykujemy na przełom kwietnia i maja!

brvk

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #619 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 18:20:34 »
I tera wszystkich napalonych uprasza się o regularne kupowanie w okolicach premiery. Żadne "poczekam na całość" i inne "mam zaległości". Jasne!?

Offline Rodrigues

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #620 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 18:35:11 »
Przecież w momencie wydawania drugiego tomu jedynka będzie już niedostępna. Jakie "czekam na całość"  ;D

Offline qprime

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #621 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 18:38:00 »
Zobaczę jak się będzie prezentować i może zdecyduję się zdublować sobie Afrykę :)

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #622 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 18:40:58 »
 

Offline Rodrigues

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #623 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 18:43:07 »

Online LukCook

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #624 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 18:51:28 »
I tera wszystkich napalonych uprasza się o regularne kupowanie w okolicach premiery. Żadne "poczekam na całość" i inne "mam zaległości". Jasne!?

W okolicach premiery, co to za żarty! Ja jestem gotowy zapłacić za Toppiego już dzisiaj!

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #625 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 18:59:32 »
Biorę w przedsprzedaży od razu jak będzie taka możliwość. Poza jakimiś limitowanymi wydaniami zrobiłem tak dotychczas tylko z integralami Kajka i Kokosza.

Online wilk

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #626 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 19:20:55 »
Może ktoś wie, czy a jeżeli tak, to w którym tomie Collected Toppi, znajduje się to co zostało już w Polsce wydane czyli "Opowieści Szeherezady" i "Magia & Miecz"?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #627 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 20:03:29 »
Lost In Time kolekcją Toppiego wchodzi w moim pojmowaniu do pierwszej ligi wydawców komiksowych. Tego się po nich nie spodziewałem... do tego powiększony format.  8)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Corto Maltese

  • Wiadomości: 145
  • Polubień: 314
  • „Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie"
    • Zobacz profil
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #628 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 20:18:28 »
Może ktoś wie, czy a jeżeli tak, to w którym tomie Collected Toppi, znajduje się to co zostało już w Polsce wydane czyli "Opowieści Szeherezady" i "Magia & Miecz"?

"Opowieści Szecherezady" to dopiero tom 7 ("Sharaz-De"), który będzie miał premierę w USA w kwietniu.
"Magia i Miecz" to był łączony tom różnych opowieści, więc np. jeden z dubli już jest w tomie 1, "Enchanted World", historia z wiedźmą.
"Głównym obiektem zainteresowania całego chrześcijaństwa jest człowiek stojący na rozdrożu. Natomiast rozległe, płytkie filozofie – wielkie syntezy bredni – zawsze traktują o epokach, ewolucji i ostatecznych rozwiązaniach." G.K. Chesterton

Login lichess/chess.com: CortoMaltesePL

Offline ryba

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #629 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 20:25:31 »
Rysunki piękne, a jak z fabułą tych komiksów?