Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 552444 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline overseer

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1725 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 11:10:31 »
Z Gildii dostałem ustawiony alert, że Donżon 4 już jest u nich.

Sam już zamówiłem wcześniej więc mam nadzieję, że dziś wyślą.

I przy okazji dostawy cena zmieniona na 170 zł a w przedsprzedaży było po 132 zł.
Odnośnie dodruku tomu 1 i 2 dziwne że Gildia nie informuje o braku obwoluty i innej okładce niż w pierwszym wydaniu - będą mieć wkurzonych klientów jak nieświadomi zmian zobaczą co dostali.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1726 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 11:29:45 »
No to dojebali z tym mniejszym rabatem na Donżona po premierze. A miałem zamawiać niedługo, teraz pewnie będę szukał po dyskontach.

Offline Voitas

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1727 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 11:40:52 »
Gildia zaczyna wysyłkę Donżona 4.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1728 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 11:48:57 »
No to dojebali z tym mniejszym rabatem na Donżona po premierze. A miałem zamawiać niedługo, teraz pewnie będę szukał po dyskontach.
No pewnie. Mnie się udało kupić w przedsprzedaży trzy komiksy z rabatem -40,3%.


Lubię kupować w przedsprzedaży, bo mam już spokój i zaklepane. Mogę się zająć ważniejszymi rzeczami. A ten sklep (bee) miał pierwszy i jeszcze fajna cena. Zauważyłem, że u mnie to jest serio bardzo ważne kto pierwszy doda produkt u siebie do sklepu. Ostatni Egmont kupiłem prawie cały na Czytam. Potem oczywiście wszystkie zamówienia mi się przesuwają w czasie, bo prawie nic w tym kraju nie drukuje się na premierę. :D Ostatnio przesuniętą premierę miały kupione przeze mnie w przedsprzedaży np. Mieszko, Aquarica, Toppi 3, Donżon 4, teraz widzę Button też. I wiele innych. :) I te co mają 24h potem czekają.

Offline kenji

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1729 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 15:12:10 »
I przy okazji dostawy cena zmieniona na 170 zł a w przedsprzedaży było po 132 zł.
Odnośnie dodruku tomu 1 i 2 dziwne że Gildia nie informuje o braku obwoluty i innej okładce niż w pierwszym wydaniu - będą mieć wkurzonych klientów jak nieświadomi zmian zobaczą co dostali.

wydaje mi się że gildia sprzedała jakąś graniczną ilość - stąd cena podskoczyła i rabat jest tylko 10%. myśle że niedługo wróci do standardowej trzydziestki...

tak czy inaczej - zbieram się do zamówienia, ale chyba jednak nie w gildii..

Online stab

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1730 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 15:36:51 »
Właśnie kompletuję paczkę styczniową na gildii i zastanawiam się na Donżonem. To jest naprawdę takie dobre? Warto wydać na to 6 stów? (tomy 1-4)

Online Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1731 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 15:41:29 »
Bardzo dobre. Dla mnie najlepsze tomy z dotychczas dostępnych to 1 i 3, "2" ciut słabsza.
Weź np. 1 i 3 (bo ten tom już dość długo na rynku i żeby się nie okazało, że przy premierze 4 się zaraz wyprzeda) i zobacz jak Ci podejdzie. Jak dobrze to dobierzesz 2 i 4 a i szansa, że na 4 będzie później normalny rabat. A jak nie podejdzie to za jakiś czas odsprzedasz bez straty a pewnie i z zyskiem :)

Offline overseer

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1732 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 15:42:44 »
wydaje mi się że gildia sprzedała jakąś graniczną ilość - stąd cena podskoczyła i rabat jest tylko 10%. myśle że niedługo wróci do standardowej trzydziestki...

tak czy inaczej - zbieram się do zamówienia, ale chyba jednak nie w gildii..

Też tak myślę że to chwilowy wzrost ceny i szybko wróci do rabatu 30 %.
Tak czy inaczej na allegro są już oferty za 118 zł więc i tak sporo taniej.

Offline plast

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1733 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 16:09:38 »
Też tak myślę że to chwilowy wzrost ceny i szybko wróci do rabatu 30 %.
Tak czy inaczej na allegro są już oferty za 118 zł więc i tak sporo taniej.

Dokładnie, aledrogo 118 zł plus 20 zwrotu obecnie są promki np. w Millenium wychodzi 98 zł - brać nie umierać.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1734 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 16:54:36 »
Właśnie kompletuję paczkę styczniową na gildii i zastanawiam się na Donżonem. To jest naprawdę takie dobre? Warto wydać na to 6 stów? (tomy 1-4)
Bardzo dobre, bardzo.

Online stab

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1735 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 17:10:38 »
Namówili  ;D

Offline stempel

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1736 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 18:16:03 »
Dokładnie, aledrogo 118 zł plus 20 zwrotu obecnie są promki np. w Millenium wychodzi 98 zł - brać nie umierać.
Przepraszam, ale gdzie jest te 20 zł zwrotu w Millenium, bo u mnie jest tylko 2,6 procenta na Allegro?

Offline plast

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1737 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 18:22:19 »
Przepraszam, ale gdzie jest te 20 zł zwrotu w Millenium, bo u mnie jest tylko 2,6 procenta na Allegro?

Może nie każdy dostaje? U mnie mam takie coś.

I żona też dostała.


Offline Eyeless

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1738 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 18:25:55 »
Właśnie kompletuję paczkę styczniową na gildii i zastanawiam się na Donżonem. To jest naprawdę takie dobre? Warto wydać na to 6 stów? (tomy 1-4)
To zależy czy lubisz fantasy, absurdalny humor i dzieła autorów zaangażowanych w twórczość. U mnie pykło z dwoma pierwszymi punktami (a trzeci stał się faktem) i muszę przyznać, że się nie rozczarowałem. Każda kolejna część inna i nie spada poniżej poziomu, z perspektywy czasu najniżej oceniam "najlżejszą" jedynkę. W dodatku po tejże jedynce rzuciłem się do zakupu zeszytów Ralpha Azhama i jeśli kiedykolwiek to wyjdzie w integralu to będzie to mój pierwszy dubel :).

Offline parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1739 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 22:20:18 »
Przepraszam, ale gdzie jest te 20 zł zwrotu w Millenium, bo u mnie jest tylko 2,6 procenta na Allegro?

Trzeba wejść przez bank, nie logować się na dotychczasowe konto goodie:
https://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/cashback-konto-millennium-360

Oferta - usługi dodatkowe - zwrot za zakupy