Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 552413 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Komediant

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1950 dnia: Pt, 31 Marzec 2023, 21:28:42 »
W ogóle jak to jest, ktoś przejął do tego prawa czy jednak idzie się dogadać z DC - w sensie nie tylko Egmont może coś od nich wydać?

Prawa maja autorzy i mogą zabierać swoje rzeczy do innych wydawnictw. ‚Enigmę’ tych samych autorow wydała Berger w swoim imprincie w Dark Horse, zeszłoroczne ‚Heavy Liquid’ Pope’a NSC wydało już z logo Image, itd.
‚Face’ to bardzo nieoczywisty wybor Timofa, czytałem to jako przystawkę przed najbardziej cenionym komiksem Milligana, wspomniana Enigmą, i podobał się bardziej niż danie główne. Jeden z rzadkich przypadków kiedy horror w komiksie działa, klimatem kojarzy mi się z Aliens: Labirynt, jest fascynująco-obrzydliwie.

Offline burberry

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1951 dnia: Wt, 04 Kwiecień 2023, 10:48:44 »
Zainteresowałem się trylogią Bardo Odiji i Stefańca. Widze, że tom I "Stolp" jest niedostępny. Jest szansa na dodruk, czy dodruk już był? ;)

Offline Takesh

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1952 dnia: Wt, 04 Kwiecień 2023, 10:53:04 »
Jakiś czas temu rozmawiałem z Timofem o tym i mówił, że jest szansa na dodruk przy wydaniu ostatniej części. Także raczej spokojnie czekać i kupować co jest, a jedynkę potem. Żeby reszty nie brakło  8)

Offline Eyeless

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1953 dnia: Wt, 04 Kwiecień 2023, 17:11:23 »
Cyfrowy dodruk był chyba przy okazji wydania tomu 3

Offline Alfman

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1954 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 11:40:51 »
W Krakowie wpadło mi w ucho, przy wrysach autora, że wraz z 4 będzie, zapewne, dodruk 1. Bo nie ma.

Online Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1955 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 13:59:19 »
Za nieco ponad tydzień do sklepów powinno trafić nowe wydanie Nokturno. Jedyna zmiana w stosunku do poprzedniego wydania z 2017 roku to cena okładkowa, która wzrosła z 89zł do 140zł.
https://www.gildia.pl/komiksy/336910-nokturno-wyd-zbiorcze

Offline michał81

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1956 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 17:12:47 »
Za nieco ponad tydzień do sklepów powinno trafić nowe wydanie Nokturno. Jedyna zmiana w stosunku do poprzedniego wydania z 2017 roku to cena okładkowa, która wzrosła z 89zł do 140zł.
https://www.gildia.pl/komiksy/336910-nokturno-wyd-zbiorcze
Ze sporym wyprzedzeniem widzę Timof się zdecydował się na dodruk, bo do KW i przyjazdu Sandovala jeszcze spor czasu. Pewnie obawia się, że cena za miesiąc może być jeszcze większa. Co nie wróży dobrze też dla innych premier, które są planowane na festiwal.
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Kwiecień 2023, 17:16:53 wysłana przez michał81 »

Offline Rodrigues

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1957 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 18:34:28 »
Albo w maju dostaniemy Nokturno 2  ;)


EDIT: Sprawdziłem i nie widzę, żeby 2 już wszyła we Francji, więc jednak poczekamy.
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Kwiecień 2023, 18:38:38 wysłana przez Rodrigues »

Online Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1958 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 19:08:18 »
@Rodrigues
Prędzej raczej dostaniemy kontynuację Futury nostalgii. Podobno we Francji serię wreszcie przejął nowy wydawca, który ma od razu wydać całość (1-6) w jednym zbiorczym integralu.
Ciekawe jak do tematu podejdzie Timof i czy tak jak do tej pory trzy ostatnie tomy będą pojedynczo. Czy może zbiorczo 4-6, a w przyszłości gdy wyprzedałyby się już te pierwsze trzy pojedyncze (1 i 2 tom zostały już tylko resztki w sklepach) to mógłby zrobić zbiorczy 1-3.

Offline Rodrigues

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1959 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 19:32:50 »
Może tak być. Na ostatniej Komiksowej Warszawie Tony mówił, że musi podpisać umowę w nowym wydawcą (ciekawe co się stało z  Muertito Press). Po podpisaniu umowy temat tomów 4-6 miał ruszyć w świat.

Offline Rork

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1960 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 21:23:47 »
Za nieco ponad tydzień do sklepów powinno trafić nowe wydanie Nokturno. Jedyna zmiana w stosunku do poprzedniego wydania z 2017 roku to cena okładkowa, która wzrosła z 89zł do 140zł.
https://www.gildia.pl/komiksy/336910-nokturno-wyd-zbiorcze

Ciekawe czy papier będzie też taki gruby jak w poprzednim wydaniu i czy będzie ta słynna wklejona strona 163?

Offline burberry

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1961 dnia: Pt, 07 Kwiecień 2023, 22:34:52 »
Z kolejną lektura Donżona przyszło mi do głowy, by poszukać Ralpha Azama. Z tego, co się orientuję, jest to lektura najbliższa Donżonowi, który jest po prostu wyśmienitym komiksem rozrywkowym. Niestety, niektóre części są niedostępne.

Czy nie wiecie, czy jest jakaś szansa na wznowienie brakujących tomów albo integrale?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1962 dnia: Pt, 07 Kwiecień 2023, 22:38:06 »
Z kolejną lektura Donżona przyszło mi do głowy, by poszukać Ralpha Azama. Z tego, co się orientuję, jest to lektura najbliższa Donżonowi, który jest po prostu wyśmienitym komiksem rozrywkowym. Niestety, niektóre części są niedostępne.

Czy nie wiecie, czy jest jakaś szansa na wznowienie brakujących tomów albo integrale?

Wątpię, żeby to szybko nastąpiło. Był moment, kiedy komplet Ralpha był naprawdę mocno przeceniony i chyba tłumy się na niego nie rzucały.

Offline martin685

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1963 dnia: Pt, 07 Kwiecień 2023, 23:16:57 »
Z kolejną lektura Donżona przyszło mi do głowy, by poszukać Ralpha Azama. Z tego, co się orientuję, jest to lektura najbliższa Donżonowi, który jest po prostu wyśmienitym komiksem rozrywkowym. Niestety, niektóre części są niedostępne.

Czy nie wiecie, czy jest jakaś szansa na wznowienie brakujących tomów albo integrale?

Timof, kilka razy na facebooku odpowiadał że szansa w przyszłości jest, ale nie tak prędko (osobiście spodziewam się, już po zakończeniu publikacji zbiorczych Donżonów). Ralph to świetny komiks i strasznie żałuję, że sprzedałem :/


« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Kwiecień 2023, 23:18:31 wysłana przez martin685 »

Offline Warpath

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1964 dnia: So, 08 Kwiecień 2023, 09:40:55 »
Chciałbym, brałbym.