Autor Wątek: Twój Komiks  (Przeczytany 5496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Twój Komiks
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 04 Listopad 2022, 11:10:49 »
Wody Morteluny od Kurca miały już dodruk. Widać, że wznowienia komiksów z tego wydawnictwa dobrze się sprzedają więc może ktoś sięgnie po kolejne tytuły? Na pewno pomaga to, że te komiksy były wydane w relatywnie dużych nakładach a potem wyprzedawane po 4-5zł więc przewinęły się przez ręce sporej ilości czytelników i dużo osób ma do nich sentyment albo chciałoby poznać ciąg dalszy.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Twój Komiks
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 04 Listopad 2022, 11:15:33 »
Skąd info o dodruku? Jeśli chodzi ci o to, że jest to jako nowość na Gildii z datą premiery w październiku to raczej Gildia coś zamotała, ostatni Chaboute też jest tak oznaczony, a nie wierzę żeby się jakoś wybitnie sprzedał.
« Ostatnia zmiana: Pt, 04 Listopad 2022, 11:19:33 wysłana przez ukaszm84 »

Offline amsterdream

Odp: Twój Komiks
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 04 Listopad 2022, 11:19:56 »
W sklepie gildii komiks był niedostępny jakiś czas a ostatnio się pojawił z nową datą wydania: 19 październik 2022 - https://www.gildia.pl/komiksy/522896-wody-morteluny-ksiega-1

ukaszm84

  • Gość
Odp: Twój Komiks
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 04 Listopad 2022, 11:22:01 »
W sklepie gildii komiks był niedostępny jakiś czas a ostatnio się pojawił z nową datą wydania: 19 październik 2022 - https://www.gildia.pl/komiksy/522896-wody-morteluny-ksiega-1

Edytowałem swojego posta, bo tak myślałem, że o to ci chodzi ;) Wydaje mi się, że to nie tak jednak.

Offline Mruk

Odp: Twój Komiks
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 04 Listopad 2022, 12:14:41 »
W sklepie gildii komiks był niedostępny jakiś czas a ostatnio się pojawił z nową datą wydania: 19 październik 2022 - https://www.gildia.pl/komiksy/522896-wody-morteluny-ksiega-1

Patrząc tym sposobem to większość albumów dostępnych na rynku miałaby już po kilka dodruków... Rewelacja, nie wiedziałem, że w takim komiksowym raju żyjemy.

Offline amsterdream

Odp: Twój Komiks
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 04 Listopad 2022, 12:37:26 »
Do tej pory gildia nie zmieniała dat wydania bez powodu. Przeważnie działo się to gdy wychodził dodruk/wznowienie.

Offline Konrad

Odp: Twój Komiks
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 04 Listopad 2022, 13:32:20 »
@amsterdream
Potwierdzam to co pisał ci już ukaszm84, to nie jest dodruk Wód Morteluny! Kurc po prostu w październiku wysłał wreszcie do niektórych hurtowni zaległy pakiet komiksów z ostatnich miesięcy zawierający takie tytuły jak właśnie Wody Morteluny (premiera maj), Rapsodia węgierska (kwiecień), Kilka dni lata. Wysepka szczęścia (kwiecień) czy dodruki Rork 1 (sierpień), Snowpiercer 1 i 2 (sierpień) oraz Niezwykła podróż 1 (sierpień). To jest nowy sposób Kurca na dystrybucję, że dopiero po jakimś czasie od premiery rozszerza dystrybucję (teraz można większość z nich kupić z około 40% rabatem, a w okolicach premiery było to max 30 na Gildii). I ta Gildia pewnie też dostała wtedy przy okazji tę nową dostawę, ale przez jakiś błąd dopisali nowe październikowe daty jakby to były nowe premiery, mimo że mieli je u siebie w sprzedaży od miesięcy.

Offline amsterdream

Odp: Twój Komiks
« Odpowiedź #37 dnia: Nd, 06 Listopad 2022, 18:06:14 »
Dzisiaj zauważyłem, że jak wrzucałem w pierwszym poście zdjęcia katalogu to pominąłem jedną rozkładówkę więc w ramach uzupełnienia: