Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 343027 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nephilim

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1725 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 08:21:19 »
Jeszcze żeby Ira Dei dokończyli :((( Undertakera na bank wydadzą bo ten tytuł im świetnie schodzi.

Offline Grzmichuj

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1726 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 12:11:28 »
Już nie chce mi się kopać leżącego, ale powinni dokończyć te serie, chociażby w crowdfundingu. Nawet kurza japa te Żywe Trupy. Napisać: tyle kosztuje licencja, tyle przygotowalnia, tyle druk i nasze fee. Jak znajdzie się tylko 100 chętnych, to podzielić ten koszt na 100 egzemplarzy i trudno. Wyjdzie po 500 złotych za tom, wolę to niż mieć PRAWIE całą serię, za to nieukończoną.
A zakładam, że chętnych znajdzie się mnóstwo, przecież pierwsze tomy miały minimum 3 dodruki.

Póki co nie wchodzę w ich tytuły, choćby wydali Spider-mana by Moebius, Dorison, Alan Moore, a okładka Prosiaka. I tak nie wezmę.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline Łazur

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1727 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 13:00:28 »
Temat "Żywych Trupów" chyba był już komentowany przez Taurusa - to nie kwestia niechęci wydawnictwa do kontynuacji (bo przecież to żyła złota), tylko brak jakiegokolwiek odzewu ze strony Image Comics / zmieniające się osoby odpowiadające tam za prawa do tej konkretnej serii. Sytuacja od dawna wydaje się patowa.

Nie zdziwię się natomiast jeśli większy gracz pokroju Nagle czy NSC, któregoś pięknego dnia wrzuci info o wydaniu np kolorowej wersji Walking Dead.

All Comics Are Beautiful

Offline donT

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1728 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 13:29:19 »
Temat "Żywych Trupów" chyba był już komentowany przez Taurusa - to nie kwestia niechęci wydawnictwa do kontynuacji (bo przecież to żyła złota), tylko brak jakiegokolwiek odzewu ze strony Image Comics / zmieniające się osoby odpowiadające tam za prawa do tej konkretnej serii. Sytuacja od dawna wydaje się patowa.

Jasne. Wierzysz w te bzdury? Image nagle, ot tak przestalo im sprzedawac? Marka TWD bardzo urosla to poprosili o wiecej pieniazkow, ktorych Taurus nie ma / nie chce zaplacic.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Łazur

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1729 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 14:30:09 »
No może to być zaskakujące, ale wierzę w te "bzdury", bo nie zarzyna się kury itp itd. Plus nie tylko Taurus miał problemy z licencjami z Image po zmianach, które nastąpiły parę lat temu.

A z drugiej strony - jakie by to pieniądze nie były, to każdemu rozsądnemu wydawcy zależałoby na ich zapłaceniu, żeby domknąć przynoszącą dobry zarobek serię, której niektóre tomy wymagałyby dodruków itp itd.
All Comics Are Beautiful

Offline celtic

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1730 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 14:30:39 »
Jasne. Wierzysz w te bzdury? Image nagle, ot tak przestalo im sprzedawac? Marka TWD bardzo urosla to poprosili o wiecej pieniazkow, ktorych Taurus nie ma / nie chce zaplacic.
Myślę że Taurus na nic z Image już licencji nie dostanie, mam swoje podejrzenia dlaczego, ale zostawię  to dla siebie żeby nie wylowywac gównoburzy.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline Dalthon

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1731 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 14:45:22 »
A z drugiej strony - jakie by to pieniądze nie były, to każdemu rozsądnemu wydawcy zależałoby na ich zapłaceniu, żeby domknąć przynoszącą dobry zarobek serię, której niektóre tomy wymagałyby dodruków itp itd.

To co robi Taurus ze swoimi seriami wykreśla ich ze zbioru "rozsądnych wydawców". Żadnemu wydawnictwu nie życzę źle (nawet im) ale cieszy mnie że inni przejmują ich tytuły, bo czekać na kontynuację nie ma już sensu.

Online misiokles

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1732 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 15:03:45 »
Dobrze, że Egmont nie ma problemu z dodrukiem pierwszego tomu Invincible ;)

Offline celtic

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1733 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 15:11:30 »
Pytanie czy chce to dodrukować ;)
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline Interloper

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1734 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 16:20:33 »
Nie zdziwię się natomiast jeśli większy gracz pokroju Nagle czy NSC, któregoś pięknego dnia wrzuci info o wydaniu np kolorowej wersji Walking Dead.
W jakiej formie? Zeszyty? Bo wydań zbiorczych kolorowej wersji decyzją samego Roberta Kirkmana nie ma.

Offline Łazur

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1735 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 16:21:54 »
To ja przepraszam.
All Comics Are Beautiful

Offline donT

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1736 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 17:19:09 »
A z drugiej strony - jakie by to pieniądze nie były, to każdemu rozsądnemu wydawcy zależałoby na ich zapłaceniu, żeby domknąć przynoszącą dobry zarobek serię, której niektóre tomy wymagałyby dodruków itp itd.

No wlasnie. Rozsadnemu.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline michał81

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1737 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 17:43:42 »
Nie zdziwię się natomiast jeśli większy gracz pokroju Nagle czy NSC, któregoś pięknego dnia wrzuci info o wydaniu np kolorowej wersji Walking Dead.
NSC które odchodzi o wydawania komiksów Image? Dobry żart.

Offline kr4kers

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1738 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 17:51:38 »
U mnie Taurus jest skreślony za Żywe Trupy oraz XIII. Nic już od nich nie kupuję a jeśli coś mnie zainteresuje to kupię z drugiej ręki,jak nie będzie dostępne to trudno. Ot takie postanowienie żeby już na mnie nic nie zarobili. ;)

Offline Dracos

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1739 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 18:38:26 »
NSC które odchodzi o wydawania komiksów Image? Dobry żart.

Ale ktoś po Żywe Trupy się schyli, to za duży samograj żeby tak odłogiem leżał.