Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 552232 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2055 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 22:25:08 »
I dobrze napisanego ;)

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2056 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 22:26:49 »
I jeszcze takie info:

Cytuj
Komiksy gotowe na jutrzejszy start Komiksowa Warszawa (nieobecna na zdjęciu Twarz dotrze rano na nasze stoisko - 1/C).
Mamy też bardzo porządną i pojemną torbę, zaprojektowaną przez Ernesto Gonzalesa, dla robiących zakupy. Można będzie otrzymać ją za darmo przy zakupach za ponad 250 zł, lub zakupić za 40 zł.
Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska w namiocie C, jak Comics, już od jutra!


Offline parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2057 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 22:34:26 »
Co oni z tymi torbami? Ile ziemniaków może człowiek nosić? Koszulki mogliby zacząć wypuszczać.

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2058 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 22:37:28 »
To pewnie takie puszczenie oka, bo wiedzą, że nas puszczają z torbami wydając dużo komiksowego dobra ;)

A na poważnie to też nie jestem fanem toreb, a już szczególnie tych z długimi uszami. Małe to i niewygodne.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2059 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 22:39:11 »
To pewnie takie puszczenie oka, bo wiedzą, że nas puszczają z torbami wydając dużo komiksowego dobra ;)

A na poważnie to też nie jestem fanem toreb, a już szczególnie tych z długimi uszami. Małe to i niewygodne.

Bo to się nosi na ramieniu. Ale ja też nie umiem i mi się zsuwa, niestety to już nie jest kraj dla starych toreb, takich jak kiedyś, które się normalnie w dłoni trzymało.

Offline parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2060 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 22:39:56 »
O tak, przez te długie uszy to nieraz mi zakupy szorują po chodniku. Człowiek swoją godność ma, nie założy przecież takiej torby na ramię.

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2061 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 22:48:33 »
O tak, przez te długie uszy to nieraz mi zakupy szorują po chodniku. Człowiek swoją godność ma, nie założy przecież takiej torby na ramię.

Trzeba zrobić z uszu zawiniątko i za to trzymać, wtedy jest torba wyżej. Niewygodne, ale przynajmniej nie na ramieniu ;)

Offline Alexandrus888

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2062 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 18:37:00 »
Ja te uszy zapętlam w ósemkę. Jest nawet wygodniej niż nosić normalnie, a dodatkowo wyżej. Same plusy :D

Offline burberry

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2063 dnia: So, 27 Maj 2023, 15:08:52 »
Czekamy na Donżon 5 - absolutnie jaram się zapowiedzią każdorazowo.

Owoc poznania - totalne dno; interesekcyjna trzeciofalowa feministyczna krytyka moralności w oparciu o wszystkie gusła i zabobony współczesnego lewactwa zaprezentowane w formie niby to lajtowego komiksu. Wygląda źle, a jak jest napisane to łatwo się domyślić.

Liczba komiksów od Timofa, które wydaja się mnie interesujące jest wyższa niż zwykle, ciekawe. Coś na pewno kupię

Offline Midar

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2064 dnia: Pt, 23 Czerwiec 2023, 23:07:35 »
Cytuj
Bestia jeszcze nie polska, ale już pracujemy. Premiera w październiku!


Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2065 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 00:04:58 »
A Donżon tom 5 niestety znowu się przesunie i na pewno nie będzie go w czerwcu, bo transport wciąż nie wyruszył z Hiszpanii.

Przy okazji w temacie Timofa to w ostatnich dniach praktycznie całkowicie wyprzedał im się komiks Rege i już w lipcu pojawi się jego dodruk, od razu razem z poprzednimi tomami (Stolp i Rita).

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2066 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 02:52:22 »
A Donżon tom 5 niestety znowu się przesunie i na pewno nie będzie go w czerwcu, bo transport wciąż nie wyruszył z Hiszpanii.

Studio Lain załatwiło pewnie opóźnienie w Hiszpanii ;) Ludzie zamawiali Donżona z Aberzen, które też ma opóźnienie, to żeby nie było pretensji do nich, że Donżona nie ma na czas ;)

Offline burberry

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2067 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 07:20:26 »
A Donżon tom 5 niestety znowu się przesunie i na pewno nie będzie go w czerwcu, bo transport wciąż nie wyruszył z Hiszpanii.

Przy okazji w temacie Timofa to w ostatnich dniach praktycznie całkowicie wyprzedał im się komiks Rege i już w lipcu pojawi się jego dodruk, od razu razem z poprzednimi tomami (Stolp i Rita).

Super, spróbuję więc podejść do tej trylogii polskich autorów!

Offline Alexandrus888

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2068 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 09:17:10 »
To od razu cię ostrzegę: to nie trylogia, ma być jeszcze 4 część.

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #2069 dnia: Pn, 26 Czerwiec 2023, 16:14:55 »
Odnośnie premiery Donżona 5 w mailu z Gildii wygląda to jeszcze mniej optymistycznie:

Cytuj
Niestety otrzymaliśmy wiadomość od wydawcy że wciąż czekają na wydruk komiksu. Premiera została przesunięta bezpiecznie na mniej więcej połowę lipca.