Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 551909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #120 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 14:01:36 »
Kupiłem. I nawet jeśli ktoś tak średnio chce to przeczytać, to polecam zamówić, bo to może otworzyć nam furtkę do kolejnych tego typu akcji z dodrukami. Może kiedyś dzięki temu kupicie u Timofa fenomenalne Opowieści z hrabstwa Essex. :)

Online parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #121 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 14:23:50 »
Death, podobna była moja myśl, jak zobaczyłem tę informację. Bardziej więc na poczet ewentualnego dodruku Essex, chociaż też trochę z ciekawości co do Czar Zjar - biere.
Nie wiem czy Timof to czyta. Jak nie, to może ktoś by zasygnalizował wzdychanie do Essex? Bo Prosto z piekła o ile pamiętam ma być?
Chociaż - 200 zamówień w ciągu nieco ponad tygodnia? Może być różnie...

Offline Kalander

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #122 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 17:29:40 »
Swój egzemplarz mam, ale chyba kupię jeszcze ze dwa na prezenty, bo to fenomenalny komiks jest.

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 19:22:00 »
W sumie trochę nie kumam czemu nie puszczają tu komunikatów. Rozumem, że mogli zrazić się jakimiś wcześniejszymi kwasami na gildii, ale przecież nie muszą wdawać się w dyskusje, tylko pac! info i nara. Studio Lain jakoś udaje się niskokwasowa egzystencja w tym środowisku.

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 19:32:18 »
Na FB jest odpowiedź Pawła Timofiejuka odnośnie podobnej akcji z Opowieściami z hrabstwa Essex:
"Pomyślimy. Ale od razu zaznaczam, że koszta będą dużo większe w tym wypadku."

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 19:47:37 »
Koszta większe. Ale przypuszczam, że też większe zainteresowanie. Bo Lemire, którym rynek jest ostatnio zawalony, a nie szerzej nieznany twórca. Bo opus magnum tegoż. Na szczęście czarno - białe, bo skoro ma być droższe od Czarów zjarów, to w kolorze pewnie byłoby dopiero. I wydane 10 lat temu, a nie niecałe cztery. Od tego czasu rynek mocno się zmienił. To arcydzieło, więc gdyby pojawiła się taka przedsprzedaż, to polecam się rzucić jak szczerbaty hobbit na lembasy.

Offline Koora

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #126 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 21:06:31 »
Bardzo podoba mi się taka inicjatywa, więc po Waszych opiniach o samym komiksie też zamówiłem.
Przy okazji, czy ktoś może coś słyszał na temat ewentualnego dodruku Strefy Bezpieczeństwa Gorazde?

Itachi

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #127 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 23:23:24 »
Czy będąc zjaranym będą podobać mi się zjary? Próbował ktoś?? Tak tylko pytam w czwartkowy pogrillowy urlopowy późny wieczór.

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #128 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 23:37:32 »
Jutro będziesz tego żałował.

Offline wujekmaciej

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #129 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 10:32:09 »
Czy będąc zjaranym będą podobać mi się zjary? Próbował ktoś??

no mi średnio...

Offline No153

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #130 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 11:03:34 »
Czy będąc zjaranym będą podobać mi się zjary? Próbował ktoś?? Tak tylko pytam w czwartkowy pogrillowy urlopowy późny wieczór.
To jest doskonały pomysł na oddzielny temat! Mi np. robotę zrobiło "Nienawidzę baśniowa"

Offline wujekmaciej

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #131 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 11:07:33 »
To jest doskonały pomysł na oddzielny temat! Mi np. robotę zrobiło "Nienawidzę baśniowa"

nic nie przebije komiksów Ojca Rene :)

Online freshmaker

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #132 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 11:29:40 »
czary zjary dobrze mi wchodziły po mfce na której był autor. na spotkaniu opowiadał że jest związany z komiksami bo jak był dzieckiem to zgwałcił go gruby rudy kot w typie garfielda. komponowało się to ze sobą nieźle.

to jest humor raczej w typie beavisa i buttheada - fajna rzecz ale nie oczekujcie cudów.

Midar

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #133 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 12:29:09 »
Mnie do kupna komiksu zachęciły przytoczone na gildii.pl słowa tłumacza:

„Odbiłem sobie za lata hamowania Touretta przy tłumaczeniu YA i literatury cnotliwej, a to wszytko dzięki cudownie dołującej opowieści z życia 30+letniej czarownicy i jej przyjaciół - kota, amatora rimmingu z wykorzystaniem cynamonu; wilkołaka, który lubi sobie czasem potrzeć moszną o tarkę, lub zaczopować się zatyczką analną, żeby czas w pracy szybciej płynął, oraz Sowy, który ma różne przygody z dziewczynami (głównie nieszczęśliwe), oraz tyle chorób wenerycznych, ile jest w encyklopedii zdrowia. Cała czwórka żywi się głównie narkotykami, płata sobie psikusy, typu spontaniczny gwałt analny na koledze i są oczywiście wspaniali. Na trzystu sześćdziesięciu stronach nie raz zmuszą was do krzywienia się z odrazą, zastanowienia się po chuj ja to czytam, mogą się też pojawić odruchy wymiotne, ale lepszej stoner comedy komiks nie wydał i długo nie wyda".

Offline nori

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #134 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 13:46:50 »
Kiedyś sobie odpuściłem, teraz skutecznie :) zachęciliscie, mam nadzieje, ze dobije do tych 200 egzemplarzy.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.