Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 552233 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pinto

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2100 dnia: Pn, 17 Lipiec 2023, 19:22:13 »
Jak przyjdzie zamówienie to napiszę.
Pisząc to pytanie komiks miałem w rękach - chciałem się upewnić, że nie tylko mój egzemplarz jest "goły". :) Okładka miejscami poprzecierana i porysowana, więc oczywiście poszedł z powrotem.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2101 dnia: Pn, 17 Lipiec 2023, 19:31:07 »
Ja już pisałem o tym wcześniej w mojej opinii na temat tego komiksu. I nie reklamuję nawet bo przy takim profesjonalizmie to trafienie na nieporysowany egzemplarz byłoby jak szóstka w totka. Okładka każdego komiksu od Timofa jest mniej bądź bardziej porysowana, tylko na niektórych tego nie widać w zależności od kolorystyki. Ale tutaj na całej czarnej nie wydaje mi się żeby w ogóle mogło być inaczej jak te komiksy leżą jeden na drugim na palecie jadąc z drukarni, to się obcierają o siebie cały czas.

Offline Szekak

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2102 dnia: Pn, 17 Lipiec 2023, 20:07:21 »
To taka taktyka timofa, zeby wiecej sprzedawac. Nikt juz nie sprzeda swojego komiksu jako nowego, nawet jak jest nowy, wiec ktos kto chce nowy kupi naiwnie ze sklepu myslac, ze dostanie nowy. Majstersztyk.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Murazor

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2103 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 09:18:34 »
I nie reklamuję nawet bo przy takim profesjonalizmie to trafienie na nieporysowany egzemplarz byłoby jak szóstka w totka.
Nie jest tak źle, Węgiel i Krzem w końcu dostałem jak nowy. Zamawianie w 4 księgarniach i w sumie 14 reklamacji/wysyłek tam i spowrotem.

Ciekawe, czy te reklamowane lecą dalej do ludzi, czy jako outlet?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2104 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 09:22:36 »
Nie jest tak źle, Węgiel i Krzem w końcu dostałem jak nowy. Zamawianie w 4 księgarniach i w sumie 14 reklamacji/wysyłek tam i spowrotem.

Ciekawe, czy te reklamowane lecą dalej do ludzi, czy jako outlet?

Szanuję za upór, pewnie jakby każdy tak robił to mogłoby to coś dać. Ale ja nie mam tyle cierpliwości.

Offline Pinto

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2105 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 10:53:10 »
Dlatego Timofa kupuję na Allegro i nie bawię się w reklamacje - robię zwrot i od razu kupuję następny egzemplarz.

Offline Dracos

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2106 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 13:57:07 »
Dlatego Timofa kupuję na Allegro i nie bawię się w reklamacje - robię zwrot i od razu kupuję następny egzemplarz.

Dobre podejście, chyba zapożyczę.

Offline PJP

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2107 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 22:14:45 »
Na szczęście Kosmos był w bąbelkach z innymi, bo mogłoby być różnie.  8)

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2108 dnia: Śr, 19 Lipiec 2023, 20:29:32 »
Niestety nie mam pod ręką poprzednich tomów Donżona, ale czy mi się wydaje czy w tomie 5 cieńszy i bardziej wiotki papier niz w poprzednich? 🤔

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2109 dnia: Śr, 19 Lipiec 2023, 20:59:14 »
@Bender
Przeczytałem dziś pierwszy album z "piątki" i nie zauważyłem różnicy (bardziej mi się rzuciło, że na jednej ze stron czerń była szara). Ale może też nie zwracam na takie rzeczy większej uwagi. Jednak jak na 5 albumów frankofońskich to ogólna grubość tomu jest ok.
Jak nikt nie odpisze to wieczorem poszukam "czwórki" i porównam.

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2110 dnia: Śr, 19 Lipiec 2023, 23:31:24 »
Sprawdziłem i w pojedynku tom 4 vs tom 5 jeśli miałbym stawiać to tom 5 ma grubszy papier, ale to raczej wrażenie, bo są maksymalnie zbliżone. Może ten z "5" jest ciut sztywniejszy i przez to sprawia wrażenie grubszego.

Wziąłem też z półki tom 1 (jedna z nielicznych serii, którą mam uporządkowaną) i wrażenia takie same jak powyżej.

Offline Itachi

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2111 dnia: Pn, 24 Lipiec 2023, 17:40:10 »
Premiera na emefkę  8)


Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2112 dnia: Pn, 24 Lipiec 2023, 18:06:56 »
Wy tak na poważnie z tym Płaszczem i szponami? Pierwszy tom (1-5) się wyprzedał, ale z powodu słabej sprzedaży drugiego integrala (6-10) Timof nie chce wydać ostatnich dwóch tomów (11-12)... >:(

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2113 dnia: Pn, 24 Lipiec 2023, 18:22:04 »
W sumie trochę się nie dziwię. Dla mnie drugi a pierwszy integral to niebo a ziemia. Mało brakowało a też bym drugiego nie kupił. Więc jeśli ktoś się waha, to polecam jednak kupić drugi, bo jest bez porównania lepszy.

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2114 dnia: Pn, 24 Lipiec 2023, 19:36:27 »
W sumie trochę się nie dziwię. Dla mnie drugi a pierwszy integral to niebo a ziemia. Mało brakowało a też bym drugiego nie kupił. Więc jeśli ktoś się waha, to polecam jednak kupić drugi, bo jest bez porównania lepszy.

Zachęciłeś, żeby dać jeszcze jedną szansę i dokończyć czytanie "jedynki", bo przeczytałem chyba 3 albumy i stwierdziłem, że w sumie zupełnie mnie nie grzeje historia i kiedy indziej skończę i oczywiście już nie wróciłem ;)