Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 552517 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline tuco

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1740 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 22:28:02 »
Bardzo dobre. Dla mnie najlepsze tomy z dotychczas dostępnych to 1 i 3, "2" ciut słabsza.

patrz, a mi najbardziej siadła dwójka.
Seria dobra, ale gdybym musiał zostawić sobie tylko jeden wydany dotąd tom, to byłaby to zdecydowanie dwójka.

Offline wojtast

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1741 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 22:37:17 »
W dodatku po tejże jedynce rzuciłem się do zakupu zeszytów Ralpha Azhama i jeśli kiedykolwiek to wyjdzie w integralu to będzie to mój pierwszy dubel :).

Ja tak samo i to pomimo braku na rynku zeszytów RA 1 i 3. Tam niestety ma to trochę znaczenie bo historia jest ciągła, ale nie żałuję i tak. Nadrobiłem co mogłem materiałami w internecie a resztę zrozumiałem z dalszych zeszytów. Bawiłem się przednio, jak przy Donżonie. Finalnie braki uzupełniłem angielskim wydaniem.
Jakby wyszedł jakiś ładnie i porządnie wydany integral to również bym dublował.

Offline sokratesik

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1742 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 22:43:19 »
To zależy czy lubisz fantasy, absurdalny humor i dzieła autorów zaangażowanych w twórczość. U mnie pykło z dwoma pierwszymi punktami (a trzeci stał się faktem) i muszę przyznać, że się nie rozczarowałem. Każda kolejna część inna i nie spada poniżej poziomu, z perspektywy czasu najniżej oceniam "najlżejszą" jedynkę. W dodatku po tejże jedynce rzuciłem się do zakupu zeszytów Ralpha Azhama i jeśli kiedykolwiek to wyjdzie w integralu to będzie to mój pierwszy dubel :).
A ja właśnie najpierw sprawdziłem Ralpha, bo koledzy z forum do tego Donżona porównywali. Po dwóch zeszytach stwierdziłem, że mnie to nudzi i zaoszczędzę na Donżonie.

Offline Midar

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1743 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 23:18:32 »
patrz, a mi najbardziej siadła dwójka.
Seria dobra, ale gdybym musiał zostawić sobie tylko jeden wydany dotąd tom, to byłaby to zdecydowanie dwójka.
Bo dwójka zdecydowanie najlepsza. Ma mroczny klimat i najlepiej utkwiła mi w głowie. Najsłabiej oceniam jedynkę, która i tak jest bardzo dobra.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1744 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 07:06:42 »
A ja właśnie najpierw sprawdziłem Ralpha, bo koledzy z forum do tego Donżona porównywali. Po dwóch zeszytach stwierdziłem, że mnie to nudzi i zaoszczędzę na Donżonie.
Pierwsze 2 zeszyty Ralpha Azhama są najsłabsze, zabawa zaczyna się dopiero później. :)

Offline kubisz

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1745 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 11:49:53 »
"Donżon 4" w Gildii znowu za 132,30.


Offline Eyeless

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1747 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 19:43:26 »
Ładne, u mnie wyjdzie po zniżkach nieco ponad 100, ale chyba najwięcej ugrają ci którzy trafia po świętach -30zl (lub wyższe) na Ceneo :)
Nie chciało mi się czekać.

Offline Eyeless

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1748 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 19:50:44 »
Bo dwójka zdecydowanie najlepsza. Ma mroczny klimat i najlepiej utkwiła mi w głowie. Najsłabiej oceniam jedynkę, która i tak jest bardzo dobra.
Dwójka jest świetna bo jest pięknym studium rozwoju postaci , w dodatku z tragicznym zakończeniem. I tak siedzisz sobie , chichrasz z różnych sytuacji, absurdów, a na końcu dostajesz dzwona, który zmusza do pełniejszych przemyśleń.
W moim rankingu też jedynka najniżej, a mimo to polecam każdemu, bo to kawał dobrej prześmiewczej zabawy.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1749 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 22:51:16 »
Trochę jednak spoiler w powyższym poście. :/

Offline asx76

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1750 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 11:11:03 »
Ładne, u mnie wyjdzie po zniżkach nieco ponad 100, ale chyba najwięcej ugrają ci którzy trafia po świętach -30zl (lub wyższe) na Ceneo :)

A to takie cuda -30 zł (lub wyższe) na pewno będą? ;)

Offline MuadGreDib

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1751 dnia: Wt, 20 Grudzień 2022, 11:52:30 »
Witam,


Ktos wie moze czy Professor Bell bedzie kontynuowany?

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1752 dnia: Wt, 20 Grudzień 2022, 12:04:36 »
Aż zobaczyłem czy za granicą nie wyszedł czasem jakiś nowy tom skoro zapytałeś. Ale nic takiego nie widzę.

Offline Lyricstof

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1753 dnia: Wt, 20 Grudzień 2022, 12:12:06 »
Integralem "Profesora Bella" bym nie pogardził.  8)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1754 dnia: Wt, 20 Grudzień 2022, 12:13:21 »
To mi przypomniało imprint Timofa Mroja Press, zupełnie zapomniałem, że coś takiego istniało :P