Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 552364 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #90 dnia: Pn, 15 Lipiec 2019, 13:59:42 »
Może francuskie, bo angielskie od NBM jest beznadziejne. Mały format 17 x 23 i na miękko. Jedynie druk spoko.


« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Lipiec 2019, 14:26:26 wysłana przez Bender »

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #91 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:45:59 »
Niespodziewanie!

Jeszcze w sierpniu:


Offline misiokles

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #92 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:50:25 »
Yay, sztos! Nowy 6 rewolwer!

Online parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #93 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:55:34 »
A właśnie, bo kupiłem na próbę pierwszy tom i po przeczytaniu wniosek taki, że nieźle, raczej będę kontynuował, ale nie jest to jakiś szczególny zachwyt. Podobnie miałem po pierwszym tomie Harrow, ale potem jednak chwyciło. Jak jest w dalszych częściach Szóstego?

Offline carnivale

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #94 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:56:10 »
No w końcu jest!!! Super.

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #95 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:00:54 »
Mimo dwóch nieskutecznych podejść nadal sądzę, że byłby z tego świetny serial. Z epickim finałem.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #96 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:04:22 »
Jak na razie najbardziej podobał mi się ten tom dziejący się na bagnach. Fajna rzecz. Zdecydowanie nie jest to seria z top 10 Amerykanów wydanych w Polsce w ostatnich kilku latach, ale jest nawet, nawet. Chętnie przytulę zimowy album.

Offline vision2001

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #97 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:09:59 »
A właśnie, bo kupiłem na próbę pierwszy tom i po przeczytaniu wniosek taki, że nieźle, raczej będę kontynuował, ale nie jest to jakiś szczególny zachwyt. Podobnie miałem po pierwszym tomie Harrow, ale potem jednak chwyciło. Jak jest w dalszych częściach Szóstego?
Jak dla mnie kolejne tomy są ciut słabsze (ale nadal fajnie się je czyta) od tomu #1. Ale może też wynika to z faktu, że #2 została wydana później niż obiecali i po prostu już człowiek nie miał takiego "jarania się" tą serią.

Offline KubciO

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #98 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:11:05 »
Timof wywiązuje sie z danego słowa i przyspiesza z wydawaniem Szóstego rewolwera. Przynajmniej tak to wygląda. Oby dalej szło tak sprawnie. Bardzo się cieszę.  :)

Offline Murazor

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #99 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:20:35 »
Jest! :D Super! :)

Jak jest w dalszych częściach Szóstego?
Ja się bawiłem przednio do samego końca. Wydaję mi się, że jedna z najrówniejszych serii jakie czytałem. Moimi faworytami jest tomik na bagnach i właśnie ten w zimowej scenerii,bardzo fajny klimat udało się osiągnąć.

Wg mnie tutaj historia jest lepsza, ciekawsza i bardziej rozbudowana, niż Harrow, no ale tam miażdżą rysunki (malunki?).

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #100 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 20:10:00 »
Rysunki w Harrow są świetne, ale wprowadzenie nowych rysowników było dużym błędem. Scenariusz , początkowo intrygujący, im dalej w las tym gorszy się robił. A konkluzja dla mnie to był balon z którego już wcześniej uszło powietrze. Kupuję library edition, ale właściwie tylko dla rysunku. Natomiast zgadzam się co do  TSG (rysunki wbrew pozorom też świetne) Całościowo to o wiele sprawniej zrobiony komiks z satysfakcjonującym finałem. Do niego na pewno wrócę wcześniej niż do HC.

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #101 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 20:30:35 »
Le grand final de la Saga...
(na razie francuski)




Offline MK

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #102 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 09:30:55 »
Le grand final de la Saga...
(na razie francuski)




Fajne toto jest? Bo się zastanawiam... wszystkie tomy dostępne na rynku cały czas.

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #103 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 09:51:11 »
Bardzo fajne i zabawne. Wystarczająco fajne by mieć. Plus, można śmiało czytać więcej niż raz.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #104 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 10:20:20 »
Zarąbista seria. A ten najnowszy tom ją kończy.