Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 552277 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline burberry

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #900 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 09:36:59 »
Ta Andromeda wygląda fajnie. Ktoś to czytał?

Offline Toranga

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #901 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 09:42:29 »
Ta Andromeda wygląda fajnie. Ktoś to czytał?

Przyłączam się do pytania :)

Online kv

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #902 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 17:55:20 »
A to jest "niemy" komiks?

Offline Gazza

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #903 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 18:19:20 »
To ja jeszcze na momencik wrócę do nowego wydania PROSTO Z PIEKŁA. Mój egzemplarz, a właściwie jego grzbiet prezentuje się tak:


Słabizna. Reszta póki co bez zarzutu. Oczywiście pomijając fakt opakowania takiej cegły w softcover.
Szkoda, że wydawca tak po macoszemu potraktował to wydanie bądź co bądź - ponadprzeciętnego i wyczekiwanego dzieła.
Czekam na porządne.

Offline kierpic

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #904 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 18:24:45 »
Te grzbiety które prezentujecie, są po prostu żenujące. Co na to wydawca?

Offline KubciO

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #905 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 18:33:47 »
To ja jeszcze na momencik wrócę do nowego wydania PROSTO Z PIEKŁA. Mój egzemplarz, a właściwie jego grzbiet prezentuje się tak:
Widzę, że grzbiet Twojego egzemplarza załapał się jeszcze na darmowe przesunięcie grafiki... ::)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #906 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 18:43:38 »
Patrząc na te zdjęcia, to mój jest praktycznie idealny a i tak mnie drażni. Strasznie to słabe. Natomiast po przeczytaniu jestem trochę w szoku, bo trzyma się bardzo dobrze, nie doszło żadne nowe wgniecenie, nic się nie odkleja, wygląda tak jak na początku, mimo że otwierałem na całą szerokość itd.

Online parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #907 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 18:58:53 »
Kur..., jak nie wątek żółtego papieru, to miękkiej okładki, jak nie miękkiej okładki, to grzbietu... Wy otwieracie w ogóle swoje komiksy czy nie tykacie ich z obawy przed pogięciem kartek?

Offline Szekak

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #908 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 19:23:30 »
Uspokoj sie, znaczna czesc komiksiarzy to kolekcjonerzy, wiec to nornalne, ze poswiecaja duza uwage wydaniu itp...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #909 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 19:37:22 »
Poza tym wydawcy często chwalą się w mediach społecznościowych zdjęciami wydrukowanych egzemplarzy ,, patrzcie jak ładnie wyszło,,. Więc czytelnicy tym bardziej mają prawo wrzucać zdjęcia ,, patrzcie jak fajnie nie wyszło,, :)

Offline gashu

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #910 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 20:33:06 »
Prawdziwy komiksiarz kupuje 2 egzemplarze każdego komiksu. Jeden do czytania, a drugi do sejfu!

Offline R~Q

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #911 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 20:39:37 »
Kur..., jak nie wątek żółtego papieru, to miękkiej okładki, jak nie miękkiej okładki, to grzbietu... Wy otwieracie w ogóle swoje komiksy czy nie tykacie ich z obawy przed pogięciem kartek?
Normalnie też mnie śmieszą narzekania (ostatnio zwłaszcza na Muminki, których wydanie jest doskonałe), ale to już jest przesada: komiks po pierwsze musi dać się czytać bez rozpadania, a po drugie musi mieć jak najlepszy grzbiet, bo to go widać na półce. Komiks jest do czytania, ale tutaj przegięto.

Offline volker

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #912 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 20:48:53 »
Tym bardziej za tę cenę.

Online misiokles

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #913 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 20:50:29 »
A jak jest w mangach? Też bywają grubiutkie, a raczej idą w miękkich okładkach.

brvk

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #914 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 21:04:01 »
A jak jest w mangach? Też bywają grubiutkie, a raczej idą w miękkich okładkach.
Nieważne, jak jest gdzie indziej, skoro lata temu Timof zlecił tę robotę takim, którzy poradzili sobie z tym dobrze.

Spoiler: PokażUkryj


Drobne zagięcia na krawędzi to efekt użytkowania, samo cięcie jest równe.