Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 541690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #315 dnia: Śr, 12 Luty 2020, 17:37:24 »
Niezły refleks, Konrad ;)

Myślałem, że luty zamknę sobie bez ruszonego debetu na koncie, a tu jeszcze Timof się przy**bał z zapowiedziami :(

Offline Murazor

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #316 dnia: Śr, 12 Luty 2020, 18:26:48 »
Świetnie! :D Chociaż już powinien dawno być  ;)

Cytuj
Data wydania: 27 lutego 2018

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #317 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 10:04:57 »
Cytuj
Nowość 2: Ed Piskor "Hip Hop Genealogia 3"

Bestseller „New York Timesa”.
Kontynuacja cenionej przez krytykę serii Eda Piskora! W tomie 3 zobaczycie jak Run-DMC znalazło się na drodze do sławy i poznacie takich niezapomnianych artystów jak Whodini, The Fat Boys, Slick Rick czy Doug E. Fresh. Beastie Boys stają się składem hip hopowym. Rick Rubin wreszcie spotyka Russella Simmonsa i razem otwierają wytwórnię Def Jam Records, a ich pierwszym artystą zostaje LL Cool J.
W tym tomie, obejmującym lata 1983-1984, przeczytacie również o pilotowym odcinku „Graffiti Rock” oraz filmach dokumentalnych „Style Wars” oraz „Breakin’ and Enterin’”. Ed Piskor nadal dostarcza fascynujące historie.

„Ed Piskor jest być może najlepszym, co przydarzyło się komiksowi od czasu Roberta Crumba” – Kim Deitch
„Jedna z opowieści, które definiują hip hop” – The Daily Beast
„Młody bard z Pittsburgha cofa się w czasie do nowojorskich korzeni rapu… sztos” – The Washington Post
„Ed Piskor jest zaje#@$ty” – de la Soul
„Niesamowite dzieło archeologii kulturowej, zarówno pod względem ambicji, jak i wykonania” – Vice
„HHG to nadzwyczajne osiągnięcie i jeden z najwspanialszych komiksów dokumentalnych w historii” – io9

Scenariusz i rysunki: Ed Piskor
Tłumaczenie: Marceli Szpak i Piotr Czarnota
Cena: 69 zł
ISBN: 978-83-65527-83-7
Format: 225x320
Oprawa: zintegrowana
Liczba stron: 112
Druk/barwność: kolorowy
Zalecane dla odbiorcy: Młodzież i dorośli
Komiks nr 297
Wydanie: I
Data wydania: 27 lutego 2018


Offline Arne

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #318 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 13:23:08 »
I znowu premiera juz od dwoch lat dostepna :)
Timof niech wyreguluje sobie kalendarz :)

Offline Hans

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #319 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 16:32:29 »
Nie wiem co ludzie widzą w tym Hip Hopie. Strasznie słaby ten komiks i jeszcze ten wydruk.
Dwa razy podchodziłem do tytułu i za każdym razem te same odczucia. Nie polecam.

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #320 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 17:50:13 »
3 lutowa premiera to Shangri-la. Szczegółowy opis wkrótce
https://www.bedetheque.com/serie-53065-BD-Shangri-La.html
Ależ podobają mi się te rysunki. Pierwsze 14 stron do obejrzenia:
https://www.bdgest.com/preview-2015-BD-shangri-la-recit-complet.html


Kapral

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #321 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 18:09:14 »
Czy ja dobrze widzę, że głównym bohaterem jest facet z gołą dupą i w pończochach?

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #322 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 18:09:51 »
Nie wiem co ludzie widzą w tym Hip Hopie. Strasznie słaby ten komiks i jeszcze ten wydruk.
Dwa razy podchodziłem do tytułu i za każdym razem te same odczucia. Nie polecam.

Przyznam, że też mnie zmęczyła lektura Hip Hopu. Graficznie jest miazga. Szkoda, że Piskor nie snuje jakiejś porywającej opowieści na tle rodzącego się hip-hopu, tylko zalewa nas informacjami, anegdotkami jak powstał ten czy inny kawałek. Albo po prostu ja w tym nie dostrzegam opowieści.

Offline Pawelek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #323 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 09:04:46 »
Czy ja dobrze widzę, że głównym bohaterem jest facet z gołą dupą i w pończochach?
Faceci w majtkach na rajtuzach źle, facet w rajtuzach bez majtek też niedobrze. Jeszcze sie taki nie urodził ... ;)

Offline Teli

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #324 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 09:29:14 »
Czy ja dobrze widzę, że głównym bohaterem jest facet z gołą dupą i w pończochach?

A co Ci się nie podoba? Dzięki takiej stylizacji przysłowiowe lasery z zadka nie dziurawią już garderoby. Gdyby to się przyjęło fabryki rajstop w komiksowym Bangladeszu wkrótce ogłosiły by bankructwo :)

Offline asx76

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #325 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 09:51:35 »
Faceci w majtkach na rajtuzach źle, facet w rajtuzach bez majtek też niedobrze. Jeszcze sie taki nie urodził ... ;)

Nas interesują tylko ładne kobiety i mogą być zarówno w majtkach, jak i bez... oczywiście na rajtuzach ;)

Offline Lou

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #326 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 13:38:03 »
Czy ja dobrze widzę, że głównym bohaterem jest facet z gołą dupą i w pończochach?

Specjalnie dla ciebie Kapralu, wydawcy co kilka lat wrzucają takie komiksy na rynek.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Kapral

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #327 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 13:46:52 »
Sugerujesz, że to jest jeden z "tych" komiksów? OK :)

Offline Gazza

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #328 dnia: Nd, 16 Luty 2020, 19:59:59 »
A coś wiadomo o wznowieniu "Prosto z piekła" ? :)

Offline asx76

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #329 dnia: Nd, 16 Luty 2020, 20:35:33 »
A coś wiadomo o wznowieniu "Prosto z piekła" ? :)

Najlepiej w kolorze? :)